Pleťové séra: Objavte
ich silu

Doprajte vašej pleti starostlivosť, ktorú si zaslúži. Pleťové sérum predstavuje skvelý doplnok, ako dodať pleti rýchle a intenzívne potrebné látky v koncentrovanejšej podobe ako denné a nočné krémy. Potrebujete zabojovať proti vráskam, starnutiu alebo pigmentovým škvrnám? Pleťové séra NIVEA sú vám k službám.

ČO JE TO PLEŤOVÉ SÉRUM?

Pleťové sérum je veľmi koncentrovaný ošetrujúci prípravok, kde je množstvo ošetrujúcich látok až 7x vyššie ako v pleťovom kréme. Napriek tomu je jeho zloženie veľmi ľahké a rýchlo sa vstrebáva. Nepoužívajte ho však ako náhradu pleťového krému – využite jeho „silu“. Aby ste maximalizovali ich efekt a pleť dostala všetku starostlivosť, ktorú potrebuje, aplikujte ho tak, ako odporúčajú odborníci:

Ako pleťové sérum nanášať?

  1. Najprv pleť vyčistite a okamžite sérum naneste na pleť. Pleť je totiž po vyčistení obzvlášť prístupná aktívnym látkam a sérum omnoho lepšie využije. 
  2. Na pleť tváre, krku a dekoltu vždy naneste malé množstvo séra, jemne ho rozotrite a nechajte vstrebať. 
  3. Asi po 1 minúte aplikujte denný alebo nočný krém ako obvykle. 
  4. Sérum používajte pravidelne, ráno i večer, aby sa naplno prejavil jeho účinok.

SÉRUM PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM

Vráťte svojej pleti elasticitu a krásne kontúry

Starnutie pleti je prirodzené a rovnako je prirodzené, že sa na nej vo vyššom veku objavia pigmentové škvrny. Neznamená to ale, že sa s nimi musíte zmieriť. Dá sa s nimi aktívne bojovať.

A rovnako tak sa dá vzniku pigmentových škvŕn na tvári, na dekolte alebo na rukách i aktívne predchádzať. Napríklad tým, že budete svoju pleť chrániť pred slnečnými lúčmi. Používajte denné krémy s ochranným faktorom. Napríklad NIVEA Remodelačný denný krém Cellular Filler + Elasticity s OF 30. Okrem toho, že zrelú pleť spevňuje a intenzívne bojuje proti vráskam, chráni ju aj pred slnkom, a teda aj pred vznikom pigmentových škvŕn.

Ak už pigmentové škvrny máte, siahnite po sére proti pigmentovým škvrnám Cellular Luminous360 z rovnakého radu. Špeciálne zloženie spomaľuje tvorbu melanínu v bunkách: Pigmentové škvrny sa redukujú, tón pleti sa zjednocuje. Výsledky sú viditeľné už po 4 týždňoch pravidelného používania.

Použitie: Sérum proti pigmentovým škvrnám používajte spoločne s denným alebo nočným krémom Hyaluron Cellular Filler + Elasticity. Na pleť ho naneste tesne pred aplikáciou krému. To, či to bude ráno alebo večer, je už na vás. Vyvarujte sa jeho nanášaniu na poranenú alebo podráždenú pokožku.

OLEJOVÝ ELIXÍR PRE ZRELÚ PLEŤ

SÉRUM NA OMLADENIE PLETI

Pre boj s príznakmi starnutia pleti vyvinula NIVEA Sérum na omladenie pleti CELLular Anti-Age. Koncentrované zloženie účinne prebúdza bunkovú vitalitu a má pozitívne účinky na pleť – vyhladzuje vrásky, spevňuje pleť, vypína kontúry a zvyšuje odolnosť buniek pleti voči oxidačnému stresu. Chráni tak bunkové membrány pred škodlivými účinkami voľných radikálov, ktoré sú jedným z hlavných spúšťačov predčasného starnutia pleti.

Použitie: Sérum je určené na každodenné použitie a aplikuje sa ako intenzívna starostlivosť pod denný krém alebo nočný krém. Je vhodný pre ženy od 40 rokov.

Táto nepriama úmera je prirodzená, ale ženy ju nemajú rady: S pribúdajúcim vekom rastie množstvo a hĺbka vrások, a zároveň klesá množstvo kolagénu, elastínu aj kyseliny hyalurónovej v pleti. Práve úbytok týchto látok je jeden z hlavných dôvodov starnutia pokožky.

Zastaviť starnutie (ešte) nevieme, dokážeme ho ale spomaliť a aj zrelej pleti navrátiť pevnosť, pružnosť a žiarivý vzhľad. Životabudičom pre zrelú pleť je Remodelačný 2-fázový olejový elixír Hyaluron Cellular Filler + Elasticity so zložením, ktoré aktivuje pleťové bunky. Olejová fáza tvorená jojobovým, mandľovým a avokádovým olejom vypĺňa vrásky a zabezpečuje pružnosť pleti, vodná báza s 80 % hydratačných látok stimuluje pleť k tvorbe kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu.

Použitie: Môžete ho používať pred alebo po dennej a nočnej starostlivosti. Ak vás trápi veľmi suchá pokožka, potom ho nanášajte ako druhý krok po aplikácii remodelačného séra.

SÉRUM PRE OMLADENIE PLETI

Pre boj s príznakmi starnutia pleti vyvinula NIVEA tiež Vypĺňajúce perlové sérum Hyaluron Cellular Filler. Koncentrované zloženie účinne prebúdza bunkovú vitalitu a má pozitívne účinky na pleť – vyhladzuje vrásky, spevňuje pleť a vypína kontúry.

Použitie: Sérum je určené pre každodenné použitie a aplikuje sa ako intenzívna starostlivosť pod denný krém alebo nočný krém. Je vhodný pre ženy od 40 rokov veku.

 

Hydratačné sérum-esencia Hyaluron Cellular Filler

V čom je Hydratačné sérum-esencia také jedinečné? Má ultraľahkú štruktúru, ktorá umožňuje pleti vstrebať hydratačný elixír i mikro kyselinu hyalurónovú iba za 20 sekúnd. Vďaka šikovnému aplikátoru môžete Hyaluron Sérum-Essenciu ľahko a presne dávkovať, čo vám urýchli každodennú rutinu.
Veľmi ľahké zloženie séra obsahuje mikromolekuly kyseliny hyalurónovej a 20 % glycerínu. Vďaka tomu sa sérum naozaj rýchlo vstrebáva, hneď vypĺňa pleť, stimuluje obnovu buniek a predovšetkým – zjemňuje jemné vrásky a linky. Pleť je viac pružná, vyživená naozaj do hĺbky, a vďaka tomu krásna.

ENERGIZUJÚCE PERLOVÉ SÉRUM PROTI VRÁSKAM Q10

Perlové sérum

Unavená pleť a vrásky? Vyskúšajte silu koenzýmu Q10. Ide o pleti prirodzenú látku, ktorá sa stará o pevnosť a pružnosť pleti. Vrásky má na svedomí práve jeho úbytok, ktorý prichádza s pribúdajúcim vekom. Nesnažte sa nedokonalosti svojej pleti zamaskovať mejkapom. Energizujúce perlové sérum vráti pleti jej mladistvý vzhľad, a to nielen vďaka koenzýmu Q10, ale tiež vďaka vitamínom C a E, ktoré dodajú pleti energiu a sviežosť.