Krém pre ženy

Aký typ pokožky máte?

Objavte unikátne potreby pokožky vášho tela.
Jednotlivé typy pokožky vyžadujú rozdielnu starostlivosť pre oslnivú krásu.

Starostlivosť ušitá doslova na telo

Recept na hebkú a krásnu pokožku? Zvoľte tú správnu starostlivosť pre typ vašej kože. Prispôsobte výber produktov vašim individuálnym potrebám.

Aký typ pokožky máte?

  • Normálna pokožka je prirodzene hebká a pružná. Obvykle sa jej vyhýbajú problémy, ako sú vysúšanie, nepríjemné napätie alebo praskanie. Je takmer dokonalá, perfektne hladká a vypnutá. Jej majiteľky nevedia, čo je to citlivá alebo podráždená pokožka. Poďakovať za to môžu okrem iného dobrej cirkulácii krvi. Ale i tento typ pokožky potrebuje hydratáciu a ochranu na udržanie svojho zdravého vzhľadu. Preto používajte jemne hydratujúce mlieko, aby ste svoju kožu vyživili, a tak ju udržali jemnú na dotyk a očarujúcu na pohľad.
  • Suchá pokožka vyžaduje produkty, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre jej potreby. Pri nesprávnej starostlivosti sa totiž môžu objaviť vysušené, podráždené a svrbivé miesta. Ak máte tento typ pokožky, dajte pozor predovšetkým na lakte, kolená, predkolenia a ďalšie miesta, ktoré majú najväčšie sklony k vysúšaniu.
  • Svrbí vás pokožka? Cítite, že je nepríjemne napnutá a hrubá? Tieto znaky naznačia, že ide o veľmi suchú kožu. Preto potrebuje bohatú starostlivosť pre obnovenie jej prirodzenej ochrannej vrstvy.
  • Citlivú pokožku spoznáte ľahko. Má totiž tendenciu k začervenaniu, ktoré sa môže objaviť nielen po použití nesprávneho krému. Vyberajte preto iba starostlivosť s jemným zložením a neutrálnym pH.

Zrelá pokožka a pokožka so sklonom k citlivosti a strate pružnosti

Starajte sa o svoju pokožku v každom veku! Spoľahnite sa na výrobky proti starnutiu (obvykle s označením Anti-age), ktoré zachovajú elasticitu zrelej pokožky. Ak má vaša koža zároveň sklon k citlivosti, vyskúšajte mlieko so šetrným zložením.

Starostlivosť na mieru pre každý typ pokožky

Naše rady a tipy len pre vás