Získajte dokonalú pleť vďaka vitamínu C

Zoznámte sa, vitamín C! Účinný antioxidant, ktorý posilňuje nielen našu imunitu a srdce. Hotové zázraky dokáže aj s pleťou.

Aké účinky má vitamín C na pleť?

Získajte pevnejšiu a hladšiu pleť. Vďaka vitamínu C!

Silná imunita, zdravé srdce, správna hladina cholesterolu a dokonalá pleť. Túto širokú paletu účinkov má jediná látka – vitamín C. Pritom málokto vie, že práve na pleť funguje vitamín C doslova zázračne. Poďte sa pozrieť, ako ho doplniť zvnútra i zvonku, a užívajte si krásnu pleť po celý rok!

Čistý vitamín C je vysoko účinný antioxidant, ktorý zlepšuje štruktúru i vzhľad pleti. A dokáže toho omnoho viac! Zázrak, ktorý nájdeme nielen v citrusoch, zaistí i odolnejšiu, pevnejšiu a hladšiu pleť. Uľahčuje aj hojenie a pomáha zbaviť sa pigmentových škvŕn. A to je na jeden vitamín pekný rad účinkov, nie?


Nedostatok vitamínu C = unavená a mdlá pleť

Vitamín C sa nachádza v čerstvých potravinách.

Pleť ako po výdatnom spánku

Vychutnajte si účinky vitamínu C i bez čakania. Ak túžite po žiarivej pleti, siahnite pred spaním po kréme s obsahom tejto látky. Nám sa osvedčil napríklad Energizujúci nočný krém NIVEA Q10 plus C. Okrem pleti vlastného koenzýmu Q10 obsahuje práve čistý vitamín C.

Kombinácia týchto dvoch látok zvyšuje schopnosť pleti vstrebať kyslík, ktorý pomáha jej obnove. Krém si zamilujete najmä po prvej náročnejšej noci. Jeho zloženie totiž pleti poskytne to isté, čo výdatný spánok. Vďaka tomu bude vaša pleť každé ráno viditeľne pevnejšia a hladšia.

 

Vídate ráno v zrkadle sivastú tvár bez energie? Potom určite potrebujete doplniť „céčko“. Práve málokrvnosť, ktorá sa prejavuje nezdravo vyzerajúcou pleťou, je následkom nedostatku tejto látky. Ale nebojte sa, nie je nutné hľadať najbližšiu lekáreň a kupovať zásoby tabletiek. Vitamín C môžete nájsť v mnohých potravinách.

 

Doplňte vitamín C prirodzene!

Nie je na tom nič zložité. Stačí si v lete na záhrade natrhať hrsť ríbezlí alebo pár jahôd. Svoj jedálniček tiež obohaťte napr. o brokolicu, kivi, červenú papriku alebo aj exotickú papáju. 
Viete, aké potraviny obsahujú vôbec najviac vitamínu C? Nie, nie je to kapusta ani ružičkový kel. Najbohatším zdrojom tohto vitamínu sú v našich končinách šípky.Spomaľte starnutie ešte dnes!

„Céčko“ má v kombinácii s koenzýmom Q10 aj zázračné účinky na prvé vrásky. Viete, ako vitamín C pomáha predchádzať vzniku vrások? Umožňuje pokožke dodávať viac živín a kyslíka do všetkých ich vrstiev. To spomaľuje starnutie a zaistí pleti hladší, jemnejší a odpočinutý vzhľad. V akom výrobku nájdete také zloženie? Napríklad v novom energizujúcom rade NIVEA Q10 plus C.

Začnite pracovať na doplnení vitamínu C zvnútra i zvonku ešte dnes. Rozdiel spoznáte veľmi rýchlo!