séra NIVEA CELLULAR

NOVINKA: VYSOKO KONCENTROVANÁ STAROSTLIVOSŤ
V KAŽDEJ KVAPKE

OBJAVTE NOVÉ PROFESIONÁLNE SÉRA OD ZNAČKY NIVEA: VAŠA PLEŤ BUDE PEVNEJŠIA A HLADŠIA UŽ PO 7 DŇOCH

SÉRA NIVEA CELLULAR sú ideálnym doplnením vašej každodennej starostlivosti o pleť. Vďaka ich ultraľahkej textúre, ktorá kombinuje hydratačný ošetrujúci komplex s vysoko koncentrovanými aktívnymi látkami, bude vaša pleť vyzerať mladšia a žiarivejšia už po prvej kvapke. Zloženie sér vzniklo nielen podľa najnovších vedeckých poznatkov, ale tiež podľa individuálnych potrieb pleti, navyše obsahuje minimálne 98 % ingrediencií prírodného pôvodu.*

 

*vrátane vody

séra NIVEA CELLULAR
INGREDIENCIE

ÚČINNÉ ZLOŽENIE S 98 % INGREDIENCIÍ PRÍRODNÉHO PÔVODU*

Každá pleť je iná – a to isté platí o našich sérach a ich zložení. Pleťoví experti NIVEA sa spojili a na základe najnovších vedeckých poznatkov vyvinuli ultraľahké zloženie, ktoré kombinuje hydratačný ošetrujúci komplex s jednou vysoko účinnou aktívnou látkou.
 

*vrátane vody

kvapka s hyalurónom

Profesionálne sérum NIVEA CELLULAR Hyaluron – HYDRATÁCIA K PEVNEJ PLETI

Kyselina hyalurónová zlepšuje schopnosť pleti zostať dlhšie hydratovaná. Ide o makromolekulu cukru, ktorá sa prirodzene vyskytuje v našej pleti a má vynikajúcu schopnosť viazať na seba vodu. Vďaka tomu pleti zaisťuje intenzívnu hydratáciu. Profesionálne sérum obsahuje čistú kyselinu hyalurónovú vo vysokej koncentrácii, takže vaša pleť bude svieža ihneď po nanesení séra. A už za 7 dní pravidelného používania bude vaša pleť pevnejšia, hladšia, krásne vyplnená a rozjasnená!
kvapka Phyto Retinol effect

Profesionálne sérum NIVEA CELLULAR Phyto Retinol Effect – ZBAVUJE PLEŤ NEDOKONALOSTÍ

Phyto Retinol je prírodná, extra jemná a šetrná alternatíva k retinolu. Phyto Retinol sa získava z dvojzuba chlpatého – rastliny, ktorej aktívne látky sú veľmi šetrné k pokožke a majú podobné účinky ako retinol. V zložení je táto ingrediencia obohatená o ďalšie ošetrujúce zložky. Po iba siedmich dňoch používania sú póry a nedokonalosti pleti menej viditeľné, vrásky a jemné linky vyhladené a pleť je zjednotenejšia. Skrátka výsledkom bude jemnejšia a žiarivá pleť.
POUŽITIE

VAŠA OŠETRUJÚCA RUTINA S OKAMŽITÝMI VÝSLEDKAMI

ošertujúca rutina

1. VYČISTITE PLEŤ: Ráno a večer pleť najskôr poriadne vyčistite.

2. NANESTE SÉRUM: Naneste niekoľko kvapiek séra na pleť, krk a dekolt. Ultraľahké zloženie sa veľmi rýchlo vstrebe a pripraví pleť na ďalšiu starostlivosť. Séra môžete používať ráno aj večer a podľa potreby ich môžete aj kombinovať.

