Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

NIVEA klub - pozvite svojich priateľov

Pozvite svojich priateľov do NIVEA klubu

Odporučte kamarátom členstvo v NIVEA klube a získajte body do celoročnej súťaže.

Povedzte o NIVEA klube svojim priateľom

Užívate si naplno výhody, ktoré prináša členstvo v NIVEA klube? Podeľte sa o svoju radosť so svojimi blízkymi a priateľmi a dajte im vedieť, ako i oni môžu využiť exkluzívne testovania, prémiové súťaže a jedinečné akcie. Počas jedného roku môžete pozvať do NIVEA klubu ľubovoľné množstvo priateľov, a navyše za prvých 5 z nich získavate body do celoročnej súťaže.

Za prvých 5 novo prichádzajúcich aktívnych členov získavate 15 bodov do celoročnej súťaže, v ktorej hráme o nezabudnuteľný deň s NIVEA a bonusové výhry.

Ktorého člena považujeme za aktívneho? Je to člen, ktorý získa aspoň 15 bodov za akúkoľvek aktivitu v NIVEA klube. Povedzte o NIVEA klube vašim priateľom a užite si spoločne všetky možnosti, ktoré NIVEA klub prináša.

Ako pozvať priateľov do NIVEA klubu

1. Prihláste sa do svojho účtu 2. Získajte kód 3. Zdieľajte kód s priateľmi 4. Priateľ sa zaregistruje 5.	Priateľ zbiera body 6.	Vy získate 15 b

Inštrukcie

Pozvite priateľov do NIVEA klubu

Ako presne postupovať pri pozvaní nového člena NIVEA klubu, sme pre vás spísali prehľadne do e-mailu, ktorý Vám zašleme.

Teraz sa stačí prihlásiť do členského účtu, potvrdiť vašu e-mailovú adresu nižšie a potom už zostáva len prečítať zaslané inštrukcie, pozvať priateľov, získavať ďalšie body do celoročnej súťaže a hlavne SA BAVIŤ.

*Povinný údaj