Krémy s koenzýmom Q10

Krémy s koenzýmom Q10

Zistite, ktorý je ten pravý pre vašu pleť!
 
Zodpovedzte pár otázok

Aký produkt s koenzýmom Q10 je pre vás ten pravý?

Čo je pre vás v spojení so starostlivosťou o pleť najväčšia výzva? Vrásky a ich redukcia? Svieži vzhľad? Odpovedzte na pár otázok a my vám vyberieme produkt s koenzýmom Q10 priamo na mieru vašim potrebám!

Unavená pleť

Vráťte svojej pleti šmrnc

Vráťte svojej pleti šmrnc

Vyzerá to, že vaša pleť je veľmi unavená a potrebuje poriadnu dávku energie. Vzpruhu vám dopraje produktový rad NIVEA Q10 Energy.

Vďaka jedinečnej kombinácii 3 antioxidantov, teda koenzýmu Q10 a vitamínov C a E, dodá rad NIVEA Q10 Energy vašej pleti všetko, čo potrebuje na to, aby žiarila 24 hodín denne.

  • 24-hodinová hydratácia pleti
  • Zredukuje príznaky únavy, zvädnutosti a vráti pleti život
  • Po dvoch týždňoch bude pleť vyzerať pevnejšie
Product carousel

Vedeli ste, že?

Zdravou stravou k zdravej pleti

Vitamín C má na naše telo blahodarný vplyv, preto by sme ho do nášho jedálneho lístka mali zaraďovať čo najviac. Nachádza sa napríklad v čerstvom ovocí, ako sú pomaranče a jahody, alebo v zelenine, napríklad v paradajkách, paprikách alebo brokolici. Vitamín C pomáha rýchlejšie hojiť rany, bojuje proti predčasnému starnutiu pleti, a dokonca napomáha k tomu, aby boli zdravé aj vaše kosti.

Zdravou stravou k zdravej pleti
Normálna pleť

STAROSTLIVOSŤ PROTI VRÁSKAM PRE NORMÁLNU PLEŤ

Normálna pleť

Na základe vašich odpovedí to vyzerá, že máte „normálnu“ pleť – teda pleť s jemnými pórmi a prirodzene ružovým nádychom.

Pre tento typ je ideálny produktový rad NIVEA Q10 Power proti vráskam. Ten kombinuje antioxidant Q10 s kreatínom na zlepšenie pružnosti a revitalizáciu vzhľadu pleti, ktorá má sklony k predčasnému starnutiu.

  • Viditeľne redukuje linky a vrásky už za 4 týždne
  • Po 2 týždňoch bude vaša pleť pevnejšia
  • Intenzívne vyživuje a prispieva k mladistvému vzhľadu
Produkty Q10 pre normálnu pleť

Vaša pleť. Váš príbeh.

Postarajte sa o to, aby ste sa cítili dobre vy aj vaša pleť

Obzerať sa späť do svojej mladosti a trúchliť nad tým, ako mladistvo ste vyzerali, nemá zmysel. Hoďte za hlavu starosti a obavy zo starnutia a začnite sa zase smiať! Aj to prispeje k zdravému vzhľadu vašej pleti.

 

Ako ošetrovať pleť, aby vyzerala mlado?

Inšpirovali sme sa produktovým radom NIVEA Q10 Power, ktorý navracia pleti mladistvý vzhľad, a spísali sme pre vás článok s tipmi, ako pokožke ubrať pár rokov. Pravidelný peeling, tvárová joga aj zdravý životný štýl. Čo všetko vám pomôže na omladenie pleti?

Ako ošetrovať pleť, aby vyzerala mlado?
Suchá pleť

Špeciálne zloženie pre extra suchú pleť

Špeciálne zloženie pre extra suchú pleť

Vaša pleť je extrémne suchá, a to si žiada jediné: Poriadnu dávku hydratácie a výživy. Mimochodom, so suchou pleťou sa pravdepodobne budete s rastúcim vekom stretávať častejšie.

Vyskúšajte rad NIVEA Q10 Extra Nourish pre intenzívnu výživu pleti. Tento rad kombinuje koenzým Q10 s výživným organickým arganovým olejom, a tým dodáva pleti potrebnú hydratáciu a zanecháva ju žiarivú.

  • Intenzívne hydratuje počas celého dňa
  • Rozžiari pleť a postará sa o jej regeneráciu
  • Redukuje vrásky už po 4 týždňoch
  • Viditeľne spevňuje pleť už po dvoch týždňoch
Produktový rad Q10 pre veľmi suchú pleť

Trápi Vás suchá pleť?

Čo by ste mali vedieť

Vieme, že suchá pleť a pokožka väčšinou prehnane reaguje na akékoľvek vonkajšie vplyvy. Môže to byť parfum, nová kozmetika alebo napríklad slnečné lúče. Ak aj vás trápi pocit suchej pleti, máme tipy, ako ju ošetrovať.

Suchá pleť