3. OŠETRUJTE: Ihneď potom naneste na pleť denný alebo nočný krém. Odporúčame použiť denný krém s ochranným faktorom.

NIVEA CELLULAR FILLER S TROJITÝM ÚČINKOM

SPEVNENÁ, VYPLNENÁ A VYHLADENÁ PLEŤ UŽ ZA 1 TÝŽDEŇ

Využite plný potenciál radu NIVEA CELLULAR FILLER. Stačí svojej pleti dopriať 3 jednoduché kroky so starostlivosťou NIVEA CELLULAR každý deň a čoskoro dosiahnete najlepšie a trvalé výsledky, ktoré budú naozaj vidieť.
ROZHOVOR S EXPERTOM

ODPOVEDE ODBORNÍČKY Z VÝSKUMU & VÝVOJA NIVEA

Naše nové Profesionálne séra NIVEA CELLULAR obsahujú jedinečnú kombináciu účinnej starostlivosti a vysoko koncentrovaných aktívnych látok. Prečítajte si rozhovor s odborníčkou Dr. Janinou Nizetovou, ktorá má na starosť výskum a vývoj starostlivosti NIVEA.

AKO SA LÍŠI SÉRUM OD DENNEJ STAROSTLIVOSTI?

Séra sa vyznačujú svojou ultraľahkou textúrou a vďaka svojmu unikátnemu zloženiu poskytujú pleti účinné látky vo vysokej koncentrácii. Nezaťažujú pleť, a sú tak ideálnou doplnkovou starostlivosťou, ktorá pripraví vašu pleť na ďalšie kroky vašej ošetrujúcej rutiny.

AKÚ EXTRA STAROSTLIVOSŤ SÉRUM PONÚKA?

Profesionálne séra NIVEA CELLULAR kombinujú hydratačné zložky s vyživujúcimi olejmi. Do ultraľahkého zloženia sér sme zaradili aj kombináciu aktívnych látok: kyseliny hyalurónovej a Phyto Retinolu. Vďaka tomu poskytujú séra pleti vysokú dávku starostlivosti, pleť vyzerá mlado a je krásne vyplnená a vyhladená.

SÚ SÉRA VHODNÉ PRE KAŽDÝ TYP PLETI?

Áno, naše séra sú vhodné pre normálnu, suchú aj zmiešanú pleť.

JE MOŽNÉ SÉRA KOMBINOVAŤ S INOU STAROSTLIVOSŤOU O PLEŤ?

Vďaka tomu, že séra majú ultraľahké zloženie a veľmi rýchlo sa vstrebávajú do pleti, sú perfektným doplnkom k vašej bežnej starostlivosti o pleť. Pridajte ich ako prvý krok, hneď po vyčistení pleti. Profesionálne séra NIVEA CELLULAR vašu pleť skvele pripravia napríklad na nanesenie krému či už denného, alebo nočného.

MÔŽEM SÉRA KOMBINOVAŤ, STRIEDAŤ ICH?

Áno, séra môžete podľa potreby kombinovať. Používať ich môžete ráno aj večer, a to nielen na pleť tváre, ale aj na dekolt a krk. Potom môžete pokračovať vo svojej ošetrujúcej rutine tak, ako ste zvyknutí.

SÚ SÉRA NIVEA CELLULAR URČENÉ NA KAŽDODENNÉ ALEBO LEN PRÍLEŽITOSTNÉ POUŽITIE?

Každá pleť je iná a potrebuje niečo iné – to isté platí o našich sérach a ich použití. Zmeny uvidíte už po prvom použití, ale ak chcete skutočne pevnú, zjednotenú a žiarivú pleť, je dôležité používať séra pravidelne a dlhodobo. Keďže sú vhodné pre bežné používanie, môžete ich zaradiť do svojej ošetrujúcej rutiny navždy a pokojne každý deň.

AKO BY SA SÉRUM MALO POUŽÍVAŤ?

Sérum naneste ráno a večer na pleť po tom, čo ju vyčistíte. Následne pokračujte vo svojej bežnej ošetrujúcej rutine. Pre maximálny efekt odporúčame používať nielen séra, ale aj denný alebo nočný krém. Cez deň dbajte na to, aby vaša pleť bola chránená pred slnečným žiarením.