Zdravé a prirodzene lesklé vlasy? Máme pre vás návod

NAŠTARTUJTE PREMENU SVOJICH UNAVENÝCH VLASOV ZVNÚTRA!

Objavte silu nového radu NIVEA Hairmilk Natural Shine a získajte vlasy, po ktorých ženy túžia. Zdravé, prirodzene lesklé a plné života.

S NIVEA vaše vlasy zažiaria

Objavte NIVEA Hairmilk Natural Shine – skvelý spôsob hĺbkovej hydratácie, ktorá posilní každý vlas zvnútra i zvonku.

Pretože len zdravé vlasy môžu skutočne žiariť

Premýšľali ste niekedy o tom, ako to vyzerá vo vnútri vlasu? Každý vlas sa skladá z troch častí. Medulla, tzv. jadro, sa nachádza v strede vlasu a od korienkov smerom k dĺžkam slabne. Okolo neho sa potom vinie tzv. kortex, ktorý zaberá asi 75 – 80 % vlastnej vlasovej hmoty. Tu sa okrem iného nachádzajú aj pigmenty, ktoré určujú, či budú mať vaše vlasy havraniu farbu, alebo budú blond. Posledná vrstva – kutikula – tvorí prirodzenú bariéru, ktorá vlas chráni pred okolitým prostredím. Skladá sa z drobných šupiniek, ktoré k sebe viac či menej priliehajú. Práve táto skutočnosť hrá veľmi dôležitú úlohu v tom, či budú vaše vlasy lesklé a zdravé, alebo unavené a mdlé.

Rad Hairmilk Natural Shine zaistí starostlivosť, ktorá je potrebné k tomu, aby boli vlasy zdravé a lesklé. Každá ingrediencia obsiahnutá v šampónoch, kondicionéroch a balzamoch sa stará o výživu a hydratáciu od stredu vlasu až k jeho povrchu. Zároveň vyhladzujú jemné šupinky na povrchu, a tak zaisťujú prirodzený a zdravý lesk bez zaťaženia. A ktoré ingrediencie to sú?

O nádherné odlesky sa postarajú mliečne a hodvábne proteíny spolu s Euceritom. Okrem šampónu a kondicionéru zlepší kvalitu vašich vlasov tiež bezoplachový kondicionér v spreji a balzam pre vlnité vlasy. Mať zdravé a lesklé vlasy ešte nebolo jednoduchšie!

Vyhláste koniec matným a unaveným vlasom!

Vonkajšie vplyvy ako napríklad suché, alebo naopak vlhké prostredie spolu s náročným stylingom môžu vlasy oslabiť. Ani časté používanie fénu, žehličky a kulmy vlasom nepridá. V zrkadle na nás potom pomrkávajú unavené a suché končeky bez života. A riešenie? Hĺbková hydratácia a intenzívna starostlivosť o vlasy zvnútra i zvonku. V NIVEA sme pre vás vhodnú vlasovú kozmetiku už pripravili. Viete, o akú ide?

NIVEA Hairmilk Natural Shine: Bohatá výživa pre lesk a zdravie vašich vlasov

Stavte na ingrediencie, ktoré pochádzajú priamo z prírody. Mlieko, hodváb a Eucerit urobia s kvalitou vašich vlasov divy!

Mliečne bielkoviny a Eucerit intenzívne vyživujú vlasy a posilňujú ich zvnútra. Okrem posilnenia vnútornej štruktúry sa tieto látky podieľajú na uhladení vonkajšej vrstvy vlasu. Počujete o Eucerite prvýkrát? Ide o emulgačnú zložku vyrobenú z tzv. lanolínu získaného z ovčej vlny. Po nanesení na vlasy na seba viaže vodu a prírodné oleje. Vďaka tejto vlastnosti je vlas hladký a hebký na dotyk. A tiež prirodzene lesklý.

Za perfektnými výsledkami stoja takisto hodvábne proteíny. Tie pomáhajú zlepšiť celkovú kvalitu vlasov.

Zistite viac o každom produkte z radu NIVEA Hairmilk Natural Shine

NIVEA Ošetrujúci šampón Hairmilk Natural Shine

Ošetrujúci šampón Hairmilk Natural Shine navrhnutý špeciálne pre matné a unavené vlasy regeneruje vlasy zvnútra. Pre hodvábny lesk a zdravý vzhľad.

Zistite viac o každom produkte z radu NIVEA Hairmilk Natural Shine

NIVEA Ošetrujúci kondicionér Hairmilk Natural Shine

Ošetrujúci kondicionér Hairmilk Natural Shine pre ľahké rozčesanie s mliečnymi hodvábnymi proteínmi premení nevýrazné vlasy na lesklý závoj. Vďaka intenzívnej hydratácii sa vlasy navyše ľahko rozčesávajú a sú také hebké, že je radosť sa ich dotýkať!

Od divokých kučier až po rovné pramene – každé vlasy môžu byť krásne

Nezáleží na tom, či sú vaše vlasy kučeravé, vlnité alebo rovné. Z radu produktov Hairmilk si môžete vybrať taký, ktorý zodpovedá vášmu typu vlasov. Odmenou vám bude perfektný vzhľad i kondícia vlasov.

Bojujete tiež s pomalým rastom? Pozrite sa na pár rád, ktoré prezradia, čo robiť, aby vlasy rýchlejšie rástli.

V čom je rad NIVEA Hairmilk Natural Shine iný?

  • Intenzívne hydratuje – ako na povrchu, tak aj do hĺbky vlasu.
  • Uhladzuje povrch vlasu tak, aby odrážal svetlo.
  • Posilňuje každý vlas pre viditeľnú krásu a pevnosť celého účesu.
  • Usporiada kutikuly vlasu do jednoliatej vrstvy. Výsledkom je prirodzený lesk.
  • Ošetruje všetky časti každého vlasu.


Naštartujte premenu svojich unavených vlasov zvnútra!