ktory deozdorant?

Výber dezodorantu: Ktorý je pre vás ten najlepší?

Objavte ten, ktorý vám bude vyhovovať na 100 %!
Podľa prieskumov používajú antiperspirant alebo dezodorant pravidelne dve ženy z troch. A čo vy – dávate prednosť spreju, guľôčkovému alebo tuhému antiperspirantu/dezodorantu? Ak chcete zistiť, ktorý bude najviac vyhovovať vám, je tento článok presne pre vás.

Výber toho správneho antiperspirantu/dezodorantu?
Nič zložité

Veľký prehľad antiperspirantov a dezodorantov NIVEA. Vedeli ste, ako sa od seba líšia?

  • Antiperspiranty a dezodoranty v spreji sú obľúbené už viac ako 50 rokov a pre väčšinu ľudí sú jasnou jednotkou. Ich veľkou výhodou je maximálna jednoduchosť aplikácie. Stačí stlačiť tlačidlo a všetky aktívne i ošetrujúce zložky začnú na pokožke ihneď pôsobiť. Výsledkom je svieže a voňavé podpazušie, ktorým sa budete chcieť pochváliť.
  • Hneď druhou najobľúbenejšou formou je tuhý antiperspirant/dezodorant alebo ten v tyčinke. Funguje tak, že na pokožke zanechá tenkú vrstvu, ktorá zaistí spoľahlivú ochranu a zanechá príjemný pocit suchej pokožky bez potu.
  • Ďalšou formou je potom guľôčkový antiperspirant/dezodorant alebo roll-on. Obľúbenosťou postupne doháňa prvé dva typy, i tak je stále až na treťom mieste. Prvý raz sme naň mohli v regáloch obchodov naraziť už v 50. rokoch minulého storočia. Vďaka svojmu praktickému aplikátoru je jeho výhodou rovnomerné nanášanie. A teraz dokonca môžete siahnuť po variante, v ktorom nenájdete žiadne alumíniové soli.

NIVEA Guľôčkový dezodorant Pure & Natural – účinná ochrana bez alumínia

Vedeli ste, že NIVEA Guľôčkový dezodorant Pure & Natural neobsahuje absolútne žiadne alumíniové, čiže hliníkové soli? Vďaka antibakteriálnemu zloženiu navyše tiež spoľahlivo spomaľuje rast baktérií, ktoré sú zodpovedné za nepríjemný zápach potu. I bez použitia hliníka dezodorant naozaj funguje.
Prírodné aktívne zložky v tomto dezodorante zaisťujú jednak jemnú konzistenciu typickú pre starostlivosť od NIVEA® a zároveň ponúkajú efektívnu ochranu proti zápachu. Nijako nezaťažuje vašu pokožku, takže jej povrch môže stále voľne dýchať!  Ak vám nevyhovuje guľôčkový dezodorant, môžete siahnuť po dezodorantoch v spreji Pure & Natural, Fresh Natural, Fresh Comfort alebo Fresh Flower. V ponuke je aj dezodorant v spreji pre mužov Fresh Active alebo Fresh Ocean.Jemná ochrana pre citlivú pokožku

Antiperspiranty NIVEA s púdrovou konzistenciou, ako je napríklad NIVEA Guľôčkový antiperspirant Powder Touch, poskytnú až 48-hodinovú spoľahlivú ochranu. Tento má totiž špeciálne jemné zloženie, ktoré pomáha pokožku chrániť pred podráždením.

Mýty spojené s antiperspirantmi a dezodorantmi

O antiperspirantoch a dezodorantoch medzi ľuďmi koluje veľa nesprávnych informácií.
Na pár z nich si posvietime a vysvetlíme si, ako je to naozaj.

WHAT IS THE RIGHT DEODORANT FOR ME

How to choose the right deodorant

Zvoľte antiperspirant, ktorý naozaj funguje