Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

spf balzám na pery

Vy a vaše pery na výslní: Toto leto vám úsmev nepopraská!

Keď slnečná ochrana chutí sladko – vďaka balzamu s ochranným faktorom.

Čo je v lete naozaj dôležité? Aby sa na vašej tvári striedal jeden úsmev za druhým. A nič ho nedokázalo prekaziť – ani spálená a popraskaná pokožka pier. Vyberte si ochranný balzam už teraz, slnečné lúče sú v plnej sile!

Kedy vaše pery potrebujú chrániť?

Keď vám na tvári vyskáču pehy a vaša pleť získa zase zdravšiu farbu, potom viete, že je na čase chrániť sa pred spálením. Na perách ale nič také nespoznáte – siahnite po ochrannom balzame radšej včas.

Leto bez starostí. A so zmyselným úsmevom

Keď po zime konečne prídu letné dni, vyhrievame sa na slniečku, ako to len ide. Ale často zabúdame na ochranu. Po zime je slnko obzvlášť silné a UV lúče nebezpečné pre našu kožu – aj tú na perách! Majte ochranný balzam neustále pri sebe a užívajte si krásne dni bez starostí. Hydratovaný úsmev vám pristane omnoho viac.

Čo keby vaše pery boli nielen chránené, ale aj naozaj zmyselné? Vyskúšajte prírodnú výživu, vďaka ktorej budú vaše pery k pobozkaniu!

Nezabúdajte na ne: Koža pier je naozaj citlivá

Tak schválne – čo si pribalíte do plážovej tašky, keď vyrážate k vode? Plavky, uterák, opaľovací krém, fľašu s vodou, knižku... Ale balzam na pery väčšinou na zozname chýba. Vaše pery sú pritom mnohokrát tenšie a náchylnejšie než napríklad pokožka na chrbte. Ako to, že na ne tak často zabúdame?

Keď sa naše pery spália, na prvý pohľad nič nespoznáme, o to viac ale neskôr trpia. Zrazu cítime, že nám akoby znecitlivejú, sú vysušené a ľahko praskajú. A čo je najhoršie? Pery sa neskutočne pomaly hoja – ako by tiež nie, keď s nimi neustále hýbeme a namáčame ich.

Pritom stačí tak málo. Balzam na pery sa zmestí do každej kabelky aj vrecka a okrem toho, že naše pery ochráni, im navyše dodá krásny lesk a hydratáciu. Toto leto spáleným perám konečne povedzte dosť – pomôže vám s tým Labello Balzam na pery Sun Protection s ochranným faktorom 30.

Ten pravý pre ochranu vašich pier

Vybrať balzam, ktorý vašim perám pristane, už viete. Ale viete aj to, ktorý vaše pery najlepšie ochráni? Rovnako ako zvyšok pokožky tela, majú aj pery voči slnečným lúčom rôznu znášanlivosť. Patríte medzi svetlý typ a vaša pokožka sa skôr než do hneda opaľuje do červena? Potom budú aj vaše pery veľmi náchylné. Čím vyšší ochranný faktor pre vaše pery zvolíte, tým lepšie – ideálnou ochranou vám preto bude Labello Balzam na pery Sun Protection s ochranným faktorom 30.

Ak skôr než so spálením bojujete so silne rozpraskanými a suchými perami, pomôže vám Labello Balzam na pery Med Repair s ochranným faktorom 15. Obsahuje vitamín E, ktorý pomáha hojiť drobné prasklinky, vysušené pery okamžite upokojuje a zároveň ich chráni pred spálením.