NIVEA KLUB

Ako zbierať body?

Nemáte jasno, za aké aktivity v klube získavate body? Prinášame vám jednoduchý návod.

Za aké aktivity v klube získavate body?

znalostné kvízy

1. ZÚČASTNITE SA VEDOMOSTNÝCH KVÍZOV

Počas roka vás čaká niekoľko veľkých kvízov. Zúčastnite sa ich a odpovedzte správne na všetky otázky. Ubezpečte sa pred odoslaním formulára, že ste sa omylom nepreklikli a všetky odpovede máte správne, získate tak 30 bodov.

Ale nebojte sa, pokusov na správnu odpoveď máte neobmedzené množstvo. Napriek tomu sa vyplatí nerobiť chyby – čím menej pokusov budete na správne zodpovedanie všetkých otázok potrebovať, tým viac získavate bodov!

Ak zvládnete správne odpovedať na všetky súťažné otázky na:

  • 1. pokus – získate 30 bodov
  • 2. pokus – získate 25 bodov
  • 3. pokus – získate 20 bodov
  • 4. pokus – získate 15 bodov
  • 5. a viac – získate 5 bodov

NIVEA TIP – všetky správne odpovede na kvízové otázky nájdete na našom webe :-) 

 

hodnotenie výrobku

2.
HODNOŤTE NA WEBE PRODUKTY NIVEA

Napíšte na naše webové stránky recenziu k vyskúšaným produktom a získajte za každú recenziu 5 bodov. Maximálny počet recenzií, za ktoré môžete počas jedného kalendárneho roka získať body, je 100. Keď napíšete viac než sto recenzií, budeme veľmi radi, body vám už ale pribúdať nebudú. Viac o hodnotení produktov sa dozviete tu.

pozvite priatelov do NIVEA klubu

3.
POZVITE PRIATEĽOV DO NIVEA KLUBU

Odporúčanie NIVEA klubu vašej rodine a známym si veľmi vážime. A ako vyjadrenie vďaky pre vás máme za každého nového aktívneho člena NIVEA klubu 50 bodov. Za jeden kalendárny rok vám pridelíme body až za 10 nových aktívnych členov NIVEA klubu, získať teda môžete až 500 bodov! Viac sa dozviete tu.

súťaže

4.
ZAPOJTE SA DO SÚŤAŽÍ TYPU „NAKÚP A VYHRAJ“

Každý rok máte príležitosť nechať sa za nákup NIVEA produktov odmeniť. Sledujte súťaže, v ktorých treba zaregistrovať účtenku na webe. Za účasť v týchto súťažiach získate 30 bodov.

klubová súťaž

5.
ZÚČASTNITE SA SÚŤAŽÍ S ÚLOHOU

Počas roka máte možnosť zúčastniť sa súťaží na webe, v ktorých treba nájsť riešenie zadanej úlohy. Vedľa možnosti získať výherný balíček sa môžete tešiť na 20 bodov do klubovej súťaže.

exkluzívne testovanie produktov

6.
TESTUJTE PRODUKTY A SÚŤAŽTE O VZORKY NIVEA

Body získavate i za účasť v testovaní produktov a vzoriek NIVEA. Za účasť v týchto súťažiach (bez ohľadu na to, či výhru skutočne získate) od nás dostanete 15 bodov. Počas roka sa môžete tešiť na množstvo takýchto súťaží, a teda i veľa príležitostí na zisk bodov.

dotazníky spokojnosti

7.
VYPĹŇAJTE DOTAZNÍKY

Body vám pridelíme i za vyplnenie dotazníka spokojnosti na konkrétnu tému. Taká príležitosť sa vám naskytne párkrát do roka. Na možnosť vyplnenia dotazníka vás vždy upozorníme e-mailovým newsletterom. Odmena za vyplnenie je štedrá – na vaše konto pripíšeme 25 bodov

darček k narodeninám

8.
NECHAJTE SA OBDAROVAŤ K NARODENINÁM

Ak si v profile svojho členského účtu vyplníte dátum narodenia, dostanete k narodeninám darček aj od NIVEA klubu, a to v podobe 50 bodov! Rovno tak budete môcť získať jednu z odmien.

 

Je to naozaj všetko? V tejto chvíli áno, ale počas roka možno pridáme ďalšie typy súťaží, za ktoré vás odmeníme ďalšími bodmi.

Sledujte naše newslettery a verte, že vďaka nim vám neunikne žiadna súťaž a teda ani žiadne body! 

Prečo body zbierať?

Vyhrávajte balíčky a vymieňajte body za darčeky

PREMEŇTE BODY NA ODMENY

SÚŤAŽTE KAŽDÝ MESIAC O EXKLUZÍVNE BALÍČKY