AKO NA NEZABUDNUTEĽNÚ ZÁHRADNÚ PÁRTY? S NÁPADITOU DEKORÁCIOU!

Užite si leto naplno s #NIVEASUMMERVIBES Chystáte sa organizovať záhradnú párty a chcete sa pred návštevou naozaj blysnúť? Stavte nielen na dobroty, ale tiež na originálnu dekoráciu priestoru. Nemusí ísť o nič drahého alebo gýčovitého. Máme pre vás pár nápadov, ako báječný efekt dosiahnuť len s trochou šikovnosti a za pár eur.

DOPRAJTE SVOJIM HOSŤOM PRÍJEMNÉ PROSTREDIE NA VLASTNEJ ZÁHRADE. STAČIA JEDNODUCHÉ, ALE EFEKTNÉ DEKORÁCIE!

Máme pre vás tipy a triky, ako premeniť záhradu na priestor pre nezabudnuteľné letné stretnutia.

INŠPIRUJTE SA U NÁS A OHROMTE BÁJEČNOU VÝZDOBOU ZÁHRADY!

Pozvánky už putujú k vašim blízkym, počasie nemá chybičku a vy ešte do posledného detailu v duchu ladíte, ako bude celá párty na vašej záhrade vyzerať.

Na nudné doplnky z papiernictva vám už nikto uznanlivo hlavou nepokýva. Popustite uzdu svojej fantázii a dovoľte si pár kreatívnych chvíľok.

Máme pre vás pár tipov, ktoré vaša návšteva určite ocení, či už sa bude viac zaujímať o servírované lahôdky, alebo o výzdobu záhrady, na ktorej sa bude akcia konať.

OPRÁŠTE STARÉ KÚSKY A VYTVORTE Z NICH NOVÉ

flower-vase-with-oranges

OŽIVTE STARÚ VÁZU KÚSKAMI OVOCIA

Kvety na párty patria, či už vám ich niekto prinesie, alebo si ich doprajete ako dekoráciu. Čo ale robiť, keď vás vaša ošumelá váza už naozaj nebaví? Vhoďte do vody pár plátkov pomaranča. Je to síce len malý a jednoduchý krôčik, dokáže ale veľké divy!
decorative-bucket-with-flowers-and-candles

DAJTE PRIESTOR KVETINÁM AJ SVIEČKAM

Ak ide o záhradnú párty, nemôžeme vynechať kvety ani sviečky. Ich svetlo dokáže navodiť perfektnú atmosféru kedykoľvek a kdekoľvek. Spojte krásu živých kvetov s plávajúcimi sviečkami – stačí naplniť vhodnú nádobu, na hladinu položiť pár farebných kvetov a pridať plávajúce sviečky. Hneď ako sa zotmie, môžete ich zapáliť a uvidíte, že zožnete ovácie.
pineapple-vase

NALAĎTE SA NA EXOTICKÚ VLNU S ANANÁSOVOU VÁZOU

Servírujete ananás ako sladkú desiatu alebo z neho pripravujete lahodné nápoje? Opatrne ho vydlabte a kôru nevyhadzujte. Buď z neho môžete vytvoriť nádhernú exoticky pôsobiacu vázu, alebo doň nasypte nejaké tie dobroty, ktoré si bude môcť každý ponúknuť podľa chuti. Čo tak lesné ovocie?
flower-vases-in-upcycled-bottles

POUŽITÉ FĽAŠE? TÁ NAJLEPŠIA DEKORÁCIA!

Vyhadzovať použité sklenené fľaše? Ani náhodou! Vezmite si k nim farebné stužky a malé vetvičky z akéhokoľvek stromu. Jemne ich zviažte k sebe a vložte do fliaš – pri každej vám zostane miesto na farebnú kvetinu, ktorá narobí v kombinácii s tým všetkým veľkú parádu.

Hlavne zostať svieži

NIVEA-sun-station

NEZABUDNITE NA OCHRANU PRED SLNIEČKOM

Každý je rád vonku, keď nás slniečko teší svojimi lúčmi. Lenže po dlhšej dobe to môže byť náročné. Rovnako ako hlava alebo zažívanie môže trpieť aj vaša pokožka. Vytvorte na záhrade miestečko, kde sa budú vaši hostia môcť osviežiť lahodnými nápojmi a svojej pokožke budú môcť dopriať tú najlepšiu starostlivosť!

UCHOVAJTE NÁPOJE CHLADNÉ A OSVIEŽUJÚCE

Nemáte veľkú chladničku alebo pivnicu, a napriek tomu chcete podávať drinky správne chladené? Tak rýchlo sem so starými korytami alebo detskou vaničkou! Oboje sa dá priebežne dopĺňať studenou vodou, a aby to nejako vyzeralo, vaničku aj koryto môžete parádne ozdobiť – napríklad klasickými girlandami.

Hľadáte inšpiráciu na neobyčajné dobroty, ktorými by ste gastronomicky zažiarili? Aj tú pre vás máme! 

OBJAVTE SVET BÁJEČNÝCH VECÍ S NIVEA

summer-outfits-inspiration

OSLŇTE DOKONALÝM LETNÝM ŠATNÍKOM

Všetko ste už premysleli a zariadili, ale tým to nekončí. Už viete, čo si vezmete na seba? Žiadny strach, aj na túto otázku máme hneď niekoľko odpovedí. A sľubujeme vám, že budete skutočná hviezda večera.
flowers-hairstyles

ODŠTARTUJTE KVETINOVÚ DOBU

Aspoň teda na jeden večer, kedy budete organizovať svoju skvelú párty. Oblečenie totiž nie je to jediné, čo by ste na sebe mali riešiť. Zabudnúť nesmiete ani na účes! Čo tak vytvoriť si roztomilý rozcuchaný alebo romantický účes s vlasmi v hlavnej a s kvetinami vo vedľajšej úlohe?