Romantický drdol

DominoKati, modelka a módna i lifestylová ikona YouTube a Instagramu, vám tu prináša svoje odporúčania a rady, ako si i vy môžete vytvoriť váš vlastný krásny romantický drdol.

YouTube star DominoKati

NIVEA vám s nadšením prináša tento návod v spolupráci s YouTube expertkou na módu a krásu - DominoKati

DominoKati vám ukáže, ako vytvoriť krásny romantický drdol

Úspešná ikona YouTube v oblasti módy a krásy DominoKati z Nemecka sa spojila so značkou NIVEA, aby vám ukázala, aké jednoduché je vytvoriť si vaše vlastné pletené účesy. Jej rad YouTube kanálov a veľmi obľúbený účet na Instagrame pomohli DominoKati raketovo zvýšiť jej online popularitu, a získať tak pozíciu, z ktorej sa môže s celým svetom podeliť o svoje tipy, triky a inšpirácie pre životný štýl a krásu. Teraz vás krok za krokom prevedie procesom úpravy krásneho nového romantického vrkoču. V jej podaní tento tradičný, romantický účes vyzerá super jednoducho, pravdou však je, že on taký naozaj je!


Pozrite sa a naučte sa vytvoriť váš vlastný krásny romantický drdol

Inšpirujte sa a buďte kreatívni - tento drdol sa iste stane vaším novým obľúbeným účesom. Sledujte návod s DominoKati a skúste to.

Prvý krok: rozdeľte vlasy na pramene a natočte

Najprv stiahnite na temene polovicu vlasov a použite lak na vlasy. S nalakovanými vlasmi sa vám bude pracovať omnoho ľahšie. Druhú polovicu vlasov natočte pomocou kulmy. Prvú polovicu môžete zviazať na rýchly uzol, bude na temene lepšie držať. 

Druhý krok: je čas začať splietať

Obe časti prečešte jemnou kefou s prírodnými štetinami. Teraz je čas začať splietať vrkoč! Najskôr spleťte tenké pramene pri vlasovej línii a pokračujte smerom dozadu k uchu až do konca prameňa. Koniec vrkoča stiahnite gumičkou. 

Tretí krok: stočte všetky vlasy dohromady

Zadnú časť vlasov jemne natupírujte pomocou hustého alebo tupírovacieho hrebeňa pre mierne nedbalý vzhľad. Voľné vlasy stočte pevne do drdolu, potom obtočte voľným koncom vrkoča a pripnite niekoľkými sponkami, aby celý tvar dobre držal. 

Štvrtý krok: povytiahnite vrkoč do strán pre ležérnejší vzhľad

Podľa vášho priania môžete pramene vrkoča opatrne roztiahnuť prstami do strán, aby získal bohatší a ležérnejší, avšak veľmi romantický vzhľad. Pozor - vlasy vyťahujte iba jemne, nie príliš ďaleko! Ak chcete, môžete účes ešte prelakovať, aby lepšie držal tvar. 

Možnosti sú nekonečné

Existuje mnoho spôsobov, ako splietať vlasy; romantický drdol je len jednou z možností.

  • Rybie vrkoče: elegantný, široký vrkoč je skvelý účes pre každé ročné obdobie a dodáva originálny akcent akémukoľvek outfitu. Rybie vrkoče možno podľa priania nosiť buď hladké alebo našuchorené. 
  • Holandské vrkoče: holandské a francúzske vrkoče začínajú od prednej časti hlavy a pokračujú k zátylku. Tak vytvárajú atraktívny, mladistvý vzhľad a pomôžu s vlasmi, ktoré vám prekážajú na krku. Sú teda ideálne pri športovaní. 
  • "Mliekarské" vrkoče sa tvoria obtočením trojdielneho vrkoča okolo hlavy ako koruna. Je to tiež skvelý spôsob, ako sčesať dlhé vlasy k hlave a získať krásny, tradičný účes.


PREZRITE SI ĎALŠIE ÚČESY, VIDEÁ A NÁVODY

Nájdite inšpiráciu pre nové účesy a vlasový styling pre každý typ vlasov

Starostlivosť & Styling, ktoré zdôraznia váš štýl