Vianoce sú tu!

Tešte sa na Vianoce spoločne s nami!

Každý deň sa môžete tešiť na malé prekvapenie, ktoré na vás bude čakať vo virtuálnom okienku.

S nami si na Vianoce radi počkáte

Skráťte si čakanie na Vianoce s online adventným kalendárom NIVEA.

Každý deň na 10 z vás bude čakať prekvapenie vo virtuálnom okienku v podobe kozmetického darčeka.

 

A TUŠÍME, ŽE PORIADNE ŠTEDRÝ BUDE AJ SAMOTNÝ ŠTEDRÝ DEŇ!

ONLINE ADVENTNÝ KALENDÁR OD NIVEA:
RADOSŤ CELÝ ADVENT

Skráťte si čakanie na Vianoce s darčekmi, ktoré na vás budú čakať každý deň vo virtuálnom okienku. Stačí ho otvoriť, odpovedať na súťažnú otázku a potom si predovšetkým držať palce a veriť, že u vás pristane niektorý z NIVEA balíčkov. Ako na to?

  1. Kliknite na ikonku rozsvieteného vianočného stromčeka uprostred obrazovky.
  2. Súťaž je EXLUZÍVNE iba pre členov NIVEA klubu, preto stačí vložiť váš e-mail a následne vám bude odoslaný jednorazový PIN, ktorý následne vložíte. V prípade, že nie ste registrovaný, môžete sa prvýkrát registrovať tu alebo vás následne NIVEA chatbot registráciou prevedie. Navyše vám bude každý deň za účasť pripísaných 5 bodov!
  3. V chatovacom okne sa vám objaví otázka pre daný deň.
  4. Odpovedzte správne na otázku.
  5. Držte si palce, aby sa na vás usmialo šťastie!
 

Pre ešte krajší advent

NIVEA TIP: Vyhrajte HLAVNÚ VÝHRU! Stačí odpovedať správne na minimálne 5 otázok a tým sa automaticky dostávate do hry o EXLUZÍVNY BALÍČEK plný NIVEA prekvapení!

 

Súťaž trvá do 24. 12. 2022, viac o súťaži nájdete v úplných pravidlách tu.


DARČEKY PRE VAŠICH NAJBLIŽŠÍCH

Vianočné darčeky NIVEA

VIANOČNÉ DARČEKY, KTORÉ POTEŠIA

Konečne je späť kúzelný čas Vianoc. Rozprávky, zemiakový šalát, sladké pečivo, stromček, rodinná pohoda a koledy. A to najkrajšie – radosť pri balení a hlavne rozbaľovaní vianočných darčekov. Ten moment, keď sa vašim najbližším rozsvietia oči šťastím a vo vzduchu sa okrem vône vanilkových rožtekov vznáša aj láska.

Aby aj tento rok boli vaše Vianoce nezabudnuteľné, prinášame vám tipy na darčeky pre tých, ktorí sú vášmu srdcu najdrahší. Vyberte pre nich to pravé a užite si vianočný čas naplno. 

VIANOČNÉ TIPY NIVEA

Vyrobte si vlastný adventný kalendár

VYROBTE SI VLASTNÝ ADVENTNÝ KALENDÁR

Máte radi najrôznejšie tvorenie? Chcete urobiť radosť svojim najbližším? Vyrobte im adventný kalendár na mieru, poradíme vám, ako na to. Máme pre vás tipy na výrobu adventného kalendára pre mužov, pre ženy, ale aj adventného kalendára pre deti. Spríjemnite im odpočítavanie do Vianoc a Štedrého dňa drobnými darčekmi, ktoré na nich budú čakať každý deň.

Povedzte svoje ďakujem

POVEDZTE SVOJE ĎAKUJEM

Kedy prejaviť láskavosť a vďačnosť, keď nie na Vianoce? Poďakujte nielen svojej rodine a blízkym, ale aj ostatným. Ako? Napríklad tým, že svojim susedom upečiete sušienky, alebo svoje obľúbené pekárstvo prekvapíte kvalitnou čokoládou a darčekovým balením kávy. Urobíte radosť nielen ľuďom okolo seba, ale predovšetkým sebe. Pretože pocit z dobrého skutku je to najkrajšie. Prečítajte si tipy na drobnosti, ktoré vášmu okoliu vyčaria úsmev na perách a rozdávajte lásku a radosť.