#VždyŠtýlovýÚčes s Emou

Blogerka a marketérka Ema sa spojila so značkou NIVEA, aby sa s vami podelila o návod na jej obľúbený drdolček.

Naučte sa roztomilý drdolček podľa Emy

V spolupráci so značkou NIVEA pre vás pripravila jednoduchý postup, ako si vytvoriť roztomilý drdolček iba v šiestich krokoch! Či už ste v práci, v škole alebo doma. 

Aj Ema zažíva uponáhľané dni, kedy nič nestíha. Ak hľadáte rýchly a jednoduchý účes, ktorý ale zaujme, ste na správnom mieste!

Ema je blogerka a marketérka. Miluje módu a vo svojom voľnom čase sa venuje prevažne športu a kamarátom.

Majte štýlový účes každý deň, ráno aj večer – Ukážeme vám, ako na jednoduchý a rýchly drdolček krok za krokom. Stačí mrknúť kúsok nižšie na jednoduchý postup, ktorý sme pre vás pripravili.

Krok 1: Použite NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN pre lepšiu textúru vlasov

Skôr než začnete s drdolčekom, použite NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN, ktorý vašim vlasom dodá textúru, bude sa vám s nimi lepšie pracovať a celý účes dlhšie vydrží. Len pozor na to, aby ste suchý šampón použili naozaj správne. Prečítajte si, ako funguje suchý šampón.

Krok 2: Rozdeľte vlasy

Pomocou prstov vezmite vrchnú časť vlasov a urobte z nej chvost. Ako vysoko ho vytvoríte je len na vás. Len myslite na to, že pozícia chvosta ovplyvňuje výsledný vzhľad účesu.

Krok 3: Obtočte vlasy okolo chvosta

: Aby drdolček vyzeral lepšie, odporúčame používať priehľadné gumičky, ktoré sa vo vlasoch schovajú.Náš tip
V ďalšom kroku stačí obtočiť vaše vlasy okolo chvosta. Uistite sa, že nikde žiadne vlasy netrčia a zaistite ich gumičkou.

Krok 4: Zafixujte účes pomocou pinetiek

Trčia vám niekde „baby vlásky“? Skroťte ich pomocou pinetiek. A máme pre vás jeden tip: Ak pinetky pred použitím postriekate lakom na vlasy, budú lepšie a dlhšie držať.

Krok 5: Do rozpustených vlasov naneste gél

Teraz je dôležité zamerať sa na zvyšok vlasov. K drdolom sa skvele hodia napríklad ležérne vlny. Vlasy ľahko natočte a následne do nich votrite trochu NIVEA Krémového gélu na vlasy Care&Hold. Ten sa postará o nedbalý vzhľad vĺn.

Krok 6: Už len suchý šampón

Takmer hotovo! Po celej dĺžke vlasov nastriekajte NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN a nechajte ho pôsobiť. Potom ho prstami ľahko vmasírujte, kým sa nestratí. Vlasy budú krásne objemné a navyše voňavé.

NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN pre všetky situácie

NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN tu nie je len ako váš najlepší partner, po ktorom siahnete, keď máte práve #badhairday. Dodá vašim vlasom krásnu textúru, omamnú vôňu a okamžite ich osvieži. Je to ideálna voľba pre uponáhľané dni, kedy proste nestíhate. NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN je tu pre vás v dvoch odtieňoch – RUŽOVÝ pre svetlejší tón vlasov a MODRÝ pre tmavší tón vlasov.

Mrknite na návod, ako používať NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN


Nepripravili sme pre vás len návod na tento roztomilý drdolček, ale tiež vám vysvetlíme, ako správne používať NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN. Prečítajte si rady a tipy, ako používať suchý šampón od NIVEA.

Každá sme iná, ale jedno máme spoločné: Chceme, aby bol náš účes perfektný a štýlový. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ráno vo fitku, dopoludnia v práci alebo v škole, popoludní v kaviarni s kamarátkami, ale i večer na pôvodne neplánovanej party.