VIANOČNÉ DARČEKY, KTORÉ POTEŠIA

Ten najkúzelnejší čas v roku opäť klope na dvere. Čas, ktorý trávime so svojimi najbližšími, užívame si jeden druhého a máme sa radi. Najväčšou odmenou pre každého z nás je, keď sa našim blízkym pri rozbaľovaní darčekov rozsvietia oči šťastím a my si želáme, aby sa táto chvíľka nikdy neskončila.


Aby i tento rok boli vaše Vianoce nezabudnuteľné, prinášame vám tipy na darčeky, ktorými svojich blízkych určite potešíte. Vyberte pre nich to pravé a užite si vianočný čas naplno. V tomto roku môžete vyberať hneď z 35 jedinečných darčekových balíčkov!

Z LÁSKY K PRÍRODE

Rovnako ako ošetrujeme vašu pokožku, staráme sa tiež o našu planétu

Robíme teda všetko pre to, aby naše produkty boli k prírode šetrné a zbytočne ju nezaťažovali. Papierové obaly sú recyklovateľné a vyrobené bez použitia jednorazových plastov.

Papierové obaly darčekových vianočných škatúľ pochádzajú zo šetrne obhospodarovaných lesov a majú certifikáciu FSC. 

Viete, že na ich potlač používame tlačové farby bez obsahu minerálnych olejov?

Jedným z našich cieľov ako nezaťažovať životné prostredie je, že do roku 2025 chce spoločnosť Beiersdorf zaistiť, aby 100 % obalov bolo recyklovateľných, kompostovateľných alebo znovu použiteľných. A na príprave tohto darčeka pre prírodu už usilovne pracujeme.

Ďakujeme, že ste pri tom s nami.

ADVENTNÝ KALENDÁR

S každým ďalším otvoreným okienkom adventného kalendára bude vaša kozmetická taška bohatšia a Štedrý deň ocnbsp;kúsok bližšie. Adventný kalendár NIVEA premení každý adventný deň na malé Vianoce.

Tešte sa na Vianoce s nami a odpočítavajte deň po dni s úsmevom na perách.