hydra skin effect

PORIADNA DÁVKA HYDRATÁCIE PRE VAŠU PLEŤ


RAD HYDRA SKIN EFFECT

OBJAVTE, ČO DOKÁŽE NIVEA HYDRA SKIN EFFECT

Prebuďte vnútorný potenciál svojej pleti. NIVEA HYDRA SKIN EFFECT s čistou kyselinou hyalurónovou pleť nielen intenzívne hydratuje, ale tiež strojnásobuje tvorbu pleti vlastnej kyseliny hyalurónovej*. 

*in vitro test

PRODUKTY

výrobky radu hydra skin effect

VAŠA NOVÁ RUTINA PRE HYDRATÁCIU PLETI

VAŠA NOVÁ RUTINA PRE HYDRATÁCIU PLETI

Ošetrujúca rutina, ktorá z vašej pleti dostane to najlepšie:

 

Začnite deň okamžitým osviežením s Povzbudzujúcim hydratačným sérom HYDRA SKIN EFFECT, potom dodajte svojej pleti celodennú hĺbkovú hydratáciu pomocou Osviežujúceho denného gélu HYDRA SKIN EFFECT. A ak chcete svoju pleť skutočne rozmaznávať, dožičte jej v noci regeneráciu s Regeneračným nočným gél-krémom HYDRA SKIN EFFECT.

 

Nezabudnite svoju pleť dobre odlíčiť. Micelárna voda HYDRA SKIN EFFECT alebo Micelárny čistiaci gél HYDRA SKIN EFFECT s kyselinou hyalurónovou sa postarajú o jednoduché a rýchle odstránenie všetkých nečistôt, ktoré sa na pleti usadili počas dňa a čistí pleť skutočne do hĺbky.

 

 Kedykoľvek ucítite, že je vaša pleť napätá a suchá, zachráni vás Intenzívna 7-dňová hydratačná kúra HYDRA SKIN EFFECT alebo nová Hydratačná textilná maska HYDRA SKIN EFFECT.

 

NÁJDITE SVOJU IDEÁLNU KOMBINÁCIU

NÁJDITE SVOJU IDEÁLNU KOMBINÁCIU

POVZBUDZUJÚCE HYDRATAČNÉ SÉRUM

Je vaša pleť ráno unavená? Nakopnite ju poriadnou dávkou sviežosti. Pomôže POVZBUDZUJÚCE HYDRATAČNÉ SÉRUM HYDRA SKIN EFFECT.
Stačí ho ráno po opláchnutí pleti čistou vodou naniesť a... a je to! Za 20 sekúnd bude vaša pleť žiarivá, svieža a pripravená na nový deň.

OSVIEŽUJÚCI DENNÝ HYDRATAČNÝ GÉL

Pripravte sa na nový deň – s OSVIEŽUJÚCIM DENNÝM HYDRATAČNÝM GÉLOM HYDRA SKIN EFFECT. Stačí vmasírovať do pleti a ísť. Gél sa postará o hĺbkovú hydratáciu až na 72 hodín a zanechá vašu pleť hebkú a perfektne vyplnenú.

REGENERAČNÝ NOČNÝ HYDRATAČNÝ GÉL-KRÉM

Pre sladké sny: REGENERAČNÝ NOČNÝ HYDRATAČNÝ GÉL-KRÉM HYDRA SKIN EFFECT zregeneruje vašu pleť, kým vy spíte. Stačí gél-krém naniesť pred spaním na vyčistenú pleť a ráno si užiť svieži pocit. Navyše nezanecháva žiadne škvrny na vankúšoch a obliečkach.

INTENZÍVNA HYDRATAČNÁ 7-DŇOVÁ KÚRA

Svieža a pevná pleť počas jedného týždňa: Cítite, že je vaša pleť povädnutá a suchá? Dožičte jej intenzívnu hĺbkovú hydratáciu. INTENZÍVNA HYDRATAČNÁ 7-DŇOVÁ KÚRA HYDRA SKIN EFFECT obsahuje 2,5-krát väčšie množstvo kyseliny hyalurónovej než ostatné produkty z tohto radu. Ihneď dodá vašej pleti hydratáciu a zanechá ju hebkú a žiarivú. Stačí rozlomiť ampulu, naniesť sérum na pleť a krk a užívať si, ako sa vaša pleť prebúdza.

MICELÁRNA VODA HYDRA SKIN EFFECT

Všetky nečistoty z pleti musia preč! Aby vaša pleť mohla v noci spokojne regenerovať, použite MICELÁRNU VODU HYDRA SKIN EFFECT a jedným ťahom odstráňte mejkap i ostatné nečistoty, ktoré pleť zaťažujú. Vďaka kyseline hyalurónovej bude pleť hĺbkovo hydratovaná a svieža po celú noc.

10-MINÚTOVÁ HYDRATAČNÁ TEXTILNÁ MASKA HYDRA SKIN EFFECT

Bojíte sa niekedy na seba pozrieť do zrkadla pre pocit unavenej a povädnutej pleti? Obavy hoďte za hlavu! Doprajte si 10 minút relaxácie s textilnou maskou HYDRA SKIN EFFECT a vaša pleť bude žiariť ako nikdy predtým.