vlasy

Micelárne šampóny: Hĺbkovo čistiaci zázrak nielen pre mastné vlasy

PRESVEDČTE SA, ŽE DOKONALE SVIEŽE A ČISTÉ MÔŽU BYŤ AJ VAŠE VLASY

Účinné proti mastnote a nečistotám, jemné k vlasom a pokožke hlavy, bez silikónov. O čom je reč? O nových micelárnych šampónoch od NIVEA. Viete, prečo sa oplatí ich vyskúšať?

Micelárny šampón vykúzli čisté, svieže a hydratované vlasy

Micely si poradia s väčšinou najbežnejších vlasových problémov, ako sú mastné a jemné vlasy alebo citlivá pokožka hlavy. Ako je to možné?
Micely

Čo sú micely a ako fungujú?

Micely sú mikroskopické molekuly, ktoré hravo odstránia všetky druhy nečistôt. Poradia si s bežnými vo vode rozpustnými nečistotami a rovnako dobre zvládnu odstrániť aj kožný maz. Časť molekuly micel, tzv. lipofilný chvost, zachytí všetky druhy nečistôt a zapuzdrí ich vnútri molekuly. Ďalšia časť molekuly, tzv. hydrofilná hlava, je rozpustná vo vode. Vďaka tomu je ľahké šampón vymyť – spolu so všetkým, čo bráni tomu, aby boli vaše vlasy svieže a silné.

Na rovnakom princípe fungujú aj obľúbené micelárne vody, ktoré vyčistia pleť do hĺbky. Rovnako ako vo vlasoch, aj na tvári micely zachytávajú všetky nečistoty, ako sú prach z ulice, smog a ďalšie drobné čiastočky. A pleť spoľahlivo zbavia tiež mastnoty. Ich skvelou vlastnosťou je to, že odstránia len nadbytočné množstvo kožného mazu, takže pleť nevysušujú. Akú micelárnu vodu vybrať pre svoj typ pleti zistíte v článku Micelárna voda – hit v odličovaní.

Micelárna technológia je účinná na všetky typy vlasov i pleti. Micely totiž rešpektujú prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky i vlasov. A preto sú veľmi šetrné nielen k jemným vlasom, ale aj k citlivej pokožke. Nemusíte sa teda báť podráždenia, svrbenia alebo suchej pokožky hlavy – a to ani vtedy, ak ste zvyknutí umývať svoje vlasy denne.

Čisté vlasy po jediné aplikaci

Poznajte silu micel a užite si čisté vlasy po jedinej aplikácii

Micelárne šampóny sú veľmi účinné, a tak ich stačí aplikovať len raz, nie dvakrát, alebo dokonca trikrát počas jedného sprchovania. Použitie je jednoduché: naneste šampón na mokré vlasy a pokožku hlavy a vmasírujte ho. Keď budú vlasy poriadne napenené, znamená to, že micely účinkujú.
Osvěžujúci micelárný šampón

Trápia vás mastné vlasy? Micelárny šampón je pre vás jasná voľba

Micelárne šampóny na seba nadväzujú všetku mastnotu. Tú potom jednoducho vypláchnete z vlasov spolu s penou. Pre slabé vlasy sa hodí Upokojujúci micelárny šampón s výťažkom z aloe vera, ktorý hĺbkovo čistí vlasy, ale aj pokožku hlavy. Neobsahuje silikóny a zanechá vlasy svieže a pružné.

Navráťte svojim vlasom silu a pružnosť! Micelárnu starostlivosť si zamilujú i jemné vlasy

Kľúčom k zdravým a silným vlasom je hydratácia. Nezaťažujte svoje vlasy nevhodnou kozmetikou, siahnite po Posilňujúcom micelárnom šampóne, ktorý je šetrný k jemným vlasom i citlivej pokožke hlavy. Navyše neobsahuje silikóny, nedráždi pokožku a zanechá vlasy svieže a pružné.

Dávka života i pre vaše vlasy

Máte jemné vlasy, ktoré potrebujú špeciálnu starostlivosť šetrnú k pokožke hlavy? Potom je tu práve pre vás Detoxikačný micelárny šampón. Organický zelený čaj a limetka povzbudia vaše vlasy a jeho jemné zloženie šetrne umyje pokožku hlavy.

Pre farbené vlasy stavte na Micelárny šampón pre farbené vlasy Pure Color s ošetrujúcimi olejmi a malinovým octom, ktorý bráni vymývaniu farby a zanechá ju žiarivú až 8 týždňov. Kondicionér a kúra v jednom pre farbené vlasy uchováva ich intenzívny odtieň. Zverte svoje vlasy do rúk profesionálnej starostlivosti.

NIVEA Posilňujúci micelárny šampón

Doprajte si účinnú, a pritom šetrnú starostlivosť zabalenú do exotickej vône

Podmanivá vôňa Upokojujúci micelárny šampón vám pripomenie exotické ružové lekná. Rovnako krásne a voňavé budú vďaka tomuto šampónu aj vaše vlasy. Vychutnajte si skutočne upokojujúci rituál pri každom sprchovaní. Vaše vlasy aj pokožka sa vám za túto starostlivosť odvďačia.
Jemná očista, ktorú svojim vlasom môžete dopriať každý deň

Jemná očista, ktorú svojim vlasom môžete dopriať každý deň

Bojíte sa, že časté používanie šampónu môže vysušovať vlasy aj pokožku hlavy? Bez obáv, všetky micelárne šampóny od NIVEA sú natoľko jemné, že ich môžete používať každý deň. Vaše vlasy budú hydratované, krásne a svieže. Vyskúšajte technológiu micel a užite si krásne vlasy aj vy!

Objavte silu micel v nových micelárnych šampónoch od NIVEA