Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Krém pre ženy

Aký typ pokožky máte?

Objavte unikátne potreby pokožky vášho tela.

Jednotlivé typy pokožky vyžadujú rozdielnu starostlivosť pre oslnivú krásu.

Starostlivosť ušitá doslova na telo

Recept na hebkú a krásnu pokožku? Zvoľte tú správnu starostlivosť pre typ vašej kože. Prispôsobte výber produktov vašim individuálnym potrebám.

Aký typ pokožky máte?

  • Normálna pokožka je prirodzene hebká a pružná. Obvykle sa jej vyhýbajú problémy, ako sú vysúšanie, nepríjemné napätie alebo praskanie. Je takmer dokonalá, perfektne hladká a vypnutá. Jej majiteľky nevedia, čo je to citlivá alebo podráždená pokožka. Poďakovať za to môžu okrem iného dobrej cirkulácii krvi. Ale i tento typ pokožky potrebuje hydratáciu a ochranu na udržanie svojho zdravého vzhľadu. Preto používajte jemne hydratujúce mlieko, aby ste svoju kožu vyživili, a tak ju udržali jemnú na dotyk a očarujúcu na pohľad.
  • Suchá pokožka vyžaduje produkty, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre jej potreby. Pri nesprávnej starostlivosti sa totiž môžu objaviť vysušené, podráždené a svrbivé miesta. Ak máte tento typ pokožky, dajte pozor predovšetkým na lakte, kolená, predkolenia a ďalšie miesta, ktoré majú najväčšie sklony k vysúšaniu.
  • Svrbí vás pokožka? Cítite, že je nepríjemne napnutá a hrubá? Tieto znaky naznačia, že ide o veľmi suchú kožu. Preto potrebuje bohatú starostlivosť pre obnovenie jej prirodzenej ochrannej vrstvy.
  • Citlivú pokožku spoznáte ľahko. Má totiž tendenciu k začervenaniu, ktoré sa môže objaviť nielen po použití nesprávneho krému. Vyberajte preto iba starostlivosť s jemným zložením a neutrálnym pH.

Normálna pokožka: jemná starostlivosť ju udrží v rovnováhe

Suchá pokožka

Normálna pokožka si dokáže udržať prirodzenú úroveň hydratácie sama osebe. Pre dostatočnú starostlivosť preto stačí denne používať krém so šetrným zložením, ktorý pokožku zanechá hebkú a zdravú.Suchá a veľmi suchá pokožka: zvoľte ochrannú starostlivosť od NIVEA

Veľmi suchá pokožka

Suchá a predovšetkým veľmi suchá pokožka vás odmení krásnym vzhľadom v prípade, že ju budete hydratovať a dodávať jej živiny. Pretože iba špeciálne prípravky, ako napríklad intenzívne ošetrujúce krémy, pomôžu znovu obnoviť a posilniť ochrannú vrstvu pokožky.

Zrelá pokožka a pokožka so sklonom k citlivosti a strate pružnosti

Starajte sa o svoju pokožku v každom veku! Spoľahnite sa na výrobky proti starnutiu (obvykle s označením Anti-age), ktoré zachovajú elasticitu zrelej pokožky. Ak má vaša koža zároveň sklon k citlivosti, vyskúšajte mlieko so šetrným zložením.

Citlivá pokožka: jemná starostlivosť so skvelým efektom

Citlivá pokožka

Citlivá pokožka vyžaduje špeciálnu výživu a extra starostlivosť. Produkty s jemným zložením šité na mieru tomuto typu pokožky hydratujú a chránia pred vonkajšími vplyvmi, ktoré môžu spôsobiť podráždenie a začervenanie.

Zrelá pokožka: ošetrujúce produkty NIVEA, ktoré sa postarajú o regeneráciu a pružnosť

Zrelá pokožka

Ako starneme, stráca naša pokožka silu, pevnosť a elasticitu. Preto vyberajte iba kvalitné ošetrujúce produkty určené presne pre ňu. Odporúčame napríklad Spevňujúce telové mlieko Q10 energy +, ktoré sme vylepšili dvojnásobným množstvom koenzýmu Q10.