Muži sú nikdy nestarnúce deti. Vyrobte tomu svojmu adventný kalendár pre mužov!

Hoci sa muži často hrajú na veľkých „tvrďasov“, ktorých nič nerozhádže, pri pohľade na darčekovú taštičku im iskria očká a prebúdza sa v nich ich detské ja. Vyrobte tomu svojmu adventný kalendár plný prekvapení, s ktorými u neho rozhodne zabodujete.

Zásoba starostlivosti na celý rok: Adventný kalendár z kozmetiky

Už sa vám niekedy stalo, že ste prišli do kúpeľne zrovna v momente, keď si váš muž umýval vlasy vaším drahým šampónom na farbené vlasy? Váš zdesený výkrik a hnev, samozrejme, nepochopil. Predsa šampón ako šampón, že áno. Predíďte týmto infarktovým stavom elegantne: Naplňte mu adventný kalendár ošetrujúcou kozmetikou na celý rok. Čo by tam rozhodne nemalo chýbať?
antiperspirant pre mužov

1. Dezodorant

To je ako ponožky, jednoducho darček, ktorý nesmie nikdy chýbať. Dezodoranty môžete kúpiť rovno dva, tých nie je nikdy dosť. A najlepšie na tom je, že vôňu môžete vybrať podľa svojich preferencií.  
sprchovací gél pre mužov

2. Sprchovací gél

Rovnako ako dezodorant, i sprchovací gél môžete zaobstarať rovno v niekoľkých variantoch. Síce zaň nedosiahnete ktovieakú radosť, ale aspoň sa vám nestane, že váš muž bude v posteli voňať ako rozkvitnutá ruža alebo sladká vanilka.

3. Šampón

Chcete, aby mal váš muž zdravé a silné vlasy? Podstrčte mu Šampón pre mužov Strong Power, ktorý vďaka morským minerálom vlasy posilní a vyživí
Sensitive Gél na holenie

4. Gél na holenie

Preč so strniskom! Gél na holenie Sensitive s výťažkami z harmančeka a vitamínom E ošetruje citlivú pleť a zanecháva ju hebkú a bez podráždenia.

5. Voda po holení

Nikto nemá rád podráždenú pleť po holení. Voda po holení Sensitive zahojí drobné ranky a upokojí začervenanú pleť.
NIVEA MEN Creme

6. Krém

Možno ho nebude chcieť, ale skúste ho nechať na kúpeľňovej poličke a uvidíte, ako postupne zmizne. NIVEA Men Creme totiž ošetruje nielen pleť, ale aj ruky a celé telo. Ľahko sa vstrebáva a zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú. 

7. Balzam na pery

Zbohom šupinaté suché pery. Labello Balzam na pery Men Active obsahuje bambucké maslo a OF 15, takže zaistí perám starostlivosť v každom počasí.  

Kozmetiku nezabudnite prekladať sladkosťami, predsa len zo šampónu váš muž asi nebude mať takú radosť, ako napríklad z veľkej čokolády. Jednotlivé darčeky pekne zabaľte a očíslujte.

Chcete tiež svoj adventný kalendár? Máte dve možnosti. Buď si ho môžete kúpiť, alebo nenápadne ukazujte svojmu mužovi NIVEA Adventný kalendár a hovorte o ňom tak dlho, kým vám ho on sám nekúpi.  

Pivný adventný kalendár poteší každého (nielen) muža

Vedeli ste, že len na Slovensku existuje viac než 83 pivovarov? Ročne potom každý Slovák vypije približne 77,9 litra alebo 155 fliaš. Pivo jednoducho vládne svetu. Je to skvelý prostriedok k nadväzovaniu konverzácií, „vyprošťovák“ po celom dni v práci a osvieženie počas horúcich letných večerov.  Môžete si byť teda isté, že pivným adventným kalendárom chybu rozhodne neurobíte. Len musíte počítať s tým, že cena takého kalendára sa môže vyšplhať až k štyridsiatim eurám. Záleží, aké pivá zvolíte.
  1. Sprievodca slovenskými pivovarmi: Podporte slovenské pivovary a nakúpte miestne pivá. Zoženiete ich vo veľkoobchodoch aj v špecializovaných predajniach. A ak sa vám nechce do obchodov, môžete si pivné špeciály objednať aj na internete
  2. Cesta okolo sveta: Snow, Bud Light, Tsingtao, Skol, Harbin. To sú len niektoré druhy najpredávanejších pív z celého sveta. Nadeľte svojmu drahému svetovú ochutnávku, na ktorú len tak nezabudne. Väčšinu svetových značiek pív nájdete v špecializovaných pivných predajniach alebo na internete.

Kúpte 24 rôznych pív, zabaľte ich, označte číslami od 1 do 24 a potom už len sledujte rozžiarené oči vášho drahého, keď si každý deň otvorí svoju fľaštičku. 

Vouchery na všetko (ne)možné

Nechcete za adventný kalendár utrácať horibilné sumy peňazí? Zapojte svoju fantáziu a vyrobte adventný kalendár plný voucherov. Na čo? Na všetko možné! Stačí vždy na lístoček napísať danú vec, vložiť do obálky a tie označiť číslami

A keby vás nič nenapadlo, tu máte malú inšpiráciu. Vyrobte osobné vouchery na:

  • Masáž, romantickú večeru, obľúbený dezert, výlet podľa priania, raňajky do postele, pozeranie na film podľa výberu, horúcu vaňu s pohárom vína, pozvanie do kina, deň splnených prianí, deň, keď nemôžete povedať nie, 2 hodiny mlčania, spoločné sledovanie futbalu či hokeja bez protestovania, umytie auta…

Sladkosti ako zlatá stredná cesta

Sladkostiam nikto neodolá. Je to ideálna voľba, keď sa vám nechce nič moc vymýšľať, ale zároveň chcete svojej polovičke urobiť radosť. Navyše je to výhodné aj pre vás, pretože sa o sladkosť môžete vždy podeliť. Nakúpte to, čo vám chutí, a očíslujte jednotlivé dni. 
sladkosti

PS. Z času na čas sa môžete zahriať na vianočného škriatka a okienko kalendára vykradnúť ešte predtým, než ho váš muž stihne otvoriť. Síce hrozí, že s vami pár minút neprehovorí, ale za škodoradosť a obsah okienka to stojí!