MÁTE OČI AKO MEDVEDÍK PANDA?


ZBAVTE SA KRUHOV POD OČAMI NASLEDUJÚCIMI 5 KROKMI.
Prejavuje sa únava z nočného vstávania k vášmu drobčekovi tmavými kruhmi pod vašimi očami? Zatočte s nimi v piatich rýchlych krokoch a buďte krásna mamička.

Zmiernite príznaky únavy rýchlo a účinne

Nočné vstávanie k vášmu drobčekovi si vyberá svoju daň: nielenže vás únava sprevádza väčšinu dňa, tmavými kruhmi pod očami sa vám pripomína tiež v zrkadle. Ako prehlbujúci sa tmavý odtieň odstrániť? Ak si nemôžete dopriať ten najúčinnejší recept v podobe spánku, nasledujúcich päť krokov pleť okolo vašich očí spoľahlivo rozjasní.

Krok 1: Ochlaďte unavenú pleť

Chladivý obklad na oči je dôkazom toho, že babské rady fungujú! Ak ste sa práve prebudili a pleť okolo vašich očí je od únavy temná a opuchnutá, nezúfajte. Chladný obklad je účinná zbraň, ako príznaky únavy rýchlo potlačiť. Či už zvolíte vychladené čajové vrecúška, studené lyžice alebo uhorku z chladničky, vaša tvár bude v priebehu chvíľky vyzerať znateľne bdelšia a sviežejšia.
uplakané oči
kóstky ľadu

Krok 2: Hydratujte

Pleť v okolí očí neobsahuje takmer žiadne mazové ani potné žľazy, preto je suchšia, krehkejšia a zraniteľnejšia. Ľahko stráca vodu a je náchylná k dehydratácii. Práve tieto vlastnosti očného okolia spôsobujú to, že sa tu najvýraznejšie prejaví vyčerpanie, únava, nevyspatie i choroba.

Očné krémy môžu byť skvelými pomocníkmi v boji s tmavými kruhmi. Dodávajú pokožke dôležité látky, ktoré majú pozitívny vplyv na tenké tkanivá pod očami. Aby tenká koža okolo očí opäť nadobudla zdravú farbu, potrebuje prekrvením doplniť živiny. Jemnou masážou s hydratačným krémom dodáte pleti vlahu a pomôžete tak rozprúdiť tenké kožné kapiláry. Vyskúšajte Energizujúcu očnú starostlivosť proti vráskam. Poskytuje extra hydratáciu, pomáha prevencii jemných liniek a vrások a dodáva pleti čerstvú energiu, aby vaše oči ráno žiarili sviežosťou.

Krok 3: Dodržujte pitný režim

Nie vždy si túto súvislosť uvedomujeme, nedostatok tekutín ale zvyšuje príznaky únavy, a necháva tak vyniknúť aj tmavé kruhy pod očami. Čím viac naše telo namáhame, tým viac tekutín potrebuje. Kedykoľvek sa preto cítite unavená, zvýšte svoj príjem vody na 2 – 3 litre za deň.

jemná masáž hydratačním krémom
Bojujte proti únave s vitamínom C! Stavte na intenzívnu výživu a už žiadne stopy únavy po prebdenej noci vás nebudú trápiť.
prepúdrujte oblasť očí

Krok 4: Nechajte zmiznúť stopy únavy

Ak chladivý balzam a hydratačná masáž kruhy pod očami úplne neodstránia, zachráni vás jemný krycí korektor. Ako ho správne používať? Odtieň korektoru voľte vždy o stupeň svetlejší, než je farba vašej pleti. Naneste malé množstvo prípravku na tmavé miesta pod očami a jemným poklepkávaním ho rovnomerne rozotrite. Hotovo? Vďaka svetlejšiemu odtieňu bude vaša tvár pôsobiť jasne a prirodzene.

 

Krok 5: Bodka za dokonalým vzhľadom

Lesklá koža pod očami unavené tmavé kruhy ešte zvýrazní. Tomu našťastie môžete ľahko zabrániť! Až sa maskovací korektor vstrebe, vezmite malý štetec a jemne oblasť okolo očí prepudrujte. Vaša pleť vďaka tomu neprezradí príznaky únavy ani pod tým najostrejším osvetlením.NIVEA Modré Tipy - Ako na bezbolestnú úpravu obočia?

Je pre vás úprava obočia až príliš bolestivá? Prinášame úľavu!
Mrknite sa na ďalší NIVEA Modrý Tip a zistite, ako zmierniť trápenie pri vytrhávaní obočia.