Bočné vrkoče sú trendy a mladistvé, a zaručene sa za nimi každý otočí

NAUČTE SA VYTVORIŤ JEDNODUCHÝ, A PRITOM NEODOLATEĽNÝ BOČNÝ VRKOČ.

Ana Lisa Kohler, priekopníčka nových trendov na sociálnych sieťach, vám v spolupráci so značkou NIVEA ukáže, ako vytvoriť atraktívny bočný vrkoč. Pozrite sa na video a uvidíte, aké jednoduché to môže byť.

Hravý a mladistvý vzhľad pleteného účesu, ktorý prekvapí

Bočný vrkoč sa skvele hodí pre stredne dlhé a dlhé vlasy. Bavte sa pri jeho tvorení s Anou Lisou Kohler.

Osobnosť sociálnych médií, youtuber, módna a kozmetická ikona Ana Lisa Kohler

Ana Lisa pochádza zo Švajčiarska a pôsobí ako módna a kozmetická video bloggerka s neprehliadnuteľnou aktivitou a sledovanosťou na YouTube a Instagrame, kde zmieňuje a predstavuje celý rad kozmetických a módnych tipov, trikov a návodov. Od návodov na úpravu účesov, cez techniku líčenia, po rady pre šťastnejší život, Ana Lisa vždy prináša svoj jedinečný uhol pohľadu a skúsenosti. My v NIVEA sme nadšení, že spoločne s ňou vám môžeme priniesť svieže a jednoduché návody a pomôcť vám vytvoriť váš vlastný nádherný bočný vrkoč. Ana Lisa Kohler vám ukáže jednoduchý postup účesu a pomôže nám presvedčiť vás, aké je to jednoduché. Skúste to!

Bočný vrkoč - nadčasový a obľúbený účes v mladistvom prevedení

Existuje veľa spôsobov, ak splietať vlasy do vrkoča. Vyskúšajte tento nádherný bočný vrkoč, Ana Lisa Kohler vám geniálne ukáže, ako na to.

Váš sprievodca pre nádherný pletený vrkoč

Prvý krok: Cestička

V prvom rade vytvorte pomocou špicatej paličky alebo tenkého hrebeňa rovnú cestičku rozdeľujúce vaše vlasy na dve časti. Potom pomocou gumičky stiahnite tú časť vlasov, ktoré nebudete splietať, aby vám neprekážali pri nasledujúcich krokoch.

Druhý krok: Pred úpravou účesu svoje vlasy pripravte!

Aby vaše vlasy dobre spolupracovali, použite bezoplachovú vlasovú kúru. Prečešte kefou vlasy, ktoré budete splietať, zostanú hladké a jednoducho sa budú upravovať. Môžete pridať trochu vody alebo kondicionéru, vlhké vlasy lepšie držia tvar pre jednoduchšie splietanie vrkoča.

Tretí krok: Najvyšší čas na krásny vrkoč

Začnite splietať vrkoč od hornej vlasovej línie. Na konci prameňa nechajte voľne nespletených asi 10 cm vlasov. Vrkoč na konci stiahnite ďalšou gumičkou. Na nespletenú časť použite lak na vlasy, budú sa vám neskôr lepšie vlniť. 

Štvrtý krok: Premeňte pramene na dokonalý vodopád

Jednotlivé pramene natočte voľne pomocou kulmy. Navlňte všetky nespletené vlasy a potom stiahnite vrkoč pozdĺž zátylku a pripevnite vlásenkami k hlave. 

Piaty krok: Finálne úpravy

Natočené vlasy jemne prečešte veľkou kefou s prírodnými štetinami, aby zostali zvlnené a veselé - pre váš dokonalý účes. Nakoniec môžete vlasy prečesať končekmi prstov so stylingovým krémom, aby účes lepšie držal tvar. 

Existuje veľa spôsobov, ako splietať dlhé vlasy

Účesov s pletenými vrkočmi je nekonečne mnoho. Medzi ďalšie štýly pletenia patrí holandský alebo francúzsky vrkoč, rybí vrkoč alebo korunky z vrkočov. Vrkoče môžu byť jednoduché trojdielne chvosty alebo originálne kombinované naberané a preťahované vlny. Buďte odvážna a experimentujte s účesmi!

PREZRITE SI ĎALŠIE ÚČESY, VIDEÁ A NÁVODY

Nájdite inšpiráciu pre nové účesy a vlasový styling pre každý typ vlasov
ĎALŠIE ÚČESY