Vysoký uzol ako Laura Ponticorvo

NÁDHERNÝ ÚČES RAZ-DVA.

S Laurou Ponticorvo vyzerajú všetky účesy ľahko a teraz vás vo svojom návode presvedčí, aké jednoduché je vytvoriť vysoký uzol.

Vysoké uzly: rýchly, jednoduchý a super trendy účes pre všetky ročné obdobia

Skvelý účes pre akékoľvek ročné obdobie - vysoké uzly sú univerzálne, rýchle a ľahšie, než si myslíte!

Laura Ponticorvo: modelka, cestovateľka po celom svete, módna bloggerka a hviezda internetu

Laura Ponticorvo je holandsko-talianska modelka, cestovateľka, bloggerka v oblasti krásy a módy a mediálna osobnosť. Laura sa mnohokrát objavila v televíznych reláciách, reality šou a mnoho ďalších. Táto osobnosť Instagramu a ikona medzi kozmetickými bloggerkami dosiahla obrovský úspech a preslávila svoje meno ako hviezda internetu, ktorá vzdeláva a inšpiruje svojich divákoch v oblastiach najnovšej módy, účesov a techník. Na svojom YouTube kanále Laura ponúka zábavné, užitočné tipy, triky, návody a tutoriály na módne a kozmetické štýly. My v NIVEA sme nadšení, že máme príležitosť spolupracovať s Laurou, ktorá vám spolu s nami ukáže svoje schopnosti a aj to, ako môžete zlepšiť svoj vlastný postup pri úprave drdolu a iných účesov v pár rýchlych a jednoduchých krokoch.

Krok za krokom: vytvorte dokonalý vysoký uzol
v 4 jednoduchých krokoch

Prvý krok: pred vyčesaním vlasy rozdeľte

Najprv naneste ošetrujúci bezoplachový kondicionér, ktorý uľahčí rozčesávanie a vaše vlasy budú na dotyk dokonalé. 

Druhý krok: stiahnite vlasy

Kefou sčešte čisté vlasy dozadu a uhlaďte ich. Držte hornú časť vlasov tak, aby všetky pramene boli rovnako napnuté a potom stiahnite gumičkou. Tak nebudú v uzle žiadne voľnejšie pramene a získa čistý a upravený vzhľad. 

Tretí krok: natupírujte chvost

Teraz je čas vytvoriť drdol. Pomocou jemného hrebeňa vlasy natupírujte, aby získali pevnejšiu štruktúru.

Štvrtý krok: dokončenie drdolu

Chvost stočte a vytvorte drdol. Spodné pramene obtočte okolo uzla, zasuňte dovnútra a pripnite vlásenkami. Voila! Váš vysoký uzol je krásny a elegantný!

Vysoké uzly: klasický nadčasový účes pre akúkoľvek príležitosť

Drdoly sú ideálne, ak chcete vyčesať vlasy z krku nahor. Sú tým najlepším riešením pre letné teploty alebo iné príležitosti, nech už formálne či neformálne. Vysoké uzly sú klasický, veľmi módny účes vhodný pre takmer akékoľvek stredne dlhé alebo dlhé vlasy.

Nájsť skvelé nápady na doplnky pre váš nový účes je mimoriadne ľahké

Vysoké uzly a ďalšie účesy s drdolmi sú skvelé aj preto, že sú neuveriteľne flexibilné! Možno ich použiť ku takmer akémukoľvek outfitu, elegantnému i voľnočasovému. Stiahnuté vlasy dajú skvele vyniknúť vašim úplne novým náušniciam alebo sa v nich môžete pochváliť vaším obľúbeným náhrdelníkom.

Objavte tie správne výrobky pre fixáciu vášho drdolu a báječný vzhľad

I keď váš vysoký uzol vytvoríte veľmi jednoducho, malá pomoc sa isto hodí. Upraviť vlasy do skvelého účesu je dôležité, ale správne výrobky vám môžu veľmi pomôcť, ak chcete uhladiť odstávajúce vlasy a mať účes lepšie pod kontrolou, obzvlášť, ak máte jemnejšie vlasy.

PREZRITE SI ĎALŠIE ÚČESY, VIDEÁ A NÁVODY

Nájdite inšpiráciu pre nové účesy a vlasový styling pre každý typ vlasov