Recyklujte s NIVEA: Vyrobte si praktickú taštičku

Premeňte prázdnu tubu na taštičku na to najdôležitejšie. Chystáte sa von, ale nechcete si so sebou brať celú kabelku? Poradíme vám, ako si vyrobiť dokonalú taštičku na peniaze, kľúče i doklady, aby ste ich mali stále poruke.

Tri kroky od prázdnej tuby k plnej taštičke

Spotrebovali ste svoj NIVEA Hĺbkovo čistiaci gél Clean Deeper alebo iný? Pozrite sa, ako môžete ľahko a originálne využiť tubu!

Z prázdnej tuby jednoducho vytvorte taštičku na drobné, doklady aj kľúče

Všetky to poznáme. Chystáme sa na pláž, k vonkajšiemu bazénu, na prechádzku alebo za večernou zábavou. Nechceme si pritom so sebou brať ani peňaženku, nieto ešte kabelku. Aspoň kľúče ale potrebujeme. Teraz môžete mať okrem nich na jednom mieste aj peniaze a doklady. A nezaberie to veľa miesta! Všetky to poznáme. Chystáme sa na pláž, k vonkajšiemu bazénu, na prechádzku alebo za večernou zábavou. Nechceme si pritom so sebou brať ani peňaženku, nieto ešte kabelku. Aspoň kľúče ale potrebujeme. Teraz môžete mať okrem nich na jednom mieste aj peniaze a doklady. A nezaberie to veľa miesta!

Na výrobu toho stačí tak málo

Na výrobu svojej originálnej taštičky potrebujete len:

  • prázdnu tubu od čistiaceho gélu,
  • nožnice,
  • spoľahlivý patentný gombík.

Prvý krok: Odstrihnite časť tuby

Najskôr odstrihnite časť tuby od gélu čo najbližšie k vrchnáku. Len tak vám neskôr vznikne priestranná taštička na všetky potrebné drobnosti. Tubu poriadne vypláchnite.

Druhý krok: Vytvorte taštičku

Len čo tubu vypláchnete a vyčistíte, odstrihnite prednú časť tak, aby ju zadná časť presahovala aspoň o 1,5 centimetra. Len tak sa bude dať spoľahlivo zavrieť a nič z nej nevytratíte. Zadnú časť odstrihnite z oboch strán našikmo. Len čo tubu vypláchnete a vyčistíte, odstrihnite prednú časť tak, aby ju zadná časť presahovala aspoň o 1,5 centimetra. Len tak sa bude dať spoľahlivo zavrieť a nič z nej nevytratíte. Zadnú časť odstrihnite z oboch strán našikmo.

Tretí krok: Pripevnite patentný gombík

V poslednom kroku pripevnite patentný gombík na miesto, na ktorom budete svoju taštičku otvárať. V poslednom kroku pripevnite patentný gombík na miesto, na ktorom budete svoju taštičku otvárať.

Je hotovo!

Tu je! Vaša nová malá pomocníčka, ktorú si môžete zobrať všade so sebou bez toho, aby vám prekážala. Nech už s ňou vyrazíte kamkoľvek, užite si to! Tu je! Vaša nová malá pomocníčka, ktorú si môžete zobrať všade so sebou bez toho, aby vám prekážala. Nech už s ňou vyrazíte kamkoľvek, užite si to!

Len pár jednoduchých krokov stačí na to, aby bola vaša kúpeľňa ako zo škatuľky

Vytvorte si z rôznych obalov a plechoviek od produktov NIVEA praktický organizér do kúpeľne a udržte v nej poriadok raz a navždy! Vytvorte si z rôznych obalov a plechoviek od produktov NIVEA praktický organizér do kúpeľne a udržte v nej poriadok raz a navždy!

Plechovka od NIVEA Creme môže slúžiť aj vtedy, keď už je prázdna

Máte náušnice tam, prstienky tamto a retiazky zase úplne inde? Vytvorte si originálnu škatuľku, s ktorou už bude mať všetko svoje miesto. Máte náušnice tam, prstienky tamto a retiazky zase úplne inde? Vytvorte si originálnu škatuľku, s ktorou už bude mať všetko svoje miesto.