Hladké vlasy sú posledným výstrelkom módy – a je to ľahšie, než si myslíte

ANA LISA KOHLER VÁM UKÁŽE, AKO NA TO.

Ikona YouTube a Instagramu Ana Lisa Kohler sa spojila so značkou NIVEA, aby vám v našom návode krok za krokom ukázala, ako jednoducho získať rovný, hladký účes.

Rovný, hladký účes ľahko a rýchlo

Upraviť rovný, hladký účes môže byť náročné, ale s týmito technikami si môžete časté narovnávanie vlasov zjednodušiť a užívať si krásne hodvábne pramene.

Ana Lisa Kohler – odborníčka na módu, autorka kozmetických vloggov a osobnosť YouTube zo Švajčiarska

Ana Lisa Kohler vám tu v našom návode spoločne so značkou NIVEA ukáže, ako vytvoriť krásny rovný účes. Ana je úspešná mediálna osobnosť s obrovským množstvom YouTube nahrávok a fotografií a klipov na Instagrame, ktoré dokumentujú jej vlastné inšpiratívne príbehy a skúsenosti s kozmetikou, módou a životom. Ana už niekoľko rokov funguje ako modelka a internetová ikona, a jej obrovská sledovanosť je dôkazom jej znalostí i charizmy. Sme nadšení, že prijala pozvanie do nášho štúdia a sme si istí, že i vás poteší tento návod.

Štyri jednoduché kroky k rovnému, hladkému účesu, ktorý si zamilujete

Prvý krok: naneste penové tužidlo

Najprv naneste malé množstvo penového tužidla do čistých, suchých vlasov. Tužidlo naneste končekmi prstov rovnomerne medzi všetky pramene, budú neskôr lepšie držať tvar a ľahšie sa upravovať.

Druhý krok: vyfénujte tužidlo

Vlasy vyfénujte, aby sa tužidlo rýchlejšie uchytilo. Môžete použiť kefu na vlasy pre rovnomerné vysušenie všetkých vlasov. Nepoužívajte príliš horúci vzduch. Aby vlasy neodstávali a účes bol čo najhladší, skúste použiť lak na vlasy a fén nastaviť na chladný vzduch. 

Tretí krok: narovnajte vlasy

Vlasy narovnajte pomocou žehličky na vlasy a hrebeňa. Postupujte po tenkých prameňoch, vlasy, ktoré by vám prekážali, zopnite na temene. Týmto spôsobom narovnajte všetky vlasy. Pre čo najhladší vzhľad nezabudnite začať pri vlasovej línii a odtiaľ pokračovať smerom dozadu. 

Štvrtý krok: dokončenie

Teraz, keď sú vaše vlasy dokonale rovné a hladké, môžete váš účes dokončiť, aby žiadne vlasy neodstávali. Na končeky prstov naneste stylingový gél a jemne vlasy prečešte, potom ich opäť rozčešte hrebeňom, aby zostali krásne a rovné.

PREZRITE SI ĎALŠIE ÚČESY, VIDEÁ A NÁVODY

Nájdite inšpiráciu pre nové účesy a vlasový styling pre každý typ vlasov
ĎALŠIE ÚČESY