pleťové séra

Pleťové séra: Objavte ich silu

Doprajte vašej pleti starostlivosť, ktorú si zaslúži. Pleťové sérum predstavuje skvelý doplnok, ako dodať pleti rýchle a intenzívne potrebné látky v koncentrovanejšej podobe ako denné a nočné krémy. Potrebujete zabojovať proti vráskam, starnutiu alebo pigmentovým škvrnám? Pleťové séra NIVEA sú vám k službám.

ČO JE TO PLEŤOVÉ SÉRUM?

Pleťové sérum je veľmi koncentrovaný ošetrujúci prípravok, kde je množstvo ošetrujúcich látok až 7x vyššie ako v pleťovom kréme. Napriek tomu je jeho zloženie veľmi ľahké a rýchlo sa vstrebáva. Nepoužívajte ho však ako náhradu pleťového krému – využite jeho „silu“. Aby ste maximalizovali ich efekt a pleť dostala všetku starostlivosť, ktorú potrebuje, aplikujte ho tak, ako odporúčajú odborníci:
ako nanášať

Ako pleťové sérum nanášať?

  1. Najprv pleť vyčistite a okamžite sérum naneste na pleť. Pleť je totiž po vyčistení obzvlášť prístupná aktívnym látkam a sérum omnoho lepšie využije. 
  2. Na pleť tváre, krku a dekoltu vždy naneste malé množstvo séra, jemne ho rozotrite a nechajte vstrebať. 
  3. Asi po 1 minúte aplikujte denný alebo nočný krém ako obvykle. 
  4. Sérum používajte pravidelne, ráno i večer, aby sa naplno prejavil jeho účinok.

PROFESIONÁLNE SÉRA NIVEA CELLULAR

PROFESIONÁLNE SÉRUM NIVEA CELLULAR HYALURON

Obsahuje čistú kyselinu hyalurónovú, ktorá intenzívne hydratuje aj vypĺňa pleť a viditeľne redukuje jemné linky a vrásky.

PROFESIONÁLNE SÉRUM NIVEA CELLULAR PHYTO RETINOL EFFECT

Prírodná a šetrná alternatíva k retinolu. Redukuje vrásky, zjednocuje pleť a zmenšuje póry a nedokonalosti pleti.

SÉRUM PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM

Hyaluron Cellular Filler Elasticity denný krém

Vráťte svojej pleti elasticitu a krásne kontúry

Starnutie pleti je prirodzené a rovnako je prirodzené, že sa na nej vo vyššom veku objavia pigmentové škvrny. Neznamená to ale, že sa s nimi musíte zmieriť. Dá sa s nimi aktívne bojovať.

A rovnako tak sa dá vzniku pigmentových škvŕn na tvári, na dekolte alebo na rukách i aktívne predchádzať. Napríklad tým, že budete svoju pleť chrániť pred slnečnými lúčmi. Používajte denné krémy s ochranným faktorom. Napríklad NIVEA Denný krém Cellular Lift OF 30. Okrem toho, že zrelú pleť spevňuje a intenzívne bojuje proti vráskam, chráni ju aj pred slnkom, a teda aj pred vznikom pigmentových škvŕn.

Ak už pigmentové škvrny máte, siahnite po sére proti pigmentovým škvrnám Cellular Luminous360 z rovnakého radu. Špeciálne zloženie spomaľuje tvorbu melanínu v bunkách: Pigmentové škvrny sa redukujú, tón pleti sa zjednocuje. Výsledky sú viditeľné už po 4 týždňoch pravidelného používania.

Použitie: Sérum proti pigmentovým škvrnám používajte spoločne s denným alebo nočným krémom Hyaluron Cellular Filler + Elasticity. Na pleť ho naneste tesne pred aplikáciou krému. To, či to bude ráno alebo večer, je už na vás. Vyvarujte sa jeho nanášaniu na poranenú alebo podráždenú pokožku.

SÉRUM PRE OMLADENIE PLETI

Hyaluron Cellular Fille sérum

Pre boj s príznakmi starnutia pleti vyvinula NIVEA tiež Vypĺňajúce hyalurónové sérum Cellular Expert Filler. Koncentrované zloženie účinne prebúdza bunkovú vitalitu a má pozitívne účinky na pleť – vyhladzuje vrásky, spevňuje pleť a vypína kontúry.

Použitie: Sérum je určené pre každodenné použitie a aplikuje sa ako intenzívna starostlivosť pod denný krém alebo nočný krém. Je vhodný pre ženy od 40 rokov veku.

 

ENERGIZUJÚCE PERLOVÉ SÉRUM PROTI VRÁSKAM Q10

Perlové sérum
Unavená pleť a vrásky? Vyskúšajte silu koenzýmu Q10. Ide o pleti prirodzenú látku, ktorá sa stará o pevnosť a pružnosť pleti. Vrásky má na svedomí práve jeho úbytok, ktorý prichádza s pribúdajúcim vekom. Nesnažte sa nedokonalosti svojej pleti zamaskovať mejkapom. Energizujúce perlové sérum vráti pleti jej mladistvý vzhľad, a to nielen vďaka koenzýmu Q10, ale tiež vďaka vitamínom C a E, ktoré dodajú pleti energiu a sviežosť.