Inšpirujte sa týmto atraktívnym a jednoduchým polorozpusteným účesom

ĽÚBIVÝ A ELEGANTNÝ ÚČES PRE AKÝKOĽVEK TYP VLASOV.

Aleksandra Furka vám v tomto rýchlom a jednoduchom návode ukáže, ako upraviť polorozpustený účes.

Aleksandra Furka je tu, aby vám pomohla s vaším novým polorozpusteným účesom

Aleksandra Furka svoje vlasy dobre pozná. Sledujte jej návod pre polorozpustený účes a ukáže vám, ako spoľahlivo a príťažlivo upraviť rozpustené vlasy.

Zoznámte sa s Aleksandrou: poľskou módnou a kozmetickou ikonou a hviezdou YouTube a Instagramu

Stovky tisíc ľudí sledujú YouTube a instagramové kanály poľskej modelky a mediálnej osobnosti Aleksandry Furka, aby sa naučili jej módne a kozmetické tipy, triky a inšpirovali sa. Vďaka svojmu úspešnému YouTube kanálu si Aleksandra vybudovala meno ako expertka a ikona v týchto oblastiach. Aleksandra žije v poľskej Varšave, kde publikuje svoje pravidelné videonávody na účesy, líčenie, módu a ďalšie tipy a triky pre krásu spolu s nápadmi pre životný štýl a zábavnými klipmi. NIVEA sa spojila s Aleksandrou, aby vám ukázala niektoré jednoduché, ale trendy účesy. Pozrite sa na náš návod a naučte sa vytvoriť si polorozpustený účes v niekoľkých rýchlych a jednoduchých krokoch.Pro dokonalú kombináciu elegancie a romantiky vyskúšajte polorozpustený účes

Záplava jemných vĺn a stočené pramene sú skvelé pre špeciálne príležitosti či bežný pracovný deň. Pozrite sa, ako ľahko ich upravíte!

Pozrite sa na náš návod a Aleksandra Furka vás presvedčí, aký je tento polorozpustený účes jednoduchý

 


Polorozpustená romantika - návod krok za krokom

Prvý krok: vlasy rozdeľte

Ešte než začnete, vlasy by mali byť čisté a suché. Oddeľte jeden prameň vlasov a priložte nahor tak, aby vám neprekážal. Môžete použiť vlásenku, aby oddelený prameň lepšie držal a neplietol sa vám pod ruky.  Zostávajúce vlasy ďalej rozdeľujte na menšie časti a použite na ne váš obľúbený lak na vlasy. S nalakovanými vlasmi sa vám bude ľahšie pracovať. 

Druhý krok: zahrejte kulmu

Menšie pramene, ktoré ste práve nalakovali, natočte po jednom na kulmu. Pre romantickejší vzhľad skúste vlasy natáčať v rôznych smeroch, tak budú vaše lokne rozmanitejšie. 

Tretí krok: než stiahnete hornú časť

Teraz je nutné natočené vlasy rozčesať veľkou kefou. Tak vaše lokne získajú jemnejší a hladší vzhľad a bude jednoduchšie ich nakoniec zviazať. Skúste použiť plochú kefu alebo inú veľkú kefu s prírodnými štetinami. 

Štvrtý krok: je čas stiahnuť vlasy dozadu

Ďalej uchopte predné pramene vašich vlasov a pevne ich zakrúťte, stiahnite okolo hlavy dozadu a uprostred hlavy pripnite sponkou.

Piaty krok: jednoducho pramene zviažte

Pre hravejší vzhľad môžete pramene pred pripnutím zviazať dohromady.

Šiesty krok: dokončenie a finálne úpravy

Teraz už zostáva len jedno: dajte vášmu účesu osobitý ráz! Končeky vlasov oddeľte od seba, tak účesu dodáte správny objem. Ak má byť váš účes hravý a roztomilý, môžete vytiahnuť tenké pramene spoza uší a nechať ich spadať do tváre.

Ošetrujte vaše krásne vlasy

Pre akýkoľvek účes je nevyhnutné, aby vaše vlasy boli zdravé. Dbajte na to, aby ste používali správne šampóny a kondicionéry pre váš typ vlasov. Jemnejším, tenkým vlasom najlepšie vyhovujú šetrnejšie výrobky s intenzívnou starostlivosťou. Skúste vlasy umývať menej, časté používanie šampónu im neprospieva!

Toľko účesov a tak málo času!

  • Polorozpustený účes s ofinou – hravý a mladistvý vzhľad, ľahko nedbalý
  • Polorozpustené vlasy s načesaným drdolom – extra objem na temene hlavy pre klasický, retro vzhľad 
  • Polorozpustený účes s vrkočom – obohaťte účes a získate rafinovaný, módny vzhľad
  • Šperky, kvetiny a čínske paličky – prakticky každý polorozpustený účes môžete ozdobiť elegantným alebo bláznivým doplnkom, ktorý zodpovedá vašej nálade, outfitu alebo štýlu


PREZRITE SI ĎALŠIE ÚČESY, VIDEÁ A NÁVODY

Nájdite inšpiráciu pre nové účesy a vlasový styling pre každý typ vlasov