alex-ľahký-večerný-účes

#OdvážnyŠtýl s Alex

Naučte sa rafinovaný účes na večernú párty. Vyzerá božsky a zároveň je veľmi jednoduchý. Presvedčila sa o tom Alex, presvedčte sa o tom aj vy.

Rýchla a jednoduchá úprava vlasov na večer podľa Alex

Skoro ráno vyraziť na hodinu jogy, potom do školy, na brigádu a na kávičku s kamarátkami. Tak vyzerá bežný deň študentky Alex. Ako každá žena v jej veku sa zaujíma o módu a zbožňuje, keď si môže z času na čas dopriať odpočinkový večer plný rozmaznávania. Ten dnešný ale odpočinkový určite nebude...

Spontánne akcie bývajú tie najlepšie. Reakcia ale musí byť rýchla: Ako prerobiť denný účes na večerný? Navyše taký, ktorý nezaberie veľa času a zároveň vyvolá veľa chvály? Ak hľadáte návod, ste tu správne!

Dnes padla voľba na ležérne vlny. Jednoducho ich zvládnete tiež. Mrknite na video, v ktorom vám ukážeme, ako vytvoriť jednoduchý a krásny večerný účes v niekoľkých krokoch. 

Perfektný účes pre perfektný večer

Majte každé ráno aj večer štýlový účes: Pozrite sa na video návod od Alex a naučte sa, ako vytvoriť jednoducho a rýchlo účes, ktorý je ideálny pre večernú party a zaberie vám len pár minút. Pre detailný postup krok za krokom stačí mrknúť o kúsok nižšie.

NOVINKA: NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN

Suchý šampón NIVEA je váš každodenný pomocník. Nielenže vašim vlasom dodá krásnu textúru, ale zároveň ich aj rozvonia. To môžete využiť nielen ráno a cez deň, ale aj večer, keď prídete po celom dni domov a ešte vás čaká party.

Neprehliadnite ďalšie návody od Alex

alex-francúzske-vrkoče-návod

Krásny účes na večer rýchlo a jednoducho už máme. Aký účes volí Alex ráno? Odvážne boxerské vrkoče! Ste pripravená na poriadnu dávku inšpirácie?

Každá sme iná, ale jedno máme spoločné: Chceme, aby bol náš účes perfektný a štýlový. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ráno vo fitku, dopoludnia v práci alebo v škole, popoludní v kaviarni s kamarátkami, ale i večer na pôvodne neplánovanej party.

Naše odporúčanie pre vás