Rad NIVEA Q10 Energy

Energia pre vašu pleť: NIVEA Q10 Energy s vitamínmi C, E a koenzýmom Q10

RAD Q10 ENERGY

RAD Q10 ENERGY: STAROSTLIVOSŤ, KTORÁ DODÁ VAŠEJ PLETI ENERGIU

Je vaša pleť unavená a vyčerpaná? Vieme, ako jej vrátiť šťavu! Stavte na kombináciu vitamínov C a E, ktoré spolu s koenzýmom Q10 pleť rozžiaria a spevnia. Krémy, masky, séra i starostlivosť v ampuliach obsahujú trojitú porciu antioxidantov, ktorá sa pustí do vyhladzovania pleti hneď prvý deň.

TROJICA INOVATÍVNYCH ZLOŽIEK

TROJITÁ VZPRUHA PRE VAŠU PLEŤ

Chcete svojej pleti navrátiť pružnosť a šmrnc? Koenzým Q10 identický s pleťou a vitamíny C a E dokážu rýchlo reagovať a navrátiť pleti to, čo jej chýba
plátok pomaranča

Vitamín C dodáva pokožke a pleti energiu, takže sa lepšie a rýchlejšie regeneruje.

Q10 Energy logo

To, že sa koenzým Q10 s vekom vytráca z našej pokožku a pleti, je úplne prirodzené. Bohužiaľ sa to však odráža na jej pevnosti, pružnosti a sviežosti. Rad Q10 Energy obsahuje koenzým Q10 identický s tým, ktorý sa v pleti bežne vyskytuje, a navracia jej tak späť jej silu. 

Mimochodom, prečítajte si, čo sa deje v jednotlivých vrstvách pokožky počas starnutia

Vitamín E

Stres a všeobecne stresové faktory v našom okolí sú tiež jedným z dôvodov predčasného starnutia pleti.
Veľa záleží aj na tom, v akom prostredí žijete a kde sa pohybujete. Ostrý vietor alebo príliš mnoho slnka pleti neprospievajú.
Rad Q10 Energy obsahuje vitamín E, ktorý posilňuje kožnú bariéru a s vyššie uvedenými faktormi si dokáže poradiť, respektíve ich výrazne eliminovať.

ZAŽIARTE

EXISTUJE VIAC SPÔSOBOV, AKO POVZBUDIŤ SVOJU PLEŤ

Rad Q10 Energy vám každý deň pomôže k pevnejšej a žiarivejšej pleti. Ihneď sa púšťa do jej regenerácie a navracia jej jej pevnosť.
 
ENERGIZUJÚCI DENNÝ KRÉM PROTI VRÁSKAM Q10

ENERGIZUJÚCI DENNÝ KRÉM PROTI VRÁSKAM Q10

Naštartujte svoj deň osviežujúcim denným krémom, ktorý cez deň pracuje rovnako tvrdo ako vy. Trojitá sila antioxidantov vyplňuje linky a vrásky v pleti a dodáva unavenej pleti energiu na celý deň.

ENERGIZUJÚCA OČNÁ STAROSTLIVOSŤ PROTI VRÁSKAM Q10

ENERGIZUJÚCA OČNÁ STAROSTLIVOSŤ PROTI VRÁSKAM Q10

Neustále pozeranie do obrazovky sa podpisuje nielen na kvalite zraku, ale i na očnom okolí. Zbavte sa drobných vrások vďaka super sile troch antioxidantov. Vyskúšať môžete i cviky na posilnenie očných svalov.

 

ENERGIZUJÚCE PERLOVÉ SÉRUM PROTI VRÁSKAM Q10

ENERGIZUJÚCE PERLOVÉ SÉRUM PROTI VRÁSKAM Q10

Nechce sa vám čakať a chcete vidieť výsledky teraz hneď? Sérum z radu Q10 Energy to dokáže. Stačí ho zaradiť do svojej rannej rutiny a sledovať, čo sa bude diať.

 

INTENZÍVNE ENERGIZUJÚCA 7-DENNÁ KÚRA Q10

INTENZÍVNA ENERGIZUJÚCA 7-DŇOVÁ KÚRA Q10

Máte náročné obdobie a je toho na vás skrátka veľa? Nenechajte stres, aby sa podpísal na vašej pleti. 7-dňová kúra vás i vašu pleť dobije energiou vďaka sile pomaranča, vitamínu E a koenzýmu Q10.

