Tipy a triky Laury pre jednoduché vlny

TRI JEDNODUCHÉ KROKY K VLNITÝM VLASOM, PO KTORÝCH STE VŽDY TÚŽILI.

Získať krásne a vlnité vlasy nie je také ťažké, ako si myslíte. Pozrite sa na jednoduchý návod Laury Ponticorvo a zistite, ako si počas chvíľky vytvoríte vaše vlastné plážové vlny.

Jednoduché, krásne letné vlny: nový vysnívaný účes pre vašu krásu

Vlnité vlasy sa mnohým ženám môžu zdať nedosiahnuteľné, ale nie je to také ťažké, ako to vyzerá! Zistite, aké ľahké to v skutočnosti je v tomto krátkom návode.

Zoznámte sa s Laurou: bloggerkou a modelkou v oblasti módy, kozmetiky a životného štýlu

Holandsko-talianska modelka, cestovateľka, módna bloggerka a mediálna osobnosť Laura Ponticorvo je v krásnych a pritom jednoduchých účesoch ako doma. My v NIVEA sme nadšení, že jej môžeme dať príležitosť, aby vám predstavila svoje postrehy a skúsenosti s účesmi! Laura je celosvetovo známa vďaka svojmu úspechu na Instagrame a vystupovaní online i offline ako mediálna ikona a hviezda reality TV. Nie je mnoho talentovanejších alebo skúsenejších, ktorí by vám pomohli zdokonaliť váš účes. Na svojom YouTube kanáli Laura poskytuje svojim fanúšikom zábavné, užitočné videá a návody na všetko od šťastnejšieho života, cez zdravší životný štýl, po dokonalé líčenie pre všetky príležitosti. Niekoľkokrát týždenne tiež publikuje svoj vlog, kde sa týmto témam venuje podrobnejšie. Laura vás teraz prevedie troma super rýchlymi a jednoduchými krokmi pre úpravu vašich vlastných krásnych vĺn.

Vlnité vlasy: nádherná, nadčasová klasika

Každá žena by chcela krásne, vlnité vlasy. Sú skvelým účesom pre každé ročné obdobie i každú príležitosť a upravíte ich ľahšie, než si myslíte!

S Laurou vyzerá každý účes jednoducho, ale tieto vlny sú skutočne krásne!

 

Krok za krokom: jednoduché vlny v troch rýchlych krokoch

Prvý krok: vlasy pred úpravou nalakujte

Najprv umyté vlasy rozdeľte na tenšie pramene. Ak by ste chceli natáčať príliš veľké pramene, bude to obtiažnejšie a výsledok nemusí byť optimálny. Pramene zľahka nalakujte; potom sa nimi bude ľahšie pracovať. 

Druhý krok: je čas vytiahnuť kulmu

Každý prameň, ktorý chcete kulmovať, dôkladne do rovna rozčešte. Pramene niekoľkokrát obtočte okolo kulmy a chvíľu pridržte. Týmto spôsobom natočte všetky pramene. Nezabudnite vlasy natáčať smerom od tváre. 

Tretí krok: vlasy prečešte kefou

Odložte kulmu a nechajte vaše pružné prstienky prirodzene spadnúť. Vlasy jemne prečešte kefou s prírodnými štetinami, aby zostali hladké. Váš účes zostane hodvábny a krásny s tou správnou mierou prirodzenosti. 

Pár rýchlych tipov, než sa pustíte do vašich vĺn

Samozrejmosťou je, že začnete s čistými a suchými vlasmi. Maz z vašich vlasov a vlasovej pokožky vám rozhodne nepomôže. Skúste aj do vlasov naniesť penové tužidlo, nielen pre zdokonalenie účesu, ale aj sa vám pramene budú ľahšie natáčať. 

Váš vlnitý účes zjednodušia tie správne vlasové produkty

Vaše krásne nové vlny sú jednoduché, ale čo keby sme ich ešte zjednodušili? Ak na vlasy pred natočením použijete lak, celý proces si zjednodušíte a pramene sa vám budú ľahšie oddeľovať. Správna kefa a žehlička sú tiež nevyhnutné, ak nechcete poškodiť citlivé alebo jemnejšie vlasy.

PREZRITE SI ĎALŠIE ÚČESY, VIDEÁ A NÁVODY

Nájdite inšpiráciu pre nové účesy a vlasový styling pre každý typ vlasov
ĎALŠIE ÚČESY