Tehotenská móda: tipy, kam zájsť a po čo


ANI S TEHOTENSKÝM BRUŠKOM SA RADOSŤ Z MÓDY NEKONČÍ!

Prinášame tipy na vytvorenie štýlového, sexy a zábavného tehotenského šatníka.

Tehotenské oblečenie, ktoré si zamiluje i vaša peňaženka

Bruško rastie, prsia sa nekontrolovateľne zväčšujú. A navyše ste možno zistili, že čakáte dvojčatá… Je teda úplne pochopiteľné, že inokedy obľúbené nakupovanie handier sa v tehotenstve zmení na nočnú moru. Alebo nie?

Existuje množstvo možností, ako v tehotenstve vyzerať skvele, a pritom nevyplieniť svoje bankové konto. Ak vás straší predstava, že utratíte celý majetok za oblečenie pre tehotné, ktoré aj tak budete nosiť len chvíľu a súčasne nechcete chodiť v partnerovom vyťahanom svetri, zvážte nasledujúce tipy:


Choďte na istotu do obľúbeného obchodu

Najprv vyskúšajte obchody, kde bežne nakupujete. Je veľmi pravdepodobné, že nájdete sekciu pre nastávajúce mamičky alebo objavíte také strihy, ktoré dokonale padnú i vášmu rastúcemu brušku. Môžete vyskúšať i väčšie veľkosti oblečenia, ktoré sa vám páči.  
Dlhé strečové topy, sukne s pružným pásom, nohavice so zaväzovaním na bokoch, blúzky naberané pod prsiami, šaty empírového strihu, krátke vesty… to všetko vám môže perfektne padnúť a súčasne zodpovedať posledným trendom.
dlhé šaty
Starajte sa v tehotenstve nielen o svoj šatník, ale tiež o svoje telo. Zistite, ako na pokožku, ktorú trápia strie alebo akné.
nákupy
tehotenské oblečenie

I móda pre tehotné pozná výpredaje a zľavy

Nechajte si odporučiť od kamarátky dobrý second-hand alebo internetový bazár. S trochou šťastia a odhodlania budete príjemne prekvapená, aké pekné kúsky zoženiete.
Oblečenie v špecializovanom butiku s tehotenskou módou je často drahšie než rovnaký tovar v štandardných veľkostiach. Vyplatí sa však kúpiť si aspoň jeden alebo dva lepšie outfity na špeciálne príležitosti. A pozor, i značkovú módu pre tehotné môžete zohnať vo výpredaji alebo v zľave!


Tehotenské nohavice s vami porastú

Investujte i do tehotenských nohavíc, ktoré s vami „porastú”. Dobrou voľbou sú hoci klasické džínsy, ktoré sa dajú výborne kombinovať. Ešte pred niekoľkými rokmi sa tehotenské nohavice rozhodne nedali porovnávať s tými, na aké ste boli zvyknutá pred tehotenstvom. V každom prípade nové pružné materiály a popularita “bokoviek” urobili z tehotenských džínsov skutočne sexy kúsky.
Takže držíme palce a hor sa na nákupy!

productstage_bg