ENERGIZUJÚCA 10-MINÚTOVÁ TEXTILNÁ MASKA Q10

ENERGIZUJÚCA 10-MINÚTOVÁ TEXTILNÁ MASKA Q10

Keď je toho na vás veľa a vaše telo žiada o pomoc, zastavte sa a dožičte mu odpočinok. Energizujúca 10-minútová textilná maska Q10 vám pomôže uvoľniť sa počas… áno, desiatich minút. Navyše redukuje drobné linky a dodáva pleti stratenú energiu.

KEĎ SA SILA CELÉHO RADU ENERGY Q10 SPOJÍ V JEDNO

Urobiť jeden krok je síce skvelé, ale s celým radom Energy Q10 to bude veľký skok! A to nielen pre vás a váš pocit a sebavedomie, ale predovšetkým pre pleť, ktorá sa vráti do svojich mladistvých rokov.

 

NÁZOR EXPERTOV

NIVEA STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ Q10 ENERGY prichádza s inovatívnou silou hneď 3 antioxidantov.

NIVEA ENERGY Q10 je rad proti starnutiu a vráskam pre mladšie ročníky, ktorý v sebe snúbi silu hneď 3 antioxidantov.
 

Čo je také výnimočné na rade Q10  Energy?

Nový rad NIVEA Q10 Energy stavia na silu troch antioxidantov. Starostlivo vybraná kombinácia vitamínov E, C a koenzýmu Q10 sa úspešne púšťa do boja proti predčasnému starnutiu pleti už po prvom použití. Okrem toho, že spevňuje a chráni pokožku pred stresom a voľnými radikálmi, tiež dodáva pleti energiu. Produkty sú vhodné pre zrelú, ale i mladistvú pleť, ktorá prejavuje známky únavy a potrebuje vzpružiť. 

Aké sú dôvody unavenej pleti a jej predčasného starnutia?

Nie je žiadnym prekvapením, že unavená a mdlá pleť sa dnes týka aj mladých ľudí. Môže za to hektický životný štýl, zlý pitný režim a nedostatok spánku. Táto kombinácia sa potom podpisuje najmä na citlivej pleti a očnom okolí. Na ľahkú váhu by sme nemali brať ani žiarenie UVA a UVB, ktorému sme každý deň vystavení, a ktoré môže za to, že je pleť suchá a stráca svoju pružnosť. Vedeli ste, že žiarenie UVA má na svedomí až 85 % vrások?

Ako trojica antioxidantov zabraňuje starnutiu pleti?

Za stratu elastínu a kolagénu v pleti a pokožke môže napríklad i znečistené životné prostredie alebo už spomenuté slnečné žiarenie.
Koenzým Q10 a vitamíny C a E sú dôležitou súčasťou kožných buniek. Vedci NIVEA zistili, že tieto tri antioxidačné látky spoločne dokážu bojovať proti škodlivosti voľných radikálov.

 

Dr. Dominik Göddertz

Rozhovor s Dr. Dominik Göddertzom, laboratórnym manažérom v NIVEA v oddelení, kde intenzívne riešia starnutie pleti, Beiersdorf AG.

Ďalšie články

UROBTE PRE SVOJU PLEŤ NIEČO NAVYŠE

Tvárová jóga

VYHLAĎTE SVOJU PLEŤ: VIEME, AKO NA TO

Vedeli ste, že denne vystriedame tisíce grimás? Smejeme sa, mračíme, plačeme, vraštíme čelo… To všetko vedie k vytváraniu vrások, ktoré sa ako prvé začnú objavovať na čele. Čo s tým? Hydratácia, relax a správna starostlivosť.

Tvárová masáž

Od vrások vám môže pomôcť aj tvárová masáž

Keď sa spojí príjemné s užitočným, je to dokonalá kombinácia. Presne tak to je s tvárovou masážou, ktorá je veľmi príjemná a zároveň pomáha lepšiemu prekrveniu pleti a jej vyhladeniu.

Redukcia kruhov pod očami

KRUHY POD OČAMI? PREČ S NIMI

Iste to pozná každý z nás. Ráno sa pozrieme do zrkadla a na kruhoch pod očami by sa mohol rovno niekto hojdať. Prečítajte si, čo pomáha na tmavé kruhy pod očami a aká je ich príčina.