Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

#NečakaneIná s Andy

Vytvorte si s Andy a s produktmi NIVEA nádherný účes, ktorý na vás nikto nečaká, v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Nechajte si od Andy poradiť, ako vytvoriť falošné mikádo

Väčšina žien nemá čas na tvorbu komplikovanejších účesov, ktoré by im dodali sviežejší vzhľad. Andy, ktorá žije pre svoju prácu a musí denne vyzerať ako zo žurnálu, vám preto poradí, ako si taký krásny účes dopriať bez toho, aby ste na to potrebovali dlhé hodiny v kúpeľni. To, že sa musíte starať o rodinu, alebo ste pracovne vyťažená neznamená, že nemôžete vyzerať skvele!

Ak už nejaký čas túžite po stále módnom mikáde, ale bolo by vám ľúto nechať si ostrihať svoje dlhé vlasy, tu je jednoduché riešenie. Hovorí sa mu falošné mikádo. 

Ako si urobiť falošné mikádo z dlhých vlasov počas chvíľky

Na nožnice kvôli slušivému mikádu zabudnite. Pozrite sa na pár jednoduchých krokov, vďaka ktorým získate oslnivý účes.

NIVEA Suchý šampón: Rýchle osvieženie pre vaše vlasy

Teraz môžete mať vlasy ako po umytí aj bez vody a počas niekoľkých minút. Nemusíte si lámať hlavu nad tým, či si ich stihnete včas usušiť a potom ešte učesať. NIVEA Suchý šampón zvýrazní prirodzenú textúru vlasov a podčiarkne ich tón, či už máte hrivu tmavšiu alebo svetlejšiu.

Zistite od Andy viac tipov!

Zistite od Andy viac tipov!

Chcete vedieť, ako ľahko a správne vysušiť vlnité vlasy, a ako ich učesať, aby vynikol ich prirodzený objem? Pozrite sa na ďalší trik, ktorý sme pre vás pripravili spoločne s Andy.

Perfektné účesy pre perfektné chvíle

Každá sme iná, ale jedno máme spoločné: Chceme, aby bol náš účes perfektný a štýlový. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ráno vo fitku, dopoludnia v práci alebo v škole, popoludní v kaviarni s kamarátkami, ale i večer na pôvodne neplánovanej party.

Naše odporúčanie pre vás