Rozmaznávajte pokožku jednoducho, ale intenzívne

Nevzdávajte sa hebkej pokožky. Jej hydratáciu teraz zvládnete raz-dva. Vďaka telovému mlieku do sprchy. Myslíte si, že na ceste za krásnou pokožkou neexistujú skratky? Pozrite sa s nami na to, ako pokožku intenzívne a pritom bez námahy hydratovať už v sprche. Začať môžete hneď zajtra ráno – a vďaka tomu svoj budík necháte zazvoniť o pár minút neskôr.

Začnite deň hydratáciou: Počas sprchy

Hektické pobehovanie dokáže deň pokaziť hneď od začiatku. Objavte spôsob, ako sa o seba starať a pritom ušetriť drahocenné minúty.

Ideálna ranná starostlivosť v dvoch krokoch

Aby vaša pokožka žiarila, potrebuje dve veci – čistenie a hydratáciu. Keď sa len osprchujete, pokožka sa začne rýchlo vysušovať, samotná hydratácia zase kvôli upchatým pórom nebude taká efektívna. Len si spomeňte, aké to je, keď sa neodlíčite alebo keď po odlíčení nepoužijete pleťový krém. Pokožka tela síce nie je taká citlivá ako pleť na tvári, ale potrebuje rovnakú starostlivosť.

Čistenie pokožky a aplikácia telového mlieka by teda mali ísť ruka v ruke. Napadá vám lepší spôsob, ako ušetriť čas, než zvládnuť obe procedúry počas jedinej sprchy? Máme ale aj ďalšie triky, ktoré vám spríjemnia ráno.

Starostlivosť o pokožku s minimálnou námahou

Aký je najčastejší dôvod, prečo ženy svojej pokožke nevenujú toľko starostlivosti, koľko si zaslúži? Stavíme sa, že odpoveď poznáme. Čas. Lenže s bleskovou hydratačnou starostlivosťou, ako je NIVEA Výživné telové mlieko do sprchy, už jednoducho nie je priestor na vyhováranie.
žena myjící si vlasy
Vyskúšajte 4 triky pre efektívnejší štart dňa

 

Vlasy stačí umývať každý druhý deň

 

Rýchle ovlaženie tela zvládnete za minútku, umývanie, sušenie a rozčesávanie vlasov vám ale ráno zaberie veľa času. Každodenné umývanie vlasov navyše ani nie je prospešné – pokožka hlavy aj vlasy potrebujú na svoju hydratáciu a lesk prirodzený kožný maz. Radšej preto umývanie každý druhý deň vynechajte a skráťte si tak čas pri rannom chystaní.

Outfit si pripravte vopred
Vyskúšajte 4 triky pre efektívnejší štart dňa

 

Outfit si pripravte vopred

 

Nie je nič horšie, ako vystávať ráno bezradne pred šatníkom. Keď si oblečenie na nasledujúci deň pripravíte už večer, ušetríte si ráno nielen chvíľku pre seba, ale aj zbytočné stresy napríklad kvôli tomu, že sa vám k sukni nehodia topánky, alebo ste na blúzke objavili fľak od dezodorantu.

obed
Vyskúšajte 4 triky pre efektívnejší štart dňa

 

Na večeru uvarte porciu navyše. A zabaľte si ju

 

Nádoba s jedlom pripravená na druhý deň znamená hneď trojitú výhodu. Ráno ušetríte čas, v práci ušetríte peniaze za obed a navyše sa môžete uistiť, že vaša strava bude obsahovať všetko, čo potrebujete. Okrem vonkajšej starostlivosti v podobe hydratácie totiž krásna pokožka vyžaduje príjem živín, ktoré jej zaručí len pestrý jedálny lístok.


žena pod sprchou
Vyskúšajte 4 triky pre efektívnejší štart dňa

 

Hydratáciu zvládnete v sprche

 

Telové mlieko do sprchy je taký malý zázrak. Nemusíte čakať, kým pokožka uschne, ľahko sa nanáša a pokojne ho môžete opláchnuť bez obáv, žeby stratilo svoj účinok – vpije sa totiž hlboko do pokožky. Len čo zatvoríte kohútik a vyjdete von zo sprchy, môžete sa ihneď začať obliekať.Všetko, čo potrebujete vedieť o telovom mlieku do sprchy

Objavte všetky výhody modernej hydratácie. Telové mlieko do sprchy vás uchváti aj vtedy, ak máte naozaj suchú pokožku.

Ako telové mlieko do sprchy používať?

Nie každý si potrpí na dlhé skrášľujúce procedúry v kúpeľni. Vďaka telovému mlieku do sprchy sa ale hydratácia stala bezstarostnou pre každého. Stačí ho v sprche naniesť na pokožku umytú sprchovacím gélom a opláchnuť. Ošetrujúce formuly sa postarajú o to, aby krásne jemná zostala aj naozaj citlivá pokožka.

Postupujte nasledovne:

  1. Očistite pokožku ako pri bežnom sprchovaní.
  2. Zastavte prúd vody a naneste na pokožku telové mlieko.
  3. Nemusíte stáť v sprche a čakať – telové mlieko sa do pokožky vsiakne ihneď a pretrvá aj po tom, čo ho opláchnete.
  4. Ani ste nevykročili zo sprchy a vaša pokožka je čistá, hydratovaná a voňavá. Hor sa do nového dňa!
žena pred zrcadlem

Zbierajte ovocie – krásnu a hebkú pokožku

Po rannej sprche sa cítite sviežo, po rannej hydratačnej sprche sa ale budete cítiť tiež krásne ošetrená a voňavá. Vďaka pravidelnej hydratácii získa vaša pokožka pružnosť a na dotyk bude ako zamat. Navyše sa nemusíte báť, žeby sa na vás oblečenie nepríjemne lepilo – na rozdiel od bežných telových mliek totiž telové mlieka do sprchy zanechávajú pokožku len príjemne hebkú, nie lepkavú.
žena po sprše

Využite moment, v ktorom pokožka najlepšie vstrebáva

Máte naozaj suchú pokožku a bojíte sa, že hydratácia v sprche nebude stačiť? Omyl. Práve okamih, v ktorom je pokožka ešte zvláčnená vodou, je tým najlepším na hydratáciu. NIVEA Výživné telové mlieko do sprchy v nej potom vlahu pevne uzamkne a koža zostane hydratovaná po celý deň.
holenie noh

Tá najlepšia zjemňujúca starostlivosť po holení

Poznáte ten pocit, keď je vaša pokožka po holení síce krásne hladká, ale veľmi suchá a niekedy až šupinatá? NIVEA Výživné telové mlieko do sprchy zariadi, aby ste zo sprchy vyšli už v kompletnej hebkej výbave. Skvelá príležitosť vytiahnuť vašu obľúbenú sukňu a odhaliť lesklé nôžky!
žena

Zázrak menom mandľový olej

Vďaka jedinečnému zloženiu predstavuje NIVEA Výživné telové mlieko do sprchy ideálnu starostlivosť pre všetky typy pokožky. Je ľahké a nezanecháva mastný film, vďaka obsahu mandľového oleja ale hĺbkovo hydratuje aj naozaj suchú pokožku. Vyskúšajte si ho samy!
background