kvetinový-účes-záhlavie

ÚČES PLNÝ KVETÍN

#NIVEASUMMERVIBES

Privítajte tento rok v plnej paráde! Vieme, ako na to. Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si dokonalý farebný účes.

Objavte štýlový účes, ktorý dokonale podčiarkne váš letný look!

TIPY NA LETNÉ ÚČESY

Pokožka je tmavšia, vlasy svetlejšie, dni dlhšie. To znamená jediné, leto je tu! Obdobie, na ktoré sa celý rok tešíme. Kúpte si nové šaty, obujte obľúbené sandálky a účes? Ten nechajte na nás.

Pýtate sa, prečo práve kvety? Pretože v nás vyvolávajú pocit radosti, šťastia a pohody. Navyše existuje nepreberné množstvo farieb, druhov a možností, ako ich kombinovať. Každá ozdoba je teda originál. Rovnako ako vy.


Ozdobte svoj účes kvetinami

letný-účes-použite-kvety

PRIPEVNITE KVETY DO ZVODNÝCH VĹN

Nedbalé vlny sú ideálnym účesom na letné dni. Môžete ich nosiť zopnuté aj rozpustené a stále vyzerajú krásne. A môžu vyzerať ešte lepšie! Ako? Stačí do nich zachytiť drobné farebné kvietky pomocou pinetiek. V blond vlasoch vyzerajú krásne červené kvety. Pre brunetky odporúčame naopak žlté či ružové.

pridajte-farbu-do-vrkočov

NECHAJTE HRAŤ VRKOČ VŠETKÝMI FARBAMI

Existuje toľko spôsobov, ako vlasy zapliesť. Patríte medzi milovníkov francúzskeho, rybieho alebo iného vrkoča? Skúste si do neho zapliesť pár kvetov. Dodajú vrkoču nádych romantiky a nielen muži sa za vami budú otáčať. Mrknite sa na najkrajšie pletené a zapletané účesy.

VYTVORTE SI VLASTNÚ KVETINOVÚ SPONU

AKO NA ROMANTICKÉ STOČENÉ PRAMIENKY

Účes je vhodný pre vrstvený strih. Je uvoľnený a jednoduchý. Hodí sa na denné nosenie, nákupy s priateľmi či neformálny obed. Romantické stočené pramienky budete mať hotové za 5 minút.  Ďalšie horúce trendy účesy a tipy na starostlivosť o vlasy nájdete na https://www.NIVEA.sk/ucesy.

Objavte ďalšie letné inšpirácie

INŠPIRÁCIA NA LETNÝ OUTFIT

letné-outfit-inšpirácie

Premýšľate, aký outfit by najlepšie podčiarkol váš nový rozkvitnutý účes? Už nemusíte. Pripravili sme pre vás tipy na dokonalé kúsky.

INŠPIRÁCIA NA LETNÉ JEDLO A NÁPOJE

letné-nápoje-a-jedlo

Leto priamo nabáda k poriadnym grilovačkám! Stále neviete, čím priateľov prekvapiť? Máme pre vás recepty na dokonalé občerstvenie, s ktorými vás titul najlepšej hostiteľky neminie.

Naše rady pre vás