10-minútové textilné masky

Objavte rozmaznávajúce textilné masky NIVEA

TEXTILNÉ MASKY NIVEA – OŽIVIA, HĹBKOVO HYDRATUJÚ A ZBAVIA VRÁSOK

Potrebuje vaša pleť dobiť baterky? Dajte si pauzu. Stačí 10 minút! Nové textilné masky NIVEA zatiaľ vašu pleť vyživia, hĺbkovo hydratujú a rozjasnia. Navyše sú rozložiteľné, takže sa vám poďakuje i príroda.

Textilné masky NIVEA si získali priaznivcov po celom svete. Sú elixírom mladosti a krásy, počas 10 minút povzbudia a rozjasnia pleť, a navyše sú biologicky rozložiteľné. Vaše rozhodnutie vyskúšať a používať ich preto ocení i príroda okolo vás. Na tvári perfektne držia, a vy tak môžete počas pôsobenia relaxovať alebo pokojne skontrolovať e-maily.

 

Vyberiete si rozžiarenie a výživu, redukciu vrások alebo príval energie?

Energizujúca 10-minútová textilná maska Q10

Rozlúčte sa s pleťou bez života a nedajte nastupujúcim vráskam šancu. Urobte si pár minút pre seba a nechajte pôsobiť pleťové sérum, koenzým Q10 a vitamín C. Povzbuďte svoju pleť počas popoludňajšej pauzy na kávu. Skvelý pocit zaručený!
Energizujúca 10-minútová textilná maska Q10
10-minútová textilná kryomaska CELLULAR ELASTICITY RESHAPE

10-minútová textilná kryomaska CELLULAR ELASTICITY RESHAPE

Neveríte, že chlad môže pomôcť s redukciou vrások? Potom sa presvedčte na vlastnej pleti, že je to možné s kryomaskou fungujúcou na princípe ochladenia pleti! V boji proti vráskam pomôže trojica účinných látok – kyselina hyalurónová, kolagén a elastínový booster. Toto unikátne zloženie remodeluje kontúry tváre, vypĺňa vrásky a spevní pleť.

10-minútová Hydratačná textilná maska Hydra Skin Effect

Dodať pleti intenzívnu hydratáciu, ktorú pre zdravie i krásu potrebuje? Máte možnosť! Osviežte svoj tvár kombináciou kyseliny hyalurónovej a aloe vera a po unavenej pleti nebude o chvíľu ani pamiatky.
10-minútová Hydratačná textilná maska Hydra Skin Effect

POUŽITIE

POUŽITIE? NANESIETE JU RÝCHLEJŠIE, NEŽ POVIETE NIVEA

1. Pred aplikáciou pleť dobre očistite. Maska sa bude lepšie vstrebávať, keď pleti doprajete hoci krátku masáž.

2. Kryomasku Cellular Elasticity Reshape vložte pred použitím na 10 minút do chladničky. 

3. Priložte masku na tvár podľa otvorov na oči a nos a odstráňte modrú ochrannú fóliu.  Masku dôkladne vyhlaďte, aby čo najlepšie priľnula k pleti. Nemusíte sa báť, že by spadla, drží perfektne!

4. Po 10 minútach masku zložte a prípadné zvyšky séra jemne vmasírujte do pleti alebo odstráňte tampónikom. A je hotovo! 10 minút stačí na to, aby vaša pleť dostala to, čo potrebuje!


TIPY

Tipy pre vašu pleť.
V hlavnej úlohe: textilná maska

10-MINÚTOVÉ ROZMAZNÁVAJÚCE TEXTILNÉ MASKY: ČO O NICH HOVORIA VERNÉ SPOTREBITEĽKY?