Krém proti vráskam

Krém proti vráskam: Aby ste sa cítili vo svojej koži dobre

Udržte si pružnú a žiarivú pokožku v každom veku. Naša starostlivosť o pleť sa v priebehu života mení. Či už ide o životný štýl alebo kozmetické produkty, vždy by na prvom mieste mal byť prirodzený a zdravý vzhľad našej pleti.

Ten pravý krém proti vráskam už nemusíte hľadať

Vďaka správnej starostlivosti o pleť a zdravej životospráve môžete vy aj vaša pleť žiariť v každom veku!

Aké sú hlavné príčiny vrások?

Existuje hneď niekoľko príčin vzniku vrások a niektoré vás naozaj prekvapia!

Jedným z hlavných dôvodov vzniku vrások je príliš častý pobyt na slnku bez ochrany kože. Ultrafialové žiarenie poškodzuje kolagénové a elastínové vlákna pokožky, ktorá tým stráca svoju pružnosť.

Môžete tomu však predchádzať. Stačí nosiť klobúk, slnečné okuliare a starostlivo sa natierať krémom s ochranným faktorom. Tiež sa vyvarujte pobytu na priamom slnku v poludňajších hodinách.

Aj fajčenie zanechá na vašej pleti nejednu vrásku. Fajčenie pokožku výrazne poškodzuje zvnútra a okrem toho znižuje prietok krvi pleťou. Do pokožky sa tak dostáva menej živín a následne jej chýba energia.

Podľa výskumov kvalitu našej pleti ovplyvňuje aj kvalita spánku. Jeho nedostatok spôsobuje hormonálnu nerovnováhu, čo prispieva k predčasnému starnutiu pleti. Pre zdravú pleť plnú energie sa teda odporúča spať 7 až 9 hodín denne. 
Chráňte svoju pleť pred slnečnými lúčmi

Chráňte svoju pleť pred slnečnými lúčmi

UV lúče sú pre pleť škodlivé a sú jednou z najčastejších príčin vzniku vrások. Preto je dobré používať hydratačný krém s ochranným faktorom, ktorý pleť pred slnkom ochráni bez toho, aby ste sa slnečným lúčom museli vyhýbať. Samozrejme, to ale neznamená, že by ste na slnku mali tráviť hodiny a hodiny. Všetko s mierou! Prečítajte si viac o tom, ako svoju pleť chrániť pred slnkom.

Mejkap – pomocná ruka pre prirodzenú krásu

Farebný denný krém ako NIVEA Denný BB krém OF 20 pomáha zaistiť rovnomerný tón pleti. Zdôraznite svoje oči a zamerajte sa na dobre vyzerajúce pery - jemný balzam na pery skvele funguje.

Prirodzený vzhľad: Čo robiť a čomu sa vyhnúť?

TOTO ÁNO:

TOTO NIKDY:

  • Pokožku nedrhnite: Hydratačné prípravky (a vôbec všetku kozmetiku) do pleti len jemne vklepte. A ona sa potom pustí do práce.
  • Pokožku nevysušujte: Naopak, pravidelne ju hydratujte – dodržiavaním pitného režimu, kvalitnými a čerstvými potravinami. A, samozrejme, kvalitnou kozmetikou.

Keď sa budete dobre cítiť, budete dobre aj vyzerať: Starostlivosť o citlivú pleť

Kúzlo krásnej pleti sa skrýva v starostlivosti: So správnymi produktmi proti vráskam a zdravým životným štýlom zostane vaša pleť mladá v každom veku.

Ako dosiahnuť krásnu pleť prírodnou cestou?

To, ako pleť celý svoj život ošetrujeme, môže mať v neskoršom veku veľký vplyv na to, ako bude vyzerať.

Hoci dlhé hodiny na slnku pokožke škodia, slnečné lúče jej v menších dávkach prospievajú. Vitamín D totiž dodáva pleti energiu prírodnou cestou!

Celý deň strávený v klimatizovanej kancelárii alebo vykurovanom dome môže mať pre pleť veľký dosah. Avšak hodinová prechádzka na čerstvom vzduchu každý deň dokáže zázraky.

Ďalším jednoduchým krokom k pevnej a zdravej pokožke je zdravá a vyvážená strava. Dostatok omega-3 mastných kyselín, ktoré sa ukrývajú napríklad v avokáde, poskytne pleti tú správnu výživu.

Svoju pleť môžete ošetrovať aj cez noc. NIVEA Spevňujúci nočný krém proti vráskam Q10 POWER pokožku regeneruje a vyhladzuje vrásky. 
Ahoj slnko – zbohom vrásky!

Ahoj slnko – zbohom vrásky!

Ušetrite čas aj peniaze a kúpte si hydratačný krém, ktorý vás zároveň ochráni pred slnkom.
Načúvajte svojmu telu

Načúvajte svojmu telu a dosiahnite zdravú pleť v každom veku

Pomôžte svojej pleti zastaviť starnutie s radom NIVEA Q10 POWER, ktorý navracia koenzým Q10 do vašej pleti a tá zostáva svieža a pevná.