Recyklujte s NIVEA: Vyrobte si kúpeľňový organizér

Zo starého nové: Obaly od produktov NIVEA je škoda vyhodiť. Nedokážete v kúpeľni udržať taký poriadok, aký by ste si priali? Stačí, keď prestanete vyhadzovať prázdne plechovky a obaly od krémov, sprchovacích gélov a iných prípravkov na rozmaznávanie. A z nich si potom vyrobíte originálny organizér!

Návod na výrobu originálneho organizéra

Stačí pár krokov a obalov od kozmetiky a vaša kúpeľňa bude uprataná.

Kúpeľni môžu vládnuť plechovky

Rada si vyrábate nové veci zo starých alebo to chcete proste len skúsiť? Ak máte pár prázdnych obalov od produktov NIVEA, máte napoly vyhraté! Poradíme vám, ako vyrobiť jedinečný organizér, vďaka ktorému už bude mať každá vec vo vašej kúpeľni svoje miesto.

Na výrobu stačí len pár vecí

 

Okrem šikovných rúk a trošky fantázie budete potrebovať:

  • kuchynskú dosku alebo inú drevenú dosku,
  • ideálne päť prázdnych obalov od NIVEA produktov, vystačíte si ale aj s tromi alebo štyrmi – chybu neurobíte napríklad s obalom od čistiacej pleťovej vody,
  • sprej svojej obľúbenej farby,
  • lepidlo.

 

Prvý krok: Odrežte vrchné časti obalov

Základom vášho organizéra budú prázdne obaly, konkrétne ich spodné časti, bez viečok. Vršky odkrojte presne, krivé okraje by veľa parády neurobili.

Druhý krok: Dajte tomu šťavu... A farbu!

Pripravte si farebný sprej, ktorým tuby, plechovky a ďalšie súčasti organizéra nafarbíte. Farbu by ste mali mať radi a, samozrejme, mala by ladiť aj s vašou kúpeľňou. Pozor, nech sa vám sprej nedostane do očí. Nechajte ho zaschnúť podľa návodu, ktorý na ňom nájdete.

Je hotovo!

Váš úplne originálny organizér do kúpeľne je na svete! Dávať do neho môžete všetko, čo potrebujete – od kefiek na zuby až po najrôznejšie drobnosti, bez ktorých sa nezaobídete.

Tretí krok: Prilepte obaly na doštičku

Už sa blížime ku koncu. Teraz už stačí len rozmiestniť obaly na doštičku tak, ako sa vám to bude páčiť, a ako vám to bude vyhovovať. Potom ich prilepte kvalitným lepidlom.

Ešte viac tvorenia s NIVEA

Z vecí, ktoré na prvý pohľad patria už len do koša, môžete vyčarovať najrôznejšie novoty. Čo takto bylinkovú záhradku, ktorá dokonale oživí vašu kuchyňu?

Vyrobte si šikovné puzdro na pláž i do mesta

Zbalíte osušku a opaľovací krém a vydáte sa na pláž. Ale kam s kľúčmi a peniazmi? Vyrobte si jednoduché a originálne puzdro z prázdneho obalu od NIVEA a majte všetky drobnosti pohromade!