Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

hodnotenie

Ako sa priblížite
k hlavnej výhre?

NIVEA KLUB

Ako môžete získavať body?

výrobky

1. Zúčastňujte sa vedomostných súťaží 

Počas roku nás čakajú 4 veľké súťaže. Do zlosovania sa dostávajú len registrácie, v ktorých sú všetky odpovede na súťažné otázky zodpovedané správne. Ale nebojte sa, pokusov na správnu odpoveď máte neobmedzene. Napriek tomu sa vyplatí nerobiť lacné chyby: čím menej pokusov budete na správne zodpovedanie všetkých otázok potrebovať, tým viac získavate bodov!

Ak zvládnete správne odpovedať na všetky súťažné otázky na…
1. pokus = 30 bodov
2. pokus = 25 bodov
3. pokus = 20 bodov
4. pokus = 15 bodov
5. a viac = 5 bodov

NIVEA TIP – všetky správne odpovede na kvízové otázky nájdete na našom webe :-)  

 

2. Hodnoťte na webe produkty NIVEA 

Napíšte na naše webové stránky recenziu k vyskúšaným produktom a získajte za každú recenziu 5 bodov. Maximálny počet recenzií, ktoré môžete počas roku napísať, je 100. 
Ako na to?

 

3. Testujte produkty NIVEA

V tomto roku môžete prvýkrát získavať body i za účasť v testovaní produktov. Za účasť v súťaži o testovanie (bez ohľadu na to, či výhru skutočne získate) od nás dostanete 15 bodov. Tešiť sa môžete rovno na 6 testovacích príležitostí. Medzi ne však nepatria súťaže o vzorky NIVEA, tie nie sú bodovanou aktivitou.

 

4. Vypĺňajte dotazníky

Ďalšou novinkou, za ktorú môžete získavať body, je vyplnenie dotazníka spokojnosti na konkrétnu tému. Taká príležitosť sa vám naskytne nanajvýš 4-krát do roka. Na možnosť vyplnenia dotazníka vás vždy upozorníme e-mailom. Odmena za vyplnenie je štedrá – na vaše konto pripíšeme 20 bodov. 
 

Za čo nezískavate body?
- za testovanie NIVEA vzoriek

 
CELOROČNÁ SÚŤAŽ

ZBIERAJTE BODY A SÚŤAŽTE O HLAVNÚ CENU CELOROČNEJ SÚŤAŽE

AKTIVITY, ZA KTORÉ PRÁVE MÔŽETE ZBIERAŤ BODY