Výber dezodorantu: Ktorý je pre vás ten najlepší?

Objavte ten, ktorý vám bude vyhovovať na 100 %! Podľa prieskumov používajú antiperspirant alebo dezodorant pravidelne dve ženy z troch. A čo vy – dávate prednosť spreju, guľôčkovému alebo tuhému antiperspirantu/dezodorantu? Ak chcete zistiť, ktorý bude najviac vyhovovať vám, je tento článok presne pre vás.

Výber toho správneho antiperspirantu/dezodorantu?
Nič zložité

Antiperspiranty/dezodoranty v spreji - obľúbené a účinné

Spreje vďaka svojmu aplikátoru pokryjú pokožku podpazušia rovnomerne. A dokonca i krátky a ľahký stisk tlačidla preto stačí na to, aby účinná látka zaistila požadovanú ochranu – a to po celý deň.

Šikovný a malý: Guľôčkové antiperspiranty/dezodoranty akurát do ruky

Skvelá deo ochrana nie je to jediné, čo dokáže roll-on ponúknuť. Mnoho z nich obsahuje oleje a vyživujúce zložky, ktoré zmierňujú podráždenia pokožky a navyše ju zvláčňujú.

Skladný a ľahký: vyskúšajte tuhý antiperspirant/dezodorant

Tyčinky sú jednoducho ako stvorené pre kabelky. Na dotyk príjemná textúra antiperspirantu/dezodorantu obsahuje ingrediencie, ktoré zároveň chránia a vyživujú.

Veľký prehľad antiperspirantov a dezodorantov NIVEA. Vedeli ste, ako sa od seba líšia?

  • Antiperspiranty a dezodoranty v spreji sú obľúbené už viac ako 50 rokov a pre väčšinu ľudí sú jasnou jednotkou. Ich veľkou výhodou je maximálna jednoduchosť aplikácie. Stačí stlačiť tlačidlo a všetky aktívne i ošetrujúce zložky začnú na pokožke ihneď pôsobiť. Výsledkom je svieže a voňavé podpazušie, ktorým sa budete chcieť pochváliť.
  • Hneď druhou najobľúbenejšou formou je tuhý antiperspirant/dezodorant alebo ten v tyčinke. Funguje tak, že na pokožke zanechá tenkú vrstvu, ktorá zaistí spoľahlivú ochranu a zanechá príjemný pocit suchej pokožky bez potu.
  • Ďalšou formou je potom guľôčkový antiperspirant/dezodorant alebo roll-on. Obľúbenosťou postupne doháňa prvé dva typy, i tak je stále až na treťom mieste. Prvý raz sme naň mohli v regáloch obchodov naraziť už v 50. rokoch minulého storočia. Vďaka svojmu praktickému aplikátoru je jeho výhodou rovnomerné nanášanie. A teraz dokonca môžete siahnuť po variante, v ktorom nenájdete žiadne alumíniové soli.