NOVINKA: Micelárne šampóny NIVEA

Extra jemné umývanie vlasov pre každý deň! 100 % šetrné k vlasovej pokožke!

Objavte kúzlo micelárnych šampónov NIVEA

Prečo sú micelárne šampóny NIVEA také úžasné? Šampóny s micelárnou technológiou majú účinné a zároveň jemne ošetrujúce zloženie, vďaka ktorému zostanú vaše vlasy žiarivé a čisté bez poškodenia vlasovej pokožky.
Doprajte svojim vlasom dôkladné, ale jemné čistenie s novým NIVEA micelárnym šampónom bez silikónov s výťažkami z lekna alebo medovky.
Micelárné šampóny NIVEA

Micelárne šampóny od NIVEA

Obávate sa, že každodenné umývanie vašim vlasom škodí? Teraz už nemusíte! Osviežujúce a Posilňujúce micelárne šampóny NIVEA jemne, ale dôkladne zbavujú vaše vlasy nečistôt a ošetrujú váš špecifický typ vlasovej pokožky. Vyberte si zloženie, ktoré vám najlepšie vyhovuje.
NIVEA Posilňujúci micelárny šampón

OBJAVTE UPOKOJUJÚCI MICELÁRNY ŠAMPÓN NIVEA

Ak máte lámavé vlasy a skôr citlivú vlasovú pokožku, je pre vás ideálny Upokojujúci micelárny šampón NIVEA. Poskytuje veľmi jemné čistenie, vaše vlasy hydratuje a zlepšuje ich elasticitu. Vlasová pokožka zostáva vyvážená a zdravá. Príjemná vôňa vám pripomenie arómu krehkých a exotických lekien – táto vodná rastlina sa vyznačuje svojou krásou a jedinečnou vôňou. Rozmaznávajte svoje vlasy každý deň!

Tajomstvo úspechu micelárnych šampónov

Nie je tajomstvom, že šampóny NIVEA s micelami zaručujú dôkladné čistenie a vysokú účinnosť. Tajomstvo spočíva v princípe, akým táto mikroskopická molekulárna štruktúra umožňuje čistiť vaše vlasy a vlasovú pokožku bez toho, aby ich pri každodennom použití vysušovala alebo zanechávala nepríjemný pocit. Prečítajte si viac o micelárnom šampóne a jeho účinkoch.
Hamburk, NIVEA
Micelárne šampóny NIVEA boli vytvorené a vyvinuté v Hamburgu, v laboratóriách spoločnosti Beiersdorf, ktoré sa venujú okrem iného výskumu a vývoju vlasovej starostlivosti NIVEA.
Každodenná vlasová starostlivosť NIVEA
"Micelárna technológia poskytuje extra jemný spôsob čistenia, preto môžete vlasy umývať každý deň." – Dr. Magdalena von Wedel-Parlow, Claim Strategy Manager pre vlasovú starostlivosť NIVEA.
Micely umožňujú zbaviť vlasy nečistôt.
"Micely sú tvorené inteligentnými molekulami, ktoré umožňujú zbaviť vlasy nečistôt bez toho, aby ich a vlasovú pokožku pripravovali o esenciálne prírodné lipidy." - Benjamin Triller, Junior Lab Manager pre vlasovú starostlivosť NIVEA.

Otázky pre odborníka: Micelárna technológia

Aké je tajomstvo micelárnej technológie v tomto šampóne?
Micelárna technológia poskytuje extra jemný, ale veľmi účinný spôsob čistenia, vďaka ktorému môžete vaše vlasy a vlasovú pokožku umývať každý deň. Veľmi jemné zloženie bez silikónov zachováva zdravie vašich vlasov a vlasovej pokožky.

Ako môžete odborne popísať účinok micel v šampóne?
Micely sú tvorené molekulami s hydrofilným, t. j. vodomilným, a lipofilným, t. j. tukomilným, pólom. Lipofilný pól vstrebe všetky druhy nečistôt, stôp po výrobkoch a mastnotu. Hydrofilné póly týchto inteligentných molekúl ich umožňujú rozpustiť vo vode a zmyť bez toho, aby vlasy a vlasovú pokožku pripravovali o esenciálne prírodné lipidy.

Aký je rozdiel medzi micelárnymi šampónmi?
Osviežujúci micelárny šampón NIVEA bol vyvinutý špeciálne pre dôkladné čistenie mastných vlasov a vlasovej pokožky vďaka svojmu zloženiu s výťažkom z medovky citrónovej. Poskytuje účinné čistenie a dlhotrvajúci pocit sviežosti. Posilňujúci micelárny šampón NIVEA je určený pre lámavé vlasy vďaka svojmu jemnému zloženiu s vyšším množstvom ošetrujúcich zložiek, ktoré vlasy posilňujú a zlepšujú ich elasticitu. Výťažky z lekna vlasom prepožičajú príjemnú vôňu a podporujú prirodzenú rovnováhu pH vlasovej pokožky.

Prečítajte si, čo hovoria ostatní o micelárnych šampónoch NIVEA

Vďaka svojim účinkom a výhodám sú micelárne šampóny NIVEA označované ako veľmi šetrné a príjemné, napriek tomu je to praktický spôsob, ako zbaviť vlasy a vlasovú pokožku nečistôt a mastnoty – s príjemnou vôňou a jemným zložením. Presvedčte sa sami, o čom sa tu hovorí!
Hodnotenie výrobku NIVEA
Hodnotenie
Hodnotenie výrobku NIVEA