Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

vianočné poďakovanie

VIANOCE: LEPŠÍ ČAS NA VAŠE POĎAKOVANIE POČAS ROKA NIE JE

NEOBYČAJNÉ DARČEKY PRE VAŠICH BLÍZKYCH

Zamyslite sa a úprimne si odpovedzte, koľko ľudí vám dennodenne pomáha alebo robí radosť. Úplnými maličkosťami i väčšími činmi. A nemyslíme tým rodinu a priateľov! Už si nepamätáte, kedy ste naposledy poďakovali tým, ktorí vám spríjemňujú život? Urobte to tento rok na Vianoce!

UROBTE RADOSŤ VOŇAVÝM DARČEKOM NIVEA

Potešte úžasných ľudí vo svojom okolí drobnosťou. Nečakaná pozornosť ich príjemne prekvapí!

VŠETKO, ČO VYSLOVÍTE NA VIANOCE, MÁ VÄČŠIU SILU

Slová a darčeky dokážu nádherne pohladiť na duši. Na Vianoce to platí dvojnásobne, pretože čarovná atmosféra zimných sviatkov všetkých rozcíti a ľudia majú tendenciu byť na seba milší a lepší. Čo takto prekvapiť tento rok poštára, ktorý vám pravidelne nosí listy a balíky, pekára z obchodíku, kam radi zájdete po čerstvý chlieb, alebo susedov, ktorí vám požičajú múku aj polejú kvetiny počas vašej dovolenky?

Poďakujte im malým darčekom, ktorý im urobí radosť. Máme pár nápadov, ktoré môžete využiť. 

Starostlivosť o ruky pre poštára, ktorý vždy všetko doručí

NIVEA VIE, ČO MU UROBÍ RADOSŤ

Či je horúci letný deň, alebo krajinu zasypal sneh, poštár k vám príde, aby vám odovzdal list alebo balík, ktorý netrpezlivo očakávate. Spríjemnite mu život NIVEA Krémom na ruky Repair & Care, nech sa aj v tých najväčších mrazoch cíti o niečo príjemnejšie!

DORUČOVATEĽA VAŠA VRELOSŤ POTEŠÍ A ZAHREJE

Niet nad vrelé ľudské slovko, ktoré v jednom okamihu vyjadrí vďačnosť aj obdiv. Ďakujem. Vytvorte svojmu obľúbenému doručovateľovi malý balíček s krémom, ktorý bude cez zimu hladkať jeho ruky, a pridajte lístoček so svojím „ďakujem“ a s prianím krásnych a pokojných Vianoc. Darček mu potom môžete nechať vo svojej schránke, alebo mu ho odovzdať osobne, keď vám znovu niečo privezie.

Oceňte svojich susedov

DAJTE SUSEDOM NAJAVO, ŽE SI ICH VÁŽITE

Síce sa hovorí, že svojich susedov nemá rád nikto, ale nie je to tak celkom pravda. Ak máte niekoho, kto vám zavolá, že vám tečie práčka, alebo poleje kvety, keď idete na vysnívanú dovolenku, máte vyhrané. Venujte takým susedom trošku koláčikov, ktoré sami s láskou napečiete, a doprajte im voňavé pohladenie napríklad s NIVEA Telovým mliekom s olejom vanilka & mandľový olej. Nech je ich vianočná pohoda dokonalá!

BALÍČEK POKOJNE NECHAJTE ZA DVERAMI

Balíček môžete nechať aj za dverami. Tak budú vaši milí susedia prekvapení ešte viac. Možno budú tušiť, že je to vaše poďakovanie za všetko, ale stále si budú príjemne lámať hlavu nad tým, či to nebol ešte niekto iný. A o tom Vianoce sú!

Nezabudnite poďakovať pekárovi

MÁTE OBĽÚBENÚ PEKÁREŇ? PREKVAPTE JEJ ZAMESTNANCOV

Zastavíte sa každý deň po čerstvé pečivo cestou do práce alebo z práce domov? A viete, že ho s láskou pečú poctiví pekári? Oslaďte život raz vy im – napríklad dobrou kávou a kvalitnou čokoládou. Keď pridáte NIVEA Upokojujúci krém na ruky, ktorý ošetrí ich pokožku, pretože pri práci dostáva zabrať, určite im urobíte radosť!

POĎAKUJTE S ÚSMEVOM A S NIVEA JEMNOU STAROSTLIVOSŤOU

Keď si vo svojom pekárstve zasa zoberiete téglik s kávou alebo obľúbené pečivo, odovzdajte darček osobne. Keď sa pri tom usmejete a osobne zaželáte krásne Vianoce, svet bude hneď krajší – pre vás i pre obdarovaných.

NIVEA SA STARÁ O RODINU

Prečítajte si viac o projektoch, ktoré pomáhajú rodinám prostredníctvom programu "NIVEA stará o rodinu".