ten pravy sprchovy gel header

Ktorý sprchový gél je pre vás ten pravý?

Starostlivosť o pokožku, ktorá robí dobre telu i duši
Preferujete hebkosť alebo hydratáciu? Sviežosť alebo ovocnú vôňu? V NIVEA nájdete celý rad produktov – od sprchových gélov cez sprchové oleje a tekuté mydlá až po krémové telové mlieka do sprchy. Ale viete, ktorý z nich vybrať pre svoju pokožku?

Podľa čoho sprchový gél vybrať?

Niekto chce mať po kúpeli alebo sprche pokožku intenzívne hydratovanú, zatiaľ čo iný vyžaduje vlnu osvieženia – hlavne ráno. Veľká časť z nás zase vníma čas strávený v sprche či vani ako relaxáciu. A niektorí chcú očistu i hydratáciu spojiť do jedného kroku. Preto NIVEA vyvinula produkty pre každú z týchto potrieb. Čo od sprchy alebo kúpeľa očakávate vy?

Ovocný, osviežujúci alebo ošetrujúci? Siahnite po tom správnom géle

  • Efektívna očista pokožky i kúzelné rozmaznávanie zmyslov: s NIVEA nájdete ten správny produkt, nech sú vaše požiadavky akokoľvek prísne.
  • Predstavujete si v sprche, že skočíte do chladivej vody? Máte radi ovocné citrusové vône a hľadáte ráno poriadnu porciu sviežosti, ktorá by prebudila vaše telo i zmysly? Potom sú pre vás povzbudzujúce a osviežujúce sprchové gély to pravé. Vyskúšajte gély s vôňou exotického ovocia, osviežujúcich vôní kvetín alebo chladivou vôňou oceánu: napríklad NIVEA Osviežujúci sprchový gél Pure Fresh stimuluje zmysly rovnako dobre ako skok do mora. S revitalizujúcou vôňou citrónovej trávy alebo lekna zase prichádzajú gély, ktoré počas sprchovania zároveň hydratujú. Vyskúšajte NIVEA Sprchový gél Lemongrass & Oil alebo NIVEA Sprchový gél Waterlily & Oil. Vaša pokožka získa nielen pocit sviežosti, ale aj jemnú starostlivosť.
  • Sebaistý štart do nového dňa? Vyskúšajte niečo nové!
  • Ak pre vás sprchovanie znamená niečo viac než len očistu, potom siahnite po produkte, ktorý vás bude počas sprchovania rozmaznávať. Odmeňte seba i svoje telo a použite niektorý zo sprchových gélov od značky NIVEA. Zmyselné vône okvetných lístkov si doprajete vďaka NIVEA Sprchovému gélu Care & Cashmere, kúpeľ v oslňujúcej žiari diamantov vyskúšate s NIVEA Sprchovým gélom Care & Diamond. Osviežujúcemu zloženiu potom kraľuje NIVEA Ošetrujúci sprchový gél Hawai Flower & Oil s jemnými olejovými perličkami, ktoré vás budú pri sprchovaní rozmaznávať.

"Intenzívna hydratácia: Ktorý z gélov pomôže poraziť suchú pokožku?

Užite si sprchu, ktorá vás prebudí!

Striedanie studenej a teplej vody: Super tip pre ospalcov i športovcov

Leňošíte najradšej v horúcej sprche? Potom rozhodne nie ste samy! Okolo 70 % žien dáva prednosť sprchovaniu vo vode, ktorá má príjemne vysokú teplotu. A tých zvyšných 30 %? To sú odvážlivci, ktorí praktizujú alternatívny spôsob sprchovania – striedanie teplej a studenej vody. Taký mix stimuluje krvný obeh a posilňuje imunitný systém. Navyše vypína pokožku a premení ju na zdravú a žiarivú. Za nás jednoznačne odhalenie jedného z tajomstiev krásy. Začervenanie pokožky a zlá nálada – toto vôbec nepoznajú ženy, ktoré na seba počas sprchovania púšťajú striedavo teplú a studenú vodu. Navyše ich tento rituál ráno skvelo preberie. Alternatívny spôsob očisty takisto skvelo funguje po namáhavom športovom výkone – pomáha totiž svalovej regenerácii. Teplá a studená voda tiež telu umožňuje uvoľniť sa po celodennom napätí a pomôže rýchlejšie zaspať, a to predovšetkým, ak skončíte pri studenej fáze a ihneď potom sa zabalíte do teplej prikrývky.

A ako si môžete sprchovanie ešte viac spríjemniť? Samozrejme, použitím sprchového gélu NIVEA, ktorý bude zodpovedať vašim prianiam a potrebám.


Pokožka, ktorá sa cíti jednoducho skvelo. Vďaka telovému mlieku do sprchy

Už ste niekedy skúsili obliecť si hodvábnu blúzku hneď po sprche? S NIVEA telovým mliekom do sprchy bude pokožka hladká a jemná ako po použití krému. Len s jedným rozdielom – s obliekaním už nemusíte čakať na to, až sa klasické hydratačné mlieko vsiakne do pokožky.

Revolúcia v sprchovaní: Starostlivosť o pokožku počas mihnutia oka

Používanie NIVEA telového mlieka do sprchy je tou najkratšou a najjednoduchšou cestou k hydratácii. Aplikovať ho môžete, zatiaľ čo si doprajete relax v sprche. Vaša koža ho vstrebe ihneď po nanesení a rozhodne na nej nezostanú lepkavé stopy ani mastný film. Vybrali sme pre vás tie najlepšie z radu telových mliek do sprchy – pre každý typ pokožky zvlášť.

Osviežujúce mlieko po opaľovaní do sprchy - najlepšie na dovolenku pri vode

Odchádzate z pláže sa západom slnka a nezostáva vám veľa času venovať pokožke dávku hydratácie medzi sprchou a posedením s priateľmi v záhradnej reštaurácii? Máme pre vás jednoduché riešenie Osviežujúce mlieko po opaľovaní do sprchy. Už v sprche osvieži a upokojí slnkom podráždenú pokožku.

Praktické, rýchle, jednoduché

Iba 20 % žien po sprchovaní používa výrobky o pokožku tela, hoci práve tento krok je kľúčový pre to, aby vaša pokožka bola jemná a hebká. Dôvodom nie je iba nedostatok času ráno, ale aj ten nepríjemne lepkavý pocit, ktorý niektoré krémy zanechávajú na koži.

Vďaka revolúcii v hydratovaní od značky NIVEA práve tento problém odpadá. Hydratovanie pokožky je teraz jednoduché a hlavne rýchle. Takže sa môžete bez čakania obliecť. A názov novinky? NIVEA Výživné telové mlieko do sprchy. Výber vône záleží len na vás. Vďaka jedinečnému zloženiu aktivovanému vodou sú mlieka uspôsobené na nanesenie už počas sprchovania – ihneď po omytí sprchovým gélom. Hydratácia sa tak stane súčasťou každodenného sprchového rituálu, a to bez dodatočného použitia ďalších hydratačných produktov. Po osušení totiž vaša pokožka zostane nádherne hladká.

Ktorý z NIVEA gélov sa hodí pre vaše telo?