#VŽDYSTYLOVÝÚČES S EMOU

Ema je bloggerka a markeťačka a ve svém volném čase se ráda věnuje sportu a svým kamarádkám. Aby byla vždycky stylová, upravená, ale zároveň jí to nezabralo příliš času, má na poličce v koupelně suchý šampon.

Naučte sa s Emou, ako správne používať suchý šampón

Ema je slečna ako každá iná – pracuje v agentúre, vo voľných chvíľach píše blog a voľný čas trávi i s kamarátkami: v kaviarňach, v kine, ale aj na poriadnych párty! Má svoj štýl, nechce zapadnúť do davu a ako každá žena chce, aby jej to pristalo za všetkých okolností.

Ale aj ona zažíva hektické rána, kedy nič nestíha. Ak teda hľadáte rýchle tipy, čo ráno s vlasmi, ste na správnom mieste.

Spoločne s Emou vám totiž ukážeme, ako správne používať NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN. Vďaka nemu môžete za pár minút vytvoriť zo spľasnutých vlasov svieži účes, ktorý nielen skvele vyzerá, ale aj nádherne vonia. 

Majte štýlové vlasy každý deň: Naučte sa, ako správne používať NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN, a to vďaka nášmu podrobnému návodu. Stačí sa mrknúť dole, kde nájdete postup krok za krokom.

Krok 1: Vyberte správny odtieň pre vaše vlasy

Na začiatku je dôležité vybrať si správny odtieň. NIVEA Suchý šampon je tu pre vás v dvoch variantoch: RUŽOVÝ pre svetlejší tón vlasov a MODRÝ pre tmavší tón vlasov. Každý má navyše unikátnu sviežu vôňu. Objavte ten správny pre váš tón vlasov. Ema je blondínka, a preto používa ružový pre svetlý odtieň vlasov.

Krok 2: Dobre pretrepať

Nastal čas na poriadne pretrepanie! Pohybujte fľaštičkou hore a dole, zo strany na stranu, kým nepocítite, že je zmes vnútri dobre spojená.

Krok 3: Rozdeľte vlasy a začnite sprejovať

Pomocou prstov postupne rozdeľujte vlasy a začnite ku korienkom nanášať suchý šampón. Vždy pamätajte na to, že sprej by sa mal nanášať zo vzdialenosti 30 centimetrov od hlavy a rovnomerne.

Krok 4: Naneste sprej na všetky časti vlasov

Nastriekať suchý šampón rovnomerne po celej hlave je pre výsledok veľmi dôležité. Postupujte systematicky a nezabudnite ani na spodnú časť hlavy, kde sú vlasy najhustejšie.

Krok 5: Nechajte šampón pôsobiť

Zatiaľ čo šampón čaruje, môžete sa nalíčiť alebo obliecť. Nechajte NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN chvíľku pôsobiť, čo môže minútku alebo dve trvať.

Krok 6: Vmasírujte šampón do vlasov

Takmer hotovo! Po tom, čo ste nechali šampón pôsobiť, nastal čas ho vmasírovať do vlasov. Pomocou prstov vlasy pretrepte. Začnite od korienkov a postupujte ku končekom, kým nie je úplne vstrebaný.

NOVINKA: NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN

Vďaka NIVEA SUCHÉMU ŠAMPÓNU môžete mať štýlové vlasy po celý deň a v priebehu pár minút. Vaše vlasy okamžite osvieži a navyše budú krásne voňať.

Vyskúšajte aj Emin obľúbený drdolček

Správne používanie NIVEA SUCHÉHO ŠAMPÓNU nie je to jediné, čo vám Ema prezradí. Mrknite na návod na jej obľúbený drdolček.

Každá sme iná, ale jedno máme spoločné: Chceme, aby bol náš účes perfektný a štýlový. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ráno vo fitku, dopoludnia v práci alebo v škole, popoludní v kaviarni s kamarátkami, ale i večer na pôvodne neplánovanej party.