Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

fresh revive suché šampony

NIVEA Suchý šampón: Okamžité osvieženie pre vaše vlasy

Suchý šampón je najlepší priateľ každej ženy! Nestihli ste si večer umyť vlasy a tie teraz vyzerajú spľasnuté a unavené? Stačí pár sekúnd a budú zase krásne objemné a lesklé. Objavte výhody suchých šampónov NIVEA a nechajte sa inšpirovať.
Suchý šampón

UŽITE SI POCIT ČERSTVO UMYTÝCH VLASOV PO CELÝ DEŇ SO SUCHÝM ŠAMPÓNOM NIVEA

Pokožka hlavy

Hlavu si nemusíte umývať každý deň. Zdá sa vám, že už vlasy nie sú také svieže a žiarivé, ako po umytí? Použite NIVEA Suchý šampón, ktorý vlasy osvieži a dodá im prirodzený vzhľad po celý deň.

Nemusíte sa báť, žeby suchý šampón od NIVEA zanechal na pokožke vašej hlavy nejaké stopy. Je jemný, vo vlasoch sa stratí a nikto nič nespozná

osviežující suchý šampon

Jedinečný a jemný

Základom suchého šampónu je zmes prírodného ryžového škrobu, ktorý absorbuje až 60 % vlastnej hmotnosti, a tak dokáže vlasy okamžite zbaviť zbytočnej mastnoty a navrátiť im lesklý a svieži vzhľad.

NIVEA suchý šampón je k dispozícii pre všetky tóny vlasov – ružový pre svetlejší a modrý pre tmavší odtieň vlasov. Nemusíte sa teda báť, žeby na vašich vlasoch zanechal neprirodzený odtieň.

Suché šampóny NIVEA vaše vlasy nielen osviežia, ale navyše budú aj krásne voňať. Svieža citrusová vôňa ružového suchého šampónu pre blond až svetlohnedé tóny vlasov a jemná kvetinová vôňa modrého variantu pre hnedé až tmavšie hnedé odtiene. 

Čo je suchý šampón a ako funguje?

čo je suchý šampón

Svieže a čisté vlasy v priebehu niekoľkých sekúnd. Žiadne biele zvyšky. Nový rad suchých šampónov NIVEA, v dvoch variantoch pre svetlý i tmavý tón vlasov, si hneď obľúbite.

Viete, ako správne používať suchý šampón?

ako správne používať suchý šampón

Preskúmajte superrýchly návod na použitie suchého šampónu a mrknite tiež na tipy na jednoduché účesy pre bežné nosenie, ktoré s ním vyčarujete raz-dva!

Aplikácia

SUCHÝ ŠAMPÓN MÁ MNOHO SPÔSOBOV POUŽITIA

Ako správne používať suchý šampón

Šampón nastriekajte zo vzdialenosti aspoň 15 centimetrov na korienky vlasov. Potom ho nechajte minútku pôsobiť a vlasy jemne prečešte. Pre svieži vzhľad stačí iba pár streknutí!

NIVEA suchý šampón nezaťažuje vlasy a je šetrný k pokožke hlavy. Navyše dodáva vlasom okamžitý objem. Je tak ideálnou voľbou aj pre suché a jemné vlasy.

Objavte vďaka suchému šampónu kúzlo prirodzených vlasov

Ste fanúšička stylingu a užívate si vytváranie zaujímavých účesov? Tak to si zamilujete NIVEA suchý šampón, vďaka ktorému vám tvarovanie vlasov pôjde ešte lepšie. Zvyšuje totiž priľnavosť a vlasy lepšie držia tvar.

Ležérne vlny alebo zložité vrkoče? So suchým šampónom nie je žiadny účes problém. Vlasom pomôže držať ich tvar a navyše im dodá dokonalý objem.

skvelý účes po celý deň

Tipy na organizovanie času

MÁTE POCIT, ŽE NIČ NESTÍHATE? NAUČTE SA, AKO SI SPRÁVNE ZORGANIZOVAŤ ČAS S NAŠIMI TIPMI

5 tipov, ako zvýšiť svoju produktivitu

  1. Plánujte dopredu: Správne rozplánovanie času vám uľahčí veľa vecí a pomôže vám plniť stanovené ciele.
  2. Naučte sa hovoriť NIE: Nie ste superžena, aby ste zvládali všetko. Ujasnite si priority a najmenej dôležité veci jednoducho zrušte.
  3. Používajte diár: Vďaka diáru budete mať všetky dôležité udalosti na jednom mieste. Môžete ho používať aj na relaxáciu a napríklad ho pekne ozdobiť.
  4. Urobte to večer: Pripravte si na stoličku oblečenie, ktoré si ráno oblečiete a do chladničky si dajte škatuľky s jedlom. Verte nám, ráno za to budete vďačné.
  5. Relaxujte: Doprajte svojmu telu potrebnú dávku odpočinku. Najproduktívnejší totiž sme vtedy, keď sme oddýchnutí. 
Produkty

Majte skvelý účes po celý deň so suchým šampónom od NIVEA

Naše rady pre vás