Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

rozprávky

Rozprávky z čarovného sveta NIVEA rozprávok

Vy ešte nepoznáte Šimona, Tinku, roztomilého králika a vílu?

Sú veľmi milí a majú o čom rozprávať – zažili už veľa dobrodružstiev! Tak sa ponorte do čarovného sveta rozprávok, vychutnajte si jedinečné chvíle počas spoločného čítania a objavte tajomstvo rituálu „krémového božteka na noštek“.

PREČÍTAJTE SI ROZPRÁVKU

S príbehmi z čarovného sveta rozprávok NIVEA sa bude hneď lepšie zaspávať.
Šimon, Tinka, králik a víla – hrdinovia, ktorí sa radi vydávajú za dobrodružstvom, ale tiež sú vždy pripravení pomôcť – sebe navzájom a aj vám.  Napríklad s pokojným zaspávaním alebo s nudou! Prečítajte si spoločne ich príbehy, každým z nich vás od začiatku až do konca prevedú krásne ilustrácie.
Bolo nebolo

Zažite dobrodružstvo s novými kamarátmi!

Šimon a Tinka

Šimon s Tinkou sa najradšej hrajú vonku a zakaždým pritom objavia niečo nové – niekedy sa vydajú na plavbu po oceáne, inokedy zablúdia až do vankúšových hôr alebo dokonca k hviezdam! Neustále pritom na ne dohliada roztomilý králik a šibalská malá víla. A samozrejme, tiež ich mamička s oteckom. Poďte sa pozrieť, čo všetko už spoločne zažili!

Pohodlne sa uvelebte, teraz je čas na rozprávku.

 

princ a princezná

Postavy

Partia z čarovného sveta NIVEA rozprávok

Zoznámte sa so svojimi novými kamarátmi. Sú pre každú zábavu! Tiež ochotne pomáhajú, kedykoľvek je treba, a vždy sa zo svojich zážitkov trochu poučia.
Na stiahnutie

Aby boli kamaráti stále s vami

Vytlačte si svoje obľúbené rozprávky alebo tie najkrajšie obrázky z príbehov. Na stene v izbičke sa budú vynímať a v noci vyčarujú len samé krásne sny.
Rodina

NIVEA sa stará o rodinu

PODPORUJEME PROJEKTY, KTORÉ POMÁHAJÚ RODINÁM