Návrat do práce

Návrat do práce: Ak budete dobre vyzerať, budete sa tak aj cítiť


ČAKÁ VÁS NÁVRAT DO ZAMESTNANIA? NAUČTE SA, AKO BYŤ DOKONALE UPRAVENÁ V PRIEBEHU PÁR MINÚT.

A je to tu, vraciate sa do práce. Zrejme ste sa počas rodičovskej dovolenky už toľkokrát tešili, teraz ale pociťujete miernu nervozitu. To je úplne normálne. Veď sa váš život posledné dva alebo tri roky uberal úplne iným smerom. Nemajte však obavy, určite všetko zvládnete na jednotku.

Dokonale upravená môžete byť v priebehu pár minút

Aj keď ste boli so svojím dieťatkom doma, veľa času na seba vám pri všetkej starostlivosti nezostávalo. A teraz sa máte starať o domácnosť, dieťa a ešte k tomu chodiť do práce. Ako do toho všetkého zaradiť skrášľovacie procedúry, vďaka ktorým sa budete cítiť ako dáma? Zjednodušte si ich!

Stavte na jednoduché farby a strihy. A nekrčivé materiály

Vášmu dieťatku je úplne jedno, či na sebe máte špinavé tričko a vyťahané tepláky, rovnako ste pre neho tá najkrajšia osoba na celom svete. V spoločnosti vás ale bohužiaľ hodnotia inak. Našťastie môžete vyzerať elegantne aj bez toho, aby ste výberu oblečenia obetovali dlhé hodiny.

Alebo jeho údržbe. Aj keď sú bavlna alebo ľan na tele rozhodne najpríjemnejšie, neustále sa krčia. Ideálne pre vás preto budú elastické alebo viskózne materiály, ktoré nemusíte žehliť a pôsobia veľmi ležérne. Zvlášť v kombinácii s jednoduchým strihmi a jednoliatymi farbami. Keď narazíte na pekný kúsok, ktorý vám perfektne sedí a nekrčí sa, nakúpte ho rovno niekoľkokrát v rôznych farbách. Vďaka tomu sa váš arzenál rýchlo rozrastie a oblečenia budete kombinovať bez väčšej námahy.

 

Bleskovo oblečená a stále svieža: ako na to?

Chcete sa celý deň cítiť krásne svieža a voňavá, na všetky „kúpeľňové rituály“ vám však vychádza len 10 minút? Nezúfajte. Rozmaznávať sa predsa môžete už počas sprchovania. S prípravkom, ako je NIVEA Výživné telové mlieko do sprchy, hydratujete pokožku už pri kúpeli a len čo sa osušíte, budete celá krásne voňavá a hebká. Navyše nemusíte čakať, kým sa telové mlieko vstrebe, ale rovno môžete vkĺznuť do pripraveného oblečenia.

Vymedzte si aspoň raz za mesiac čas na ozajstný oddych. Vyskúšajte naše recepty na kúpele v pohodlí vášho domova.

 


Líčenie, na ktoré potrebujete len pár minút

Spomínate si, ako ste kvôli dokonalému mejkapu dokázali v kúpeľni stráviť aj pol hodiny? Teraz sa na vás povinnosti hrnú zo všetkých strán a taký luxus si doprajete málokedy. To ale neznamená, že môžete do práce vyraziť neupravená. Svoju tvár predsa dokážete rozžiariť aj počas chvíľky a my máme tipy, ako na to:

  • Namiesto mejkapu použite ľahký BB krém – nezdržujte sa podkladovým krémom a mejkapom, svoju pleť môžete zjednotiť aj hydratovať v jednom. Krém ako NIVEA Denný BB krém OF 15 prekryje všetky nedostatky a rozjasní tón vašej pleti bez toho, aby ju vysúšal. Krásna budete raz-dva.
  • Oči zvýraznite len maskarou alebo jedným ťahom očnými tieňmi – nepotrebujete štetec, líniu pod obočím prstom pretrite očnými tieňmi a naneste jednu vrstvu čiernej maskary.
  • V najväčšom zhone si vystačíte len s rúžom – a budete vyzerať supermoderne. Výrazný rúž okamžite rozžiari celú vašu tvár a nikto si nevšimne, že ste sa nestihli nalíčiť. Pre prípady núdze majte vždy poruke tónovací balzam, ktorý vaše pery nielen hydratuje, ale aj príjemne zafarbí. Vyskúšajte napríklad Labello Tónovací balzam na pery Strawberry alebo Watermellon.

TIP: Máte toho toľko, že padáte od únavy skôr, ako sa stihnete odlíčiť? Pripravte si na nočný stolík NIVEA Micelárne čistiace pleťové obrúsky 3 v 1 a očistite svoju pleť priamo v posteli. Jedine dôkladne vyčistená pleť bude totiž ráno pripravená na ďalšie bleskové skrášľovanie. 

Už sa tešíte, keď krásne upravená vyrazíte v ústrety novým skúsenostiam?


NIVEA Modré Tipy - Ako zachrániť príliš tmavý mejkap?

Natrafili ste odtieň kúpeného mejkapu? NIVEA Modré Tipy vám poradia, ako jednoducho docieliť želaný odtieň. 
Pozrite sa na ďalší diel seriálu NIVEA Modré Tipy.