Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

hodnotenie

Ako sa priblížite
k hlavnej výhre?

Za každú účasť vo vedomostnej súťaži a hodnotení NIVEA produktov získate body, ktoré sa započítajú do veľkej celoročnej súťaže o cestu pre 2 osoby do Hamburgu, do srdca značky NIVEA.
NIVEA KLUB

Ako môžete získavať body?

body

1. Zúčastnite sa vedomostných súťaží – v týchto čiastkových súťažiach, ktoré pre vás budeme pripravovať po celý rok, sa do žrebovania dostávajú iba registrácie, pri ktorých sú zodpovedané všetky odpovede na súťažné otázky správne. Ale nebojte sa, pokusov na správnu odpoveď máte neobmedzené množstvo. :-) Avšak čím menej pokusov budete na správne zodpovedanie všetkých otázok potrebovať, tým viac získavate bodov!

Ak zvládnete správne odpovedať na všetky súťažné otázky na…

  • 1. pokus = 30 bodov
  • 2. pokus = 25 bodov
  • 3. pokus = 20 bodov
  • 4. pokus = 15 bodov
  • 5. a viac = 5 bodov

 

Nebojte sa, ak sa vám nepodarí na čiastkovú vedomostnú súťaž odpovedať na prvý pokus, aby ste získali čo najvyšší počet bodov, môžete body získať za recenzie produktov NIVEA. Šancu vyhrať má teda každý. :-)

 

2. Hodnoťte na webe produkty NIVEA – Napíšte recenziu na testované produkty a získajte za každú recenziu 5 bodov. Ako na to:-)

 

Za čo nezískavam body?

- testovanie

VEĽKÁ CELOROČNÁ SÚŤAŽ

Odpovedzte správne na kvízové otázky a získajte body na svoj účet.
Zbierajte body do veľkej celoročnej súťaže o hlavnú cenu a vyhrajte nezabudnuteľnú cestu do Hamburgu - srdca značky NIVEA.

ODPOVEDZTE SPRÁVNE NA SÚŤAŽNÉ OTÁZKY V PRVOM KOLE VEĽKEJ CELOROČNEJ SÚŤAŽE, ZBIERAJTE BODY A SÚŤAŽTE O HLAVNÚ CENU - ZÁJAZD DO HAMBURGU!

letný kvíz

ODPOVEDZTE SPRÁVNE NA SÚŤAŽNÉ OTÁZKY V DRUHOM KOLE VEĽKEJ CELOROČNEJ SÚŤAŽE, ZBIERAJTE BODY A SÚŤAŽTE O HLAVNÚ CENU - ZÁJAZD DO HAMBURGU!

Veľký podzimný kvíz

ODPOVEDZTE SPRÁVNE NA SÚŤAŽNÉ OTÁZKY V TREŤOM KOLE VEĽKEJ CELOROČNEJ SÚŤAŽE, ZBIERAJTE BODY A SÚŤAŽTE O HLAVNÚ CENU - ZÁJAZD DO HAMBURGU!