Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Svieže jarné účesy pre krátke i dlhé vlasy

Svieže jarné účesy pre krátke i dlhé vlasy

Privítajte jar novým trendy účesom!

Privítajte jar v novom štýle! Naučte sa trendy variácie na vrkoče a objavte produkty, ktoré oživia vaše vlasy po dlhej zime.

Jarné účesy pre dlhé vlasy

Chcete osviežiť vzhľad svojich vlasov bez skracovania dĺžky? Vdýchnite svojim lokniam život s novými jarnými účesmi.

Moderný hippie štýl
Vykúzlite na svých dlhých vlasoch účes, ktorým ohromíte! Praktický chvost alebo ležérny účes v štýle hippie, naučte sa dlhé vlasy upravovať tak, aby vám ostatné ženy závideli. Vďaka našim videám je to naozaj jednoduché.

Jarné účesy pre krátke vlasy

Po dlhej zime môžu byť vaše vlasy vysušené a bez života. Objavte módne účesy, ktoré krátke vlasy premenia na žiariacu korunu krásy.

Pixie strih

Pixie strih

Ako vrátiť spľasnutým vlasom objem a tvar? Jednoduchou a štýlovou odpoveďou je pixie strih! Aby ste svetlému melíru dodali ten správny jas, použite NIVEA Penové tužidlo Blonde Care.

Retro mikádo

Retro mikádo

Len máloktorý účes pôsobí sofistikovanejšie než starostlivo upravené retro mikádo. Použite na noc vlasové natáčky a ráno účes spevnite pomocou Laku na vlasy Diamond Volume Care od značky NIVEA. Počas chvíle ste pripravená na odchod!

Vlnité mikádo

Vlnité mikádo

Zmeňte svoj štýl na zmyselné mikádo á la Carrie Bradshaw zo seriálu Sex v meste. Než začnete vlasy vysúšať a natáčať do neposlušných vlniek, nezabudnite ich ošetriť kondicionérom Diamond Volume Care od značky NIVEA.

Elegantné mikádo

Elegantné mikádo

S uhladeným mikádom môžete vyzerať roztomilo i nebezpečne zároveň. Záleží, či si práve vezmete farebné tričko alebo úzku sukňu. Hodí sa jednoducho ku všetkému! Pre dokonale hladký vzhľad použite NIVEA Penové tužidlo Extra Strong.

background

Skroťte dlhé vlasy s produktmi NIVEA

Naše tipy