aplikace krému na opalování

Po opaľovaní: Vaša pokožka túži po rozmaznávaní a osviežení

AKO SA PO OPAĽOVANÍ STARAŤ O PLEŤ.

Strávili ste deň na slnku? Potom vaša pokožka potrebuje špeciálnu starostlivosť: Výrobky NIVEA z radu Po opaľovaní vašej pleti vrátia všetko, o čo prišla počas slnenia.

Chladivá starostlivosť pre opálenú pokožku

Dlhý deň plný slnenia? Dožičte pokožke špeciálnu starostlivosť. Potrebuje ju. Vyberte si produkty z radu NIVEA Po opaľovaní. Osviežujúce mlieko po opaľovaní do sprchy i Hydratačné mlieko po opaľovaní sme vyvinuli špeciálne pre opálenú pokožku – chladivé zloženie dodá vašej pokožke všetko, čo potrebuje.

Všetko, čo potrebuje vaša pokožka po opaľovaní, je starostlivosť

Celodenné slnenie predstavuje pre vašu pokožku veľkú záťaž. V NIVEA sme ale našli riešenie a ukryli ho do radu výrobkov NIVEA Po opaľovaní. Mlieko na opaľovaní predlžujúce opálenie a Hydratačné mlieko po opaľovaní sme vyvinuli špeciálne pre potreby čerstvo opálenej pokožky. Dožičte svojej opálenej pokožke všetko, čo potrebuje. Intenzívna hydratačná starostlivosť urýchli regeneráciu suchej a možno i trochu páliacej pokožky:

  • Ochladí podráždenú a začervenanú pleť.
  • Upokojí pokožku a intenzívne ju ošetruje.
  • Pomáha obnoviť pružnosť pokožky.
  • Pomáha regenerácii pleti.
  • Poskytuje hlbokú hydratáciu, ktorú slnkom podráždená pokožka potrebuje.

Vieme, že je pleť po opaľovaní citlivá, preto je konzistencia všetkých produktov NIVEA Po opaľovaní naozaj jemná. Nanášanie je ľahké a veľmi príjemné. Vyskúšajte Hydratačné mlieko po opaľovaní s aloe vera a avokádovým olejom a vaša pleť bude po celých 24 hodín nielen hydratovaná, ale obnoví sa i jej pružnosť. Zistite viac o starostlivosti, ktorú vaša pokožka po opaľovaní potrebuje.

Perfektná starostlivosť o vašu opálenú pokožku

Deň strávený na pláži? Dožičte svojej pokožke starostlivosť v podobe výrobkov radu Po opaľovaní.
Domáca výroba mlieka po opaľovaní
Domáca starostlivosť o opálenú pleť
Domáca maska z jogurtu alebo z cmaru slnkom unavenú pleť upokojí a osvieži.
Maska po opaľovaní na tvár
Domáca starostlivosť o opálenú pleť
Plátky uhorky schladia rozpálenú pokožku a poskytnú jej hydratáciu.
Avokádo po opaľovaní
Domáca starostlivosť o opálenú pleť
Roztlačené avokádo? Skvelá voľba pre slnkom vysušenú pleť. Dodá jej nielen vitamín A, vitamín B, ale i nenasýtené mastné kyseliny.
Jahody
Domáca starostlivosť o opálenú pleť
Banány alebo jahody pleť nielen hydratujú, ale podporia aj jej prirodzenú regeneráciu.

Starostlivosť, ktorá chladí a upokojuje

Po dlhšom čase strávenom na slniečku potrebuje pokožka hydratovať. Rad produktov NIVEA Po opaľovaní je vyvinutý práve s ohľadom na túto potrebu:

  • Zabezpečujú hydratáciu.
  • Osviežujú pokožku.
  • Majú chladivý efekt.

Aby vaša pokožka vydržala čo najdlhšie dozlatista opálená, použite Mlieko na opaľovanie predlžujúce opálenie. Poskytne vašej pleti hydratáciu a upokojenie po pobyte na slnku. Zloženie s prírodnými rastlinnými výťažkami navyše podporuje tvorbu melanínu, a tým udržuje vašu pokožku krásne bronzovú aj dlho po dovolenke. 

Starajte sa o opálenú pokožku už počas sprchovania

Krásne opálenie nie je zadarmo. Vaša pokožka dlhodobým vystavovaním slnečným lúčom trpí a vysušuje sa. Aby zostala zdravá a hebká, je nutné jej venovať dôkladnú starostlivosť po každom opaľovaní.

Po opalovanie