Pozvite svojich priateľov do NIVEA klubu

Odporučte kamarátom členstvo v NIVEA klube a získajte body do klubovej súťaže.

Povedzte o NIVEA klube svojim priateľom
a získajte až 500 bodov

Užívate si naplno výhody, ktoré prináša členstvo v NIVEA klube? Podeľte sa o svoju radosť so svojimi blízkymi a priateľmi a dajte im vedieť, ako i oni môžu využiť exkluzívne testovania, prémiové súťaže a jedinečné akcie. Počas jedného kalendárneho roka môžete pozvať do NIVEA klubu ľubovoľné množstvo priateľov, a navyše za prvých 10 z nich získavate body do klubovej súťaže.

Za každého z prvých 10 novo prichádzajúcich aktívnych* členov v jednom kalendárnom roku získavate 50 bodov do klubovej súťaže, v ktorej každý mesiac rozdávame balíčky rozmaznávajúcej kozmetiky a darčekov. Celkovo môžete každý rok získať až 500 bodov, a to už sa oplatí! Za 500 bodov totiž môžete získať hneď 2 originálne NIVEA darčeky, ktoré inde nezoženiete. Viac o odmenách za body sa dozviete tu.

 

* Ktorého člena považujeme za aktívneho? Je to člen, ktorý vlastnou činnosťou získa aspoň 15 bodov za akúkoľvek aktivitu v NIVEA klube. 


Ako pozvať priateľov do NIVEA klubu


Inštrukcie

Pozvite priateľov do NIVEA klubu a získajte až 500 bodov

Ako presne postupovať pri pozvaní nového člena NIVEA klubu, sme pre vás spísali prehľadne do e-mailu, ktorý Vám zašleme.

Teraz sa stačí prihlásiť do členského účtu, potvrdiť vašu e-mailovú adresu nižšie a potom už zostáva len prečítať zaslané inštrukcie, pozvať priateľov, získavať ďalšie body do celoročnej súťaže a hlavne SA BAVIŤ.

*Povinný údaj

Upozornenie!

  • Ľutujeme, došlo k neočakávaným technickým problémom. Skúste to, prosím, neskôr.