Novinka - micelárné šampóny NIVEA

NOVINKA: Micelárne šampóny NIVEA

Extra jemné umývanie vlasov pre každý deň! 100 % šetrné k vlasovej pokožke!

Objavte kúzlo micelárnych šampónov NIVEA

Prečo sú micelárne šampóny NIVEA také úžasné? Šampóny s micelárnou technológiou majú účinné a zároveň jemne ošetrujúce zloženie, vďaka ktorému zostanú vaše vlasy žiarivé a čisté bez poškodenia vlasovej pokožky.

Doprajte svojim vlasom dôkladné, ale jemné čistenie s novým NIVEA micelárnym šampónom bez silikónov s výťažkami z lekna alebo medovky.

Micelárné šampóny NIVEA

Micelárne šampóny od NIVEA

Obávate sa, že každodenné umývanie vašim vlasom škodí? Teraz už nemusíte! Osviežujúce a Posilňujúce micelárne šampóny NIVEA jemne, ale dôkladne zbavujú vaše vlasy nečistôt a ošetrujú váš špecifický typ vlasovej pokožky. Vyberte si zloženie, ktoré vám najlepšie vyhovuje.
NIVEA Posilňujúci micelárny šampón

OBJAVTE POSILŇUJÚCI MICELÁRNY ŠAMPÓN NIVEA

Ak máte lámavé vlasy a skôr citlivú vlasovú pokožku, je pre vás ideálny Posilňujúci micelárny šampón NIVEA. Poskytuje veľmi jemné čistenie, vaše vlasy hydratuje a zlepšuje ich elasticitu. Vlasová pokožka zostáva vyvážená a zdravá. Príjemná vôňa vám pripomenie arómu krehkých a exotických lekien – táto vodná rastlina sa vyznačuje svojou krásou a jedinečnou vôňou. Rozmaznávajte svoje vlasy každý deň!

OBJAVTE OSVIEŽUJÚCI MICELÁRNY ŠAMPÓN NIVEA

Osviežujúci micelárny šampón NIVEA pre mastné vlasy pomocou micel dôkladne čistí vaše vlasy aj vlasovú pokožku. Zloženie neobsahuje silikóny, nedráždi pokožku hlavy a zanecháva vaše vlasy na dotyk i na pohľad svieže a hodvábne po celý deň. Môžete ho používať pre vašu každodennú starostlivosť o vlasy a užívať si dlhotrvajúcu sviežosť!

NIVEA Osviežujúci micelárny šampón

Tajomstvo úspechu micelárnych šampónov

Nie je tajomstvom, že šampóny NIVEA s micelami zaručujú dôkladné čistenie a vysokú účinnosť. Tajomstvo spočíva v princípe, akým táto mikroskopická molekulárna štruktúra umožňuje čistiť vaše vlasy a vlasovú pokožku bez toho, aby ich pri každodennom použití vysušovala alebo zanechávala nepríjemný pocit. Prečítajte si viac o micelárnom šampóne a jeho účinkoch.
Hamburk, NIVEA

Micelárne šampóny NIVEA boli vytvorené a vyvinuté v Hamburgu, v laboratóriách spoločnosti Beiersdorf, ktoré sa venujú okrem iného výskumu a vývoju vlasovej starostlivosti NIVEA.

Každodenná vlasová starostlivosť NIVEA

"Micelárna technológia poskytuje extra jemný spôsob čistenia, preto môžete vlasy umývať každý deň." – Dr. Magdalena von Wedel-Parlow, Claim Strategy Manager pre vlasovú starostlivosť NIVEA.

Micely umožňujú zbaviť vlasy nečistôt.

"Micely sú tvorené inteligentnými molekulami, ktoré umožňujú zbaviť vlasy nečistôt bez toho, aby ich a vlasovú pokožku pripravovali o esenciálne prírodné lipidy." - Benjamin Triller, Junior Lab Manager pre vlasovú starostlivosť NIVEA.

Otázky pre odborníka: Micelárna technológia

Aké je tajomstvo micelárnej technológie v tomto šampóne?
Micelárna technológia poskytuje extra jemný, ale veľmi účinný spôsob čistenia, vďaka ktorému môžete vaše vlasy a vlasovú pokožku umývať každý deň. Veľmi jemné zloženie bez silikónov zachováva zdravie vašich vlasov a vlasovej pokožky.

Ako môžete odborne popísať účinok micel v šampóne?
Micely sú tvorené molekulami s hydrofilným, t. j. vodomilným, a lipofilným, t. j. tukomilným, pólom. Lipofilný pól vstrebe všetky druhy nečistôt, stôp po výrobkoch a mastnotu. Hydrofilné póly týchto inteligentných molekúl ich umožňujú rozpustiť vo vode a zmyť bez toho, aby vlasy a vlasovú pokožku pripravovali o esenciálne prírodné lipidy.

Aký je rozdiel medzi micelárnymi šampónmi?
Osviežujúci micelárny šampón NIVEA bol vyvinutý špeciálne pre dôkladné čistenie mastných vlasov a vlasovej pokožky vďaka svojmu zloženiu s výťažkom z medovky citrónovej. Poskytuje účinné čistenie a dlhotrvajúci pocit sviežosti. Posilňujúci micelárny šampón NIVEA je určený pre lámavé vlasy vďaka svojmu jemnému zloženiu s vyšším množstvom ošetrujúcich zložiek, ktoré vlasy posilňujú a zlepšujú ich elasticitu. Výťažky z lekna vlasom prepožičajú príjemnú vôňu a podporujú prirodzenú rovnováhu pH vlasovej pokožky.

Prečítajte si, čo hovoria ostatní o micelárnych šampónoch NIVEA

Vďaka svojim účinkom a výhodám sú micelárne šampóny NIVEA označované ako veľmi šetrné a príjemné, napriek tomu je to praktický spôsob, ako zbaviť vlasy a vlasovú pokožku nečistôt a mastnoty – s príjemnou vôňou a jemným zložením. Presvedčte sa sami, o čom sa tu hovorí!
Hodnotenie výrobku NIVEA

Hodnotenie

Hodnotenie výrobku NIVEA