Ako sa registrovať do NIVEA klubu

NÁVOD AKO SA REGISTROVAŤ DO NIVEA KLUBU

  1. Choďte v hornej modrej lište kurzorom na „NIVEA SVET“. Po rozbalení navigačného menu kliknite na „Registrácia“.
  2. Na novej stránke stlačte tlačidlo umiestnené vpravo dole „Registrácia“.
  3. Vyplňte údaje, ktoré sú vo formulári: pohlavie, meno, priezvisko, e-mail, heslo (ktoré musí mať minimálne 8 znakov a obsahovať malé i veľké písmená a aspoň 1 číslicu). Potom zaškrtnite súhlas so vstupom do NIVEA klubu.
  4. Prekontrolujte si po sebe vyplnené údaje, či v nich nie je nejaký preklep (medzera navyše, chýbajúca bodka pri zadaní e-mailovej adresy atď.).
  5. Ak je všetko v poriadku, potvrďte svoju registráciu kliknutím na tlačidlo „Registrácia“. 
  6. Na vašu e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri vyplňovaní registrácie, vám bude doručený e-mail. Ten je nevyhnutné otvoriť a v ňom registráciu potvrdiť. Otvorte e-mail a kliknite na tlačidlo „Dokončiť registráciu do klubu“.
  7. Budete presmerovaní na webovú stránku NIVEA.sk, vaša registrácia bola dokončená. :-)

 

Nezabudnite po vyplnení formulára na našom webe potvrdiť registráciu vo vašej mailovej schránke (bod 6). Bez tohto potvrdenia vás nemôžeme zaradiť medzi členov NIVEA klubu. :-(

 


Najčastejšie otázky

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY K REGISTRÁCII A PRIHLÁSENIU

1. Nedarí sa vám prihlásiť? Skontrolujte si, že ste potvrdili e-mail s registráciou, ktorý vám bol automaticky odoslaný na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri vyplňovaní registračného formulára. V prípade, že sa vám ani napriek tomu nedarí prihlásiť, kontaktujte nás cez Modrú infolinku na čísle +421 650 111 220 alebo e-mail info@nivea.sk.

2. Nedorazil vám e-mail potvrdzujúci registráciu? V prípade, že vám nedorazil potvrdzujúci e-mail s tlačidlom Dokončiť registráciu do klubu, prekontrolujte si, prosím, správnosť vyplnených údajov (pozor na chýbajúce bodky v e-mailovej adrese alebo preklepy). V prípade, že nájdete chybu v e-mailovej adrese, urobte registráciu znovu. Ak sú vaše kontaktné údaje správne a napriek tomu e-mail nemáte, kontaktujte našu Modrú linku na čísle +421 650 111 220 alebo na e-maile info@nivea.sk.

3. Zadali ste pri registrácii zle svoju e-mailovú adresu? Pretože nedošlo k potvrdeniu registrácie, nemáme práva upravovať vaše osobné údaje (vrátane zmeny e-mailovej adresy). Registráciou teda v tomto prípade musíte prejsť znovu. 

4. Ako zostať prihlásený/á? Pre zjednodušenie môžete pri prihlasovaní zaškrtnúť možnosť „Zostať prihlásený/á“. Napríklad pri súťažiach budete mať už predvyplnený formulár a nebudete musieť vyplňovať svoje údaje. Prihlásenie sa ukladá do cookies.  V prípade, že máte cookies vypnuté, aby sa vám neukladali, alebo si ich vymažete, bude nevyhnutné sa opäť prihlásiť.

5. Zabudli ste heslo? Ak ste zabudli heslo, vyžiadajte si nové. Stačí kdekoľvek na stránkach NIVEA kliknúť v menu vľavo hore na ikonu „Prihlásiť“ a následne kliknúť na „Zabudli ste heslo?“. Potom už stačí vyplniť e-mailovú adresu, s ktorou ste sa registrovali do NIVEA klubu. Na tú vám obratom zašleme inštrukcie, ako postupovať.

6. Ako sa dostanem do svojho členského profilu pre kontrolu či zmenu osobných údajov? Aby ste sa dostali do svojho užívateľského účtu, musíte byť prihlásení. Potom stačí ísť myšou vpravo hore v menu na „Váš NIVEA účet“ a po rozbalení ponuky menu kliknúť na „Môj užívateľský účet“. Tu môžete kontrolovať či upravovať vaše osobné údaje.

7. Kde zistím/zmením, či som prihlásená pre odber newsletterov? Po prihlásení do svojho profilu kliknite vpravo hore v menu na „Váš NIVEA účet“. Na stránke uvidíte 3 záložky (Profil, E-mailový newsletter, Moje obľúbené výrobky). Kliknite na „E-mailový newsletter“ a tu uvidíte, či už newsletter odoberáte alebo nie.

8. Ako si urobiť zoznam obľúbených výrobkov? Aby ste si mohli vytvoriť zoznam so svojimi obľúbenými produktmi, musíte byť prihlásení do svojho profilu. Následne stačí na webe nájsť produkt, ktorý chcete uložiť, zobraziť si jeho stránku a kliknúť na „Uložiť do obľúbených“.

9Kde nájdem (ako odoberiem) svoje obľúbené výrobky? Po prihlásení do svojho profilu kliknite vpravo hore na „Váš NIVEA účet“. Na stránke uvidíte 3 záložky (Profil, E-mailový newsletter, Moje obľúbené výrobky). Kliknete na „Moje obľúbené výrobky“ a tu uvidíte, ktoré produkty ste doteraz označili ako obľúbené.

10Ako sa dostanem na úvodnú stránku klubu a čo tam nájdem? Na úvodnú stránku klubu sa dostanete po nabehnutí kurzorom na „Váš NIVEA účet“ (pozor – len choďte kurzorom, neklikajte) a po rozbalení menu stačí kliknúť na „Úvodná stránka NIVEA klubu“. Nájdete tu informácie o celoročnej súťaži, súpis výhod NIVEA klubu, kozmetický profil, súťaže a ďalšie aktuálne prebiehajúce aktivity NIVEA klubu

11Kde zistím, koľko som nazbieral/a bodov v klubovej súťaži? Celkový počet bodov nájdete po prihlásení do svojho profilu na stránke o hlavnej výhre, ktorú nájdete tu.

12. Za čo všetko môžem zbierať body do celoročnej súťaže? Body zbierate niekoľkými činnosťami, rozpísali sme ich pre vás prehľadne tu.

13Ako môžem hodnotiť produkty? Hodnotenie produktov môže robiť iba prihlásený užívateľ. Prihláste sa a vyberte produkt, ktorý chcete ohodnotiť. Pod základnou charakteristikou produktu kliknete na „Hodnotenie spotrebiteľov“ a následne kliknete na button „Napísať komentár“. Viac o hodnotení produktov si môžete prečítať tu

14Kontakt  Nenašli ste vyššie odpoveď na vašu otázku? Neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť prostredníctvom Modrej infolinky +421 650 111 220 alebo e-mailu info@nivea.sk.