Recyklujte s NIVEA: Vytvorte si bylinkovú záhradku

Premeňte prázdne balenia od NIVEA gélov na bylinkovú záhradku do vašej kuchyne. Chcete nechať vašu kuchyňu rozvoňať bylinkami, ale príde vám zbytočné kupovať nové kvetináče? Použite prázdne NIVEA balenia!

Premeňte prázdnu nádobu na elegantnú bylinkovú záhradku

Ako premeniť prázdne balenie od NIVEA gélov na bylinkovú záhradku do vašej kuchyne? Prezrite si jednoduchý DIY návod.

Recyklujte prázdne balenia od NIVEA gélov na roztomilú bylinkovú záhradku

'Bylinky nie sú len skvelým pomocníkom pri varení! Samozrejme, môžete s nimi dochucovať jedlá, ale zároveň krásne oživia interiér vašej kuchyne. Už ste niekedy premýšľali nad tým, aké by to bolo pekné, keby ste mali v kuchyni svoju vlastnú bylinkovú záhradku? Vyhnite sa zbytočnému kupovaniu kvetináčov a pomocou recyklácie si vyrobte bylinkovú záhradku snov! Pozrite sa na jednoduchý DIY návod, ktorý vám zaberie len pár minút.\n'}" data-sheets-userformat="{'2':513,'3':[null,0],'12':0}">Bylinky nie sú len skvelým pomocníkom pri varení! Samozrejme, môžete s nimi dochucovať jedlá, ale zároveň krásne oživia interiér vašej kuchyne. Už ste niekedy premýšľali nad tým, aké by to bolo pekné, keby ste mali v kuchyni svoju vlastnú bylinkovú záhradku? Vyhnite sa zbytočnému kupovaniu kvetináčov a pomocou recyklácie si vyrobte bylinkovú záhradku snov! Pozrite sa na jednoduchý DIY návod, ktorý vám zaberie len pár minút.
DIY NIVEA Bylinková záhradka návod: Čo potrebujete

Tieto veci budete potrebovať

Na premenu nádobiek NIVEA na praktickú bylinkovú záhradku budete potrebovať:

  • tri prázdne tuby od NIVEA,
  • kúsok dreva,
  • farbu a štetec,
  • sekundové lepidlo,
  • rôzne bylinky a hlinu,
  • papierové lepiace štítky. 
DIY NIVEA Bylinková záhradka návod krok 1

Krok 1: Nafarbite drevo

Zo všetkého najskôr nafarbite drevo vašou obľúbenou farbou. Samozrejme, môžete drevo nechať i prírodné! Pred ďalším krokom nechajte farbu zaschnúť.'}" data-sheets-userformat="{'2':513,'3':[null,0],'12':0}">Zo všetkého najskôr nafarbite drevo vašou obľúbenou farbou. Samozrejme, môžete drevo nechať i prírodné! Pred ďalším krokom nechajte farbu zaschnúť.
DIY NIVEA Bylinková záhradka návod krok 2

Krok 2: Prilepte kvetináčiky

Keď farba úplne zaschne, natrite jednu stranu túb lepidlom a prilepte na ne drevo. Nezabudnite medzi NIVEA obalmi nechať dostatok miesta, aby mohli bylinky rásť. Opäť nechajte lepidlo dobre zaschnúť.'}" data-sheets-userformat="{'2':513,'3':[null,0],'12':0}">Keď farba úplne zaschne, natrite jednu stranu túb lepidlom a prilepte na ne drevo. Nezabudnite medzi NIVEA obalmi nechať dostatok miesta, aby mohli bylinky rásť. Opäť nechajte lepidlo dobre zaschnúť
DIY NIVEA Bylinková záhradka návod krok 3

Krok 3: Zasaďte semienka

Teraz nastal čas, zasadiť semienka byliniek do NIVEA kvetináčov. Hlinu dobre navlhčite, aby bylinky pekne rástli. Potom na pretvorené NIVEA obaly nalepte lepiace štítky s názvami byliniek, aby ste vedeli, kde sa ktorá nachádza.'}" data-sheets-userformat="{'2':513,'3':[null,0],'12':0}">Teraz nastal čas, zasadiť semienka byliniek do NIVEA kvetináčov. Hlinu dobre navlhčite, aby bylinky pekne rástli. Potom na pretvorené NIVEA obaly nalepte lepiace štítky s názvami byliniek, aby ste vedeli, kde sa ktorá nachádza.
DIY NIVEA Bylinková záhradka návod výsledok

Vaša bylinková záhradka je hotová!

A je to! Vaša bylinková záhradka je pripravená rásť. Nezabudnite: Vaše bylinky potrebujú chvíľku času, aby vyrástli. Uistite sa, že majú dostatok svetla a pravidelne ich zalievajte. Užite si vašu vlastnú recyklovanú bylinkovú záhradku!'}" data-sheets-userformat="{'2':513,'3':[null,0],'12':0}">A je to! Vaša bylinková záhradka je pripravená rásť. Nezabudnite: Vaše bylinky potrebujú chvíľku času, aby vyrástli. Uistite sa, že majú dostatok svetla a pravidelne ich zalievajte. Užite si vašu vlastnú recyklovanú bylinkovú záhradku!
DIY NIVEA Peňaženka návod

Viac zábavných recyklačných návodov

'Nemôžete sa dočkať ďalších nápadov na recykláciu NIVEA produktov? Čo tak premeniť prázdny NIVEA Sprchovací gél na roztomilú peňaženku? Pozrite sa na jednoduchý DIY návod.'}" data-sheets-userformat="{'2':513,'3':[null,0],'12':0}">Nemôžete sa dočkať ďalších nápadov na recykláciu NIVEA produktov? Čo tak premeniť prázdny NIVEA Sprchovací gél na roztomilú peňaženku? Pozrite sa na jednoduchý DIY návod.
DIY NIVEA Hodiny návod

NIVEA Premena škatuľky od krému na hodiny

Alebo dáte prednosť hodinám na váš pracovný stôl? Vďaka tomuto jednoduchému recyklačnému návodu budete vždy vedieť, koľko je hodín! Výroba zaberie iba pár minút. Prezrite si jednoduchý postup.'}" data-sheets-userformat="{'2':513,'3':[null,0],'12':0}">Alebo dáte prednosť hodinám na váš pracovný stôl? Vďaka tomuto jednoduchému recyklačnému návodu budete vždy vedieť, koľko je hodín! Výroba zaberie iba pár minút. Prezrite si jednoduchý postup.