ĽAHKÉ LETNÉ OBČERSTVENIE A NÁPOJE, KTORÉ VÁS OSVIEŽIA

Užite si chuť leta s #NIVEASUMMERVIBES

Neviete, čím sa v lete občerstviť, keď nemáte chuť na tradičné jedlo? Máme pre vás tipy na dobroty, ktoré si zamilujete. Inšpirujte sa a experimentujte!

Inšpirujte sa a vychutnajte si originálne občerstvenie

TIPY NA NEZABUDNUTEĽNÉ LETNÉ OBČERSTVENIE

Pozvánky už ste pustili do sveta, počasie je, ako má byť, a vy už sa nemôžete dočkať, kedy privítate hostí na svojej letnej párty. Ale čo návšteve ponúknuť, aby to nebolo fádne ako chlebíčky so zemiakovým šalátom?

Pri príprave celej garden párty sa nechajte niesť na vlnách svojej fantázie. Experimentujte, nebojte sa nových pochúťok. Aby ste na to neboli sama, pripravili sme pre vás pár tipov na nápoje, ktoré osviežia, a občerstvenie, ktoré príjemne prekvapí. Čo tak pripraviť si domáci ľadový čaj alebo ovocný punč? 

JEDNODUCHÉ NÁPOJE, KTORÉ SI VŠETCI ZAMILUJÚ

ovocné ľadové kocky

ĽADOVÉ KOCKY – TO NAJLEPŠIE OSVIEŽENIE, AKÉ MÔŽE BYŤ

Každý, kto sa chystá usporiadať letnú párty, si láme hlavu nad tým, ako uchovať nápoje vychladené, a nebehať pritom pre každý dúšok do chladničky alebo do pivnice. Namiesto klasických ľadových kociek pridajte pri ich výrobe do každej mištičky vo forme kúsok ovocia a napríklad aj mätu. Neskôr ich vsypte do pohára a nechajte pomaly topiť alebo im pomôžte studenou vodou. Či už vyberiete jeden alebo druhý spôsob, výsledok bude nezabudnuteľný!
letný ovocný punč
 

LETNÝ OVOCNÝ PUNČ – JEDNODUCHÝ A LAHODNÝ

Letný ovocný punč je jednoduchý na výrobu a veľkolepý na efekt. Ako základ nakrájajte niekoľko druhov melónu, prihodiť môžete lístky mäty a dodajte pár kvapiek citrónovej šťavy. Všetky ingrediencie dajte do veľkej nádoby podľa chuti, prilejte vodu a pri servírovaní do pohárov nezabudnite na kocky ľadu!
domáci ľadový čaj

OVOCNÁ BOMBA, KTORÁ OMÁMI VAŠE CHUŤOVÉ BUNKY

Milujete ľadové čaje, ale tie kupované sú na vás príliš sladké alebo chutia tak nejako neprirodzene? Pripravte si vlastné ice tea. Stačí k tomu veľa vody a vybrané ovocie. K tým najobľúbenejším patrí v tomto prípade ananás. Nakrájajte ho a pridajte k nemu aj kúsky pomaranča a citróna. Všetky ingrediencie dajte do veľkej nádoby, zalejte vodou a pri servírovaní do pohárov opäť pridajte kocky ľadu.

OSVIEŽTE OVOCÍM TIEŽ SVOJU POKOŽKU

Fresh Blends

Sladké plody nepatria len do úst. Doprajte ich aj svojej pokožke

Nemôžete sa nabažiť ovocných chutí a vôní? Niet divu, veď sú zvlášť v lete také príjemné! A čo keď vám prezradíme, že s nimi môžete potešiť i svoju pokožku vďaka Sprchovaciemu gélu Fresh Blends Raspberry alebo Sprchovaciemu gélu Fresh Blends Apricot? Ten nádherný pocit z dokonale jemnej starostlivosti vám vydrží po celý deň. Vyskúšajte to!

DOBROTY, NA KTORÉ (NIELEN) TOTO LETO NEDÁTE DOPUSTIŤ

PIZZA NA ŠPAJDLI – RÝCHLA KLASIKA ORINÁLNE SERVÍROVANÁ

Kto by nepoznal slimáky z lístkového alebo pizza cesta? Nie je to síce novinka, vy ale budete svoje slimáky s paradajkovým pretlakom a syrom servírovať tak, že návšteva onemie úžasom a potom aj následkom tejto dobroty. Zrolované cesto s ingredienciami nakrájajte, upečte a potom každý kúsok napichnite na špajdľu. Potom už zostáva len správne naaranžovať.
pizza na špajdli

SYROVÉ TYČINKY S NEČAKANOU KOMBINÁCIOU CHUTÍ

So syrom nikdy neurobíte chybu. Hlavne vtedy, keď k jeho servírovaniu pridáte trochu fantázie a doprajete svojim hosťom nepoznaný zážitok rôznych chutí. Čo tak skombinovať feta syr s melónom alebo mozzarellu s paradajkami na jednej špajdli?
kombinácia chutí, ktorá ohromí

PREKVAPTE DEZERTMI, KTORÉ NIKTO NEPOZNÁ

dobroty z lístkového cesta

KÚZELNÉ SRDIEČKA Z LÍSTKOVÉHO CESTA

Na každej párty príde rad na sladké. Prekvapte svojich blízkych milými srdiečkami z lístkového cesta so sladučkou marmeládou vo vnútri. Srdiečka napichnite na špajdľu a uvidíte, že než sa do nich všetci pustia, poslúžia aj ako neobyčajná dekorácia!
Domáce nanuky plné vitamínov

NANUKY EŠTE NEBOLI TAKÉ ZDRAVÉ

Čo patrí k letu rovnako ako horúčava? Predsa zmrzlina! Nekupujte v nádobách tú, ktorú všetci poznajú. Radšej sa pustite do výroby domácich nanukov, ktoré uchovajú chuť ovocia a chemické prídavky sa ich ani nedotknú. Toto bude delikatesa, nech už použijete akýkoľvek druh ovocia.

VYLAĎTE LETO DO DOKONALOSTI S NAŠIMI ĎALŠÍMI TIPMI

pochúťky

GARDEN PÁRTY? TÁ CHCE ORIGINÁLNU A VTIPNÚ DEKORÁCIU!

Pochúťky a nápoje už máte vymyslené, ale ešte ste neprišli na to, ako vyzdobiť miesto, kde sa bude letná párty konať? Vymysleli sme to za vás, stačí sa inšpirovať!

KVETINOVÁ DOBA VO VAŠICH VLASOCH

Krásna musí byť nielen výzdoba záhrady, ale aj samotná hostiteľka! Máme pre vás tipy na účesy, z ktorých si určite vyberiete.