Pozvite svojich priateľov do NIVEA klubu

Odporučte kamarátom členstvo v NIVEA klube a získajte body do klubovej súťaže.

Povedzte o NIVEA klube svojim priateľom
a získajte až 500 bodov

Užívate si naplno výhody, ktoré prináša členstvo v NIVEA klube? Podeľte sa o svoju radosť so svojimi blízkymi a priateľmi a dajte im vedieť, ako i oni môžu využiť exkluzívne testovania, prémiové súťaže a jedinečné akcie. Počas jedného kalendárneho roka môžete pozvať do NIVEA klubu ľubovoľné množstvo priateľov, a navyše za prvých 10 z nich získavate body do klubovej súťaže.

 

Za každého z prvých 10 novo prichádzajúcich členov v jednom kalendárnom roku získavate 50 bodov do klubovej súťaže, v ktorej každý mesiac rozdávame balíčky rozmaznávajúcej kozmetiky a darčekov. Celkovo môžete každý rok získať až 500 bodov, a to už sa oplatí! Za 500 bodov totiž môžete získať hneď 2 originálne NIVEA darčeky, ktoré inde nezoženiete.
Viac o odmenách za body sa dozviete tu.

 

 


Ako pozvať priateľov do NIVEA klubu


Inštrukcie

Pozvite priateľov do NIVEA klubu a získajte až 500 bodov

Stačí sa prihlásiť do členského účtu, potvrdiť vašu e-mailovú adresu a kliknúť TU, kde vám ukážeme, koľko ľudí ste už pozvali, a akými spôsobmi môžete pozvať ďalších priateľov.

Na danej stránke nájde váš jedinečný odkaz, ktorý môžete zdieľať s priateľmi skopírovaním odkazu a jeho odoslaním danému priateľovi. Alebo tu máme pre vás ďalšie možnosti!

Môžete rozoslať pozvánku do NIVEA klubu ešte ľahšie! Je tu možnosť zdieľať cez WhatsApp, Facebook alebo e-mailom, a to iba jedným klikom!

Nezabudnite zbierať ďalšie body do klubovej súťaže, a hlavne SA BAVIŤ!