Nové antiperspiranty NIVEA MEN DEEP

Vyskúšajte nový rozmer mužskej starostlivosti

Nájdi v sebe silu Amazónie!

Nový antiperspirant NIVEA MEN DEEP Amazónia vás ochráni i v džungli moderného mesta. Vďaka šalvii a čerstvému zázvoru spoznáte silu, ktorú v sebe máte. Doprajte si osvieženie a povzbudenie po celých 48 hodín!
Открий продуктите

Pocit úplnej čistoty. Aj keď ide do tuhého

Maximálny výkon predvádzate každý deň. Chcete sa pritom cítiť neustále svieži? Zvoľte výrobky DEEP. Obsahujú špeciálnu antibakteriálnu formulu s čiernym uhlím, ktorá nečistotám nedá šancu. Ale nielen to. Sú tiež obohatené o príťažlivú vôňu s modernými tónmi tmavého dreva, vďaka ktorej zanecháte hlboký dojem.

MUŽNÁ PRÍŤAŽLIVÁ VÔŇA BEZ KOMPROMISOV

Majte všetko pod kontrolou po celých 48 h. Na stres a nepríjemné pocity kvôli potu a telesnému pachu môžete zabudnúť. Špeciálne antibakteriálne zloženie totiž ničí baktérie spôsobujúce nepríjemný zápach. Odteraz vás bude sprevádzať iba mužná príťažlivá vôňa espressa a cédrového dreva. Zostaňte elegantný a nad vecou v každej situácii.

Zvoľte: NIVEA MEN Sprej antiperspirant DEEP Espresso.

 

SPREJ ANTIPERSPIRANT DEEP BLACK CARBON AMAZONIA

Žiadny pot ani nepríjemný zápach celých 48 hodín – len intenzívna sviežosť Amazónie. Šalvia a čerstvý zázvor vás posunú do sveta, kde ste svojím pánom len vy. Prebuďte všetky svoje inštinkty vďaka povzbudzujúcemu zloženiu, ktoré vás ochráni i v džungli moderného mesta. Spoľahnite sa na: NIVEA MEN Sprej antiperspirant DEEP Amazonia.

nivea men deep
carbon amazonia
ANTIPERSPIRANT S AKTÍVNOU SILOU ČIERNEHO UHLIA

Futbaloví hráči na to majú 90 minút, vy ale svoj maximálny výkon predvádzate celý deň. A práve preto potrebujete ochranu proti poteniu, ktorá trvá. Dokonca až 48 hodín. NIVEA DEEP antiperspirant v spreji aj guľôčkový antiperspirant obsahujú účinnú formulu s čiernym uhlím, ktorá si poradí s baktériami aj zápachom. Ich mužná vôňa vám dodá sebavedomie a zaistí pocit sviežosti aj počas tých najnáročnejších okamihov.


HLADKÉ OHOLENIE

Svojím odhodlaním dokážete čeliť všemožným nástrahám, pred ostrím žiletky vás ale ochránia len kvalitné produkty na holenie. NIVEA DEEP gél na holenie a pena na holenie zmäkčia vaše fúzy, pripravia pokožku na holenie a zabezpečia jednoduchý sklz holiaceho strojčeka. Už žiadne podráždenie – vaša tvár bude ako pod ochranným štítom! Formula s čiernym uhlím navyše pokožku vyčistí, aby po oholení dokonale žiarila, a voda po holení ju upokojí a osvieži. Výrobky DEEP vás nenechajú v štichu.

NIVEA MEN DEEP Shaving

OSVIEŽUJÚCI KÚPEĽ 

Máte rád výzvy, ale niekedy je toho aj tak trochu veľa? To chce vyčistiť hlavu. Ale najskôr tiež pokožku celého tela. Sprchový gél DEEP obsahuje mikročastice prírodného ílu, ktoré na seba účinne nabaľujú nečistoty a pokožku čistia do hĺbky. Príťažlivá svieža vôňa povzbudzuje zmysly a lipne na pokožke dlhú dobu. Jediná sprcha niekedy dokáže divy.

STAROSTLIVOSŤ O VLASY

Nielen vrcholoví hráči sa môžu chváliť osobitým účesom! Doprajte svojim vlasom jedinečnú starostlivosť a dajte všetkým najavo, že žiarivá hriva nie je len pre futbalové hviezdy. Šampón DEEP obohatený o elektrolyty a čierne uhlie vám pomôže zbaviť sa prebytočného kožného mazu a vlasy zanechá perfektne čisté a svieže. O vlasy aj pokožku hlavy bude skvele postarané.

NIVEA MEN DEEP Shower gel
NIVEA MEN DEEP Hair Care
NIVEA MEN DEEP

SPOJTE SILY S VÍŤAZMI

logo

Víťaz španielskej Primera División, jediný obhajca prvenstva v Lige majstrov a držiteľ posledného Superpohára UEFA. Real Madrid víťazí na futbalovom ihrisku, NIVEA MEN zase v starostlivosti o mužskú tvár a telo.

Užite si spojenie dvoch expertov a navštívte s nami najúspešnejší klub súčasnosti.Go DEEP

Silu máte hlboko v sebe. Siahnite si po ňu

GO REAL GO DEEP

S trochou odvahy a so správnou starostlivosťou v ruke sa môžete dostať až za hranice svojich možností. Choďte úspechu naproti:

  • Nikdy sa nezľaknite nového a neznámeho. Majte na pamäti, že naozajstný úspech vždy čaká za hranicou komfortnej zóny.
  • Pripadá vám, že ste chytení na potkaních pretekoch? Podniknite niečo spontánne hneď teraz. Zvolajte kamarátov a vyrazte von alebo napríklad zasväťte celú noc Xboxu.
  • Chýba vám motivácia k práci? Myslite na to, čo budete robiť, keď ju dokončíte. Čím skôr sa do nej pustíte, tým skôr to bude.
  • Neúspech nie je, keď sa vám niečo nepodarí alebo niečo pokazíte. Jediným neúspechom je, keď sa prestanete snažiť.

NIVEA MEN DEEP Product